Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 96 97 99
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pitanja u vezi Symbian UIQ 2.1/3.0 programa samo ovde!  (Pročitano 80794 puta)
Poznata licnost


OPCS

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 4430
Zastava Beograd-Vozdovac
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia X6 16gb
Mozes li mi pustiti na privatnu poruku neki link gde to da skinem.Izvini ako smaram  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
 
                                                                     ...prosto kratko jasno to je German style...
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5920
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
Apple iP5
Proveri pp
« Poslednja izmena: 31. Dec 2009, 09:01:14 od Ardzuna »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


OPCS

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 4430
Zastava Beograd-Vozdovac
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia X6 16gb
Hvala ti,pronasao sam taj program i sad imam pristup sistemskim podatcima.Ali imam sad novi problem.Na onoj drugoj temi ovde na forumu sam nasao walkmen player i odradio sve po uputstvu koje si cinimi se ti postavio,ali nema mi nigde toj plajera...U pitanju je "WalkmanPlayerV3"
IP sačuvana
social share
 
                                                                     ...prosto kratko jasno to je German style...
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5920
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
Apple iP5
Treba da iz wplayer_v3_swmail_mod-a, iskopiraš foldere private, resource, shared i sys pa onda pomoću Swiss Manager-a izađeš na ovakav ekran:



Kao što vidiš, tu se već nalaze originalni sistemski folderi private, resource, shared i sys i ti treba preko njih da paste-uješ one foldere koje si prethodno iskopirao. Tu ćeš dobiti pitanje da li hoćeš da uradiš 'overwrite' i ti odgovori potvrdno za sve. Posle samo restartuj telefon, a Walkman Player treba da se nalazi u folderu Tools ako se dobro sećam...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


OPCS

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 4430
Zastava Beograd-Vozdovac
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia X6 16gb
Jesam,iskopirao sam te sve foldere iz C foldera i isao na 'overwrite' - yes...Restartovao telefon ali nema playera... Smile
IP sačuvana
social share
 
                                                                     ...prosto kratko jasno to je German style...
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5920
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
Apple iP5
Walkman Player treba da ti bude tamo gde se nalaze i ostale aplikacije koje si do sada instalirao (a to je folder Tools, ispravi me ako grešim) i on treba da se pojavi kao zasebna aplikacija koja nema veze sa Music Player-om koji dolazi sa telefonom. Stvarno ne znam šta bi mogao da bude problem ako si sve uradio kako treba  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


OPCS

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 4430
Zastava Beograd-Vozdovac
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia X6 16gb
Sve kako si rekao je tacno,samo sto meni nece da se pojavi taj wplayer...Evo sad sam opet pokusao i opet nece,samo sto mi malo cudno kad preko ovog programa istikliram ove foldere da kopiram pise "4 folder copyed" ali kad ih pastujem posle onog 'overwrite'  pise "0 folders pasted"...Neznam do cega je...Videcu da skinem neki drugi wplayer pa cu da javim dali sam uspeo...

hvala i izvini ako te smaram  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
 
                                                                     ...prosto kratko jasno to je German style...
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5920
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
Apple iP5
...ali kad ih pastujem posle onog 'overwrite'  pise "0 folders pasted"...


Zbog ovoga je sigurno jer nijedan folder nije paste-ovan. Probaj pomoću CapsSwitch programa da skineš zaštitu tako što ćeš pritisnuti 'Switch' (treba da dobiješ poruku 'Capabilities are switched off') pa onda da uradiš copy/paste tih foldera. Takođe, možda je bolje da pastuješ jedan po jedan folder, a ne sva četiri odjednom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


OPCS

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 4430
Zastava Beograd-Vozdovac
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia X6 16gb
U pravu si CapsSwitch nisam stavio na off...Sad sam iskopirao ali jedino nece da iskopira folder "private" a ova ostala 3 hoce.Pokusao sam i posebno da ga kpiram ali pise "0 folders pasted".Ali evo sad sam dobio wplayer u tools-u.Neznam dali ce mu nesto skoditi to sto ovaj folder nije pastovan...

p.s.Evo Wplayer radi super za sad.Hvala puno!!!  Smile


Edit:Druze sad sam pregledao celu temu o hakovanju ovog fona...Ima zanimljivih stvari ali neke stvari ne mogu da odradim jer menu u fonu nepokazuje Z: particiju vec samo C: i D: ...Neznam zasto.
konkretno bi pokusao da pojacam zvuk na fonu ali to zahteva neko kopiranje sa Z: na C: ali ja nemam Z: . Pomagaj...  Smile  Smile  Smile
« Poslednja izmena: 03. Jan 2010, 04:17:44 od vostezmaj »
IP sačuvana
social share
 
                                                                     ...prosto kratko jasno to je German style...
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Safari 3.0.195.38
mob
Apple iPhone
Postoji tema o hakovanju.
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 96 97 99
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.063 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.