Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pitanje ?  (Pročitano 3599 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
A sto bi se ljudi jebali sa konverzijom kad postoje mesta na netu [pojedini irc kanali] koji imaju kapitalnu kolekciju 3gp filmova za full screen gledanje Wink
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Mislim uopste ne kapiram kakve ovo ima veze sa mojim pitanjem? Ali ajde cisto da odgovorim. Pa mozda zato sto su filmovi, bas pravi filmovi, clei filmovi, od 1:30h, veliko oko 200 mb, pa mozda nekom ne odgovara da skida toliki film, narocito ako ima dial-up konekciju. U svakom slucaju. probao sam obe varijante, naranvo na uzorcima od po dva minuta, jer mi je kartica od 32mb pa ceo film ne moze ni pod razno da stane i mogu da kazem da je moje iskustvo da je najbolja varijanta sve odraditi preko smartmovie programa, jer on gotovo bez ikakvog podesavanja napravi film brzo i efikasno, dok je ovo preko virtual dub-a dosta komplikovanije, plud pola opcija po ovom opisu nisam ni mogao da nadjem, a trece sam kvalitet reprodukcije na telefonu mis e cini malo losijim od istog uradjenog preko smartmovie programa.

E sada posto izgleda niko nije shvatio sta sam pitao, da pitam ponovo.

Koliko film u divx, odnosno avi formatu opterecuje hardverski sam telefon i koliko je bezbedno recmo gledati film od 1:30h na telefonu? Mislim da li je to suvise zahtevan zadatak za njega, jer ako jeste to naravno prouzrokuje eventualni kvar tleefona, a to nikako ne bih zeleo. Drugo, ovaj helix program pravi rm, medjutim to nece da radi kako treba, tako da ne kapiram ni to u cemu je stvar, odnosno on napravi file, ali taj file teleofn nece da pusta. Trece, kada napravim avi file i pokusam da ga preko pc suite-a prebacim na telefon, ako su mi ukljuceni kovertori, on mi konvertuje taj file u 3gp. E sada ne znam da li da mu dopustim to da radi ili ne? Ja sam na ovom primeru koji sam probao iskljucio konvertore, tako da je file bas u avi obliku.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ko je tebi odgovarao uopste?
3gp filmovi imaju 10ak mega, nesto malo jace ako su zahtevniji.
Telefon moze da pusti film, koliko ga to opterecuje - mnogo, ali to ni pod razno nije jedina stvar koja opterecuje, pa ko voli da slusa and gleda nek izvoli.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 74
Smart Movie Converter (Series 60) odlicno radi!
Ne verujem da ce avi format od 1:30h nesto preterano da optereti tel sto se hardvera tice. Do duse ne znam to sigurano jer nikada nisam ubacivao duzi avi od 2-3 minuta u tel. Medjutim ja se na net kacim preko tel-a, nekih 14 meseci i cesto provedem po vise od 12h online, sa neta mesecno preko tel-a download-ujem u proseku oko 2GB. Drugo tel mi je i dosta vremena ukljucen u struju, da mi se ne bi prekinula konekcija u slucaju da se istrosi baterija i do sada mu se nista nije desilo. Tako da na osnovu ovakvog maltretiranja tel-a ja mislim da 1:30h avi-ja nece prestavljati neko veliko opterecenje za hardver.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Pa da, ali ipak jedno je kada telefon samo koristis kao modem, jer ipak je to znatno manje zahtevna operacija, a drugo je kada ga koristis za pustanje divx-a. Znam recimo jedan moj drug ima intel 500 mhz i ne moze da gleda sve filmove, negi mu beze, neki glave i tako dalje. Po toj logici ne znam kako bi to uticalo na telefon jer ipak ne verujem da telefon ima i priblizno tako dobre komponente.

Nego, da li si probao da nesto cackas sa tim Smart Movie Converter-om? Ovo sto on uradi po default-u je solidno, ali prvo, tu nema titla, a drugo slika ne ide bas skroz glatko, nego nekako malo secka. Jesi probao i da li to uopste moze da se poveca broj frame-ova i na koliko povecati da bi telefon to mogao da pusta a da se ne muci?
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.