Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 08:53:28
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pitanja upucena krscanima!  (Pročitano 5959 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@Crowz,

ma njemu su svi postovi puni licnih zamjenica.

mi,vi,oni....

on konstantno nesto imperativno zahtjeva.

on u samom startu polazi od pretpostavke da razgovara sa krivovjernicima.
mi njemu nismo eventualni sagovornici,vec krivovjernici.
cemu razgovor sa nekim ko te u samom startu "osudjuje"?

pazi kakav glomazan pocetak neke recenice:"Mi ih pitamo...."
na sta to lici?
ko da smo na partijskom sastanku u neprestalnoj borbi sa spoljnim i unutrasnjim neprijateljima koji nikada ne spavaju Smile
a neprijatelji su ovi,oni,tamo,gore....
on je u ratu.ne znam sa kim,ali uveliko ratuje.

i sad treba neko da se upinje da njemu nesto objasnjava Smile
a vazi.... Smile
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Suvise paznje necem potpuno irelevantnom,

iliti

Zar se 'vata stari som na novo buckalo?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ja nemam pojima gde sam ja to odlutala Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Da vidimo sta Tora, Talmud, Sulhan aruh...) jos kazu:
"Ko prekrsi zakon Talmuda zasluzuje smrt." (Talmud, Erubin 21a)
"Da Jevreja nema na svetu, ne bi ni sunce sijalo, ni kisa padala..." (Talmud, Jebamot 1016
"Rad je veoma stetan i malo donosi." (Talmud, Jebamot 63A)
"Jevrej neka ide poslednji u rat, u tom ce slucaju biti prvi kod kuce." (Talmud, Tesahim 113a)
"Zabranjeno je biti milostiv prema Nejevrejima"
"Nejevrej je kao jedno pseto..."
"Hristos je bio luda. On je madjionicar. Sin prostitutke..." (Talmud, Sabat 104b)
Dovoljno. Da ne ispadne da raspirujem versku mrznju. Ovo se tice Jevreja talmudista, tj. njihovih dela kojih se treba cuvati, a njih zaliti.
Izvor: Milorad Mojic
Preporuka: "Sveti Oci o jevrejskom pitanju"
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Koga interesuje da licno proveri da su ove gnusne lazi samo antisemitske projekcije njihove sopstvene mrznje za sunarodnike antisemitskog "boga" rabina-Jehošue (Isusa),

http://www.sacred-texts.com/jud/talmud.htm
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Bice Bolje

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1678
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Sveti Pavle, jevrej i hrišćanin lepo piše:

"A vama, nekadašnjim mnogobošcima kažem: ukoliko sam apostol mnogobožaca, hvalim svoju službu, ne bih li kako podstakao svoj rod na revnost i spasao neke od njih. Jer ako je njihovo odbacivanje donelo pomirenje svetu, šta će drugo značiti njihovo. primanje - nego život iz mrtvih? Ako je prvi hleb svet, sveto je i sve testo; i ako je koren svet, svete su i grane. 17 Ako su pak neke grane odlomljene, a ti si se kao divlja maslina nakalemio među njih i postao zajedničar u korenu i masnoći masline, nemoj da se ponosiš nad granama. A ako se ponosiš, znaj da ne nosiš ti korena, nego koren tebe. Na to ćeš reći: grane su odlomljene - da se ja nakalemim. Dobro; odlomljene su zbog njihovog neverovanja, a ti verom stojiš. Ne ponosi se, nego se boj. Jer, ako Bog nije poštedeo prirodne grane, neće poštedeti ni tebe. Vidi stoga dobrotu i strogost Božiju. Strogost se ispoljava na onima koji su pali, a dobrota Božija na tebi - ako istraješ u dobroti; inače ćeš i ti biti odsečen. A i oni, ako ne ostanu u neverovanju, biće nakalemljeni; jer Bog može da ih opet nakalemi. Jer, ako si ti odsečen od prirodne divlje masline i nakalemljen - protiv prirode - na pitomu maslinu, koliko će se pre nakalemiti na rođenu maslinu oni koji su po prirodi njene grane."
IP sačuvana
social share
Bice bolje
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 571
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
Pridružujem se rezonovanjima  sesirica, coste i crowza, motivi ibn-ul Hattaba nisu u želji da se vodi jedna diskusija, već da se hrišćanima drži lekcija o smislu njihove releigije. Dobro je to ovdje dosad uočeno, pa i objašnjeno. Ja bih htio da dodam da je 10.marta isti ibn-ul Hattam pokrenuo temu ''Kuran - posljednja Božja objava''. Dobio je tamo neke odgovore, pa se nakon mjesec dana preselio na ovu temu. Tamo je hrišćanima pričao kako imaju krive prestave o islamu i da takve predstave mogu imati samo neprijatelji islama. Zašto je pominjao neprijatelje ne znam. Njemu su neprijatelji izgleda argumenti, jer na neka pitanja koja sam tamo pokrenuo o Kuranu kao posljednjoj Božjoj objavi, on nije odgovorio. Preselio se ovamo, ali je i ovdje, vidim, već naišao na ''kvrgu''. Nemojte misliti da sam neki netolerantan tip, naprotiv. Neka ibn-ul Hattam slavi svoju vjeru. To meni ne smeta. Ali, neka ne ulazi u atare koji meni uskraćuju slobodu da vjerujem u Isusa Hrista ili da ne vjerujem ni u šta. On nastupa upravo tako kao da je islamski svijet jedini Božji svijet, a da je sve ostalo svijet nevjernika. Žao mi je što s njim diskusiju o smislu i ciljevima njegove vjerske knjige nisam zaključio, došao čovjek ovamo. Ali, evo i mene.
IP sačuvana
social share
Sve što nije napisano nije ni postojalo, a i ono što je napiano nije u svemu postojalo onako kako je napisano.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 100
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
Nemam ja vremena za ove gluposti koje izvaljuje ovaj b....!

Jesi li ti ista procitao od ovoga ili bezis kao djavo od krsta(bas tako bez kao)!

Mislim na sledeci tekst

http://www.svetosavlje.org/biblioteka/Apologetika/Muhamedanstvo/Muhamedanstvo.htm

Ajde balija da i ti nama ponesto odgovoris pored tih gluposti koje bi mogle da se uporede sa decjim zakljuccima!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 08:53:28
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.