Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pitanja u vezi Symbian programa samo ovde!  (Pročitano 631375 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1823
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
mob
Nokia E71
Može,postoje nekoliko programa koji to rade jedan od njih je NaviFirmPlus.Ali se malo edukuj pre nego kreneš da radiš.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1434
OS
Windows 7
Browser
Chrome 22.0.1229.94
mob
Samsung Galaxy A52s 5G
jel moze neko da mi napise kako da skeniram svoju nokiu e72, telefon mi je bas usporio, kad pokrenem internet pretrazivac i hocu da otvorim burek forum ili još neki zahtjevniji sajt, stalno mi izbacuje da je memorija telefona puna, da zatvorim neke aplikacije i pokusam ponovo. Pretrazio sam memoriju telefona, nema aplikacije koje su pokrenute, tako da ne znam sta bi drugo mogao da uradim nego da skeniram na viruse. Pored toga, kad hocu da se skustim na "Primljene poruke" sa "Nova Poruka" treba mu dosta vremena dok ne prokine i odradi to sto sam mu zadao Smiley Za ulazak u galeriju da ne govorim, 20 sekundi mu treba...

Kad imam domet za wi fi, često iskoristim da odem malo da pročačkam po netu, da vidm šta ima novo, pa možda sam pokupio neki virus koji mi usporava telefon...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Mac OS X v: 10.7.5
Browser
Chrome 22.0.1229.94
mob
Apple iPhone
Mislim da nema virusa za taj Symbian, ako se dobro secam. Jednostavno - sajtovi su sve zahtevniji, a taj telefon bas i nema neki jak hardver koji bi to mogao da izgura.
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1434
OS
Windows 7
Browser
Chrome 22.0.1229.94
mob
Samsung Galaxy A52s 5G
Mislim da nema virusa za taj Symbian, ako se dobro secam. Jednostavno - sajtovi su sve zahtevniji, a taj telefon bas i nema neki jak hardver koji bi to mogao da izgura.

Ok, onda mi ništa drugo ne preostaje nego da čekam novu verziju softvera na ovaj telefon, pa da uradim update.  Smile

Ali opet sa druge strane, sjećam se kad sam tek kupio telefon, sve je radilo fantastično, bio sam prezadovoljan, posle mjesec dana kada sam apdejtovao softver, primijetio sam da sporije radi, pa opet sledeći apdejt posle nekog vremena nije ništa promijenio koliko ja mogu da primijetim, evo sada čekam treći, vidjeću da li će šta promijeniti u vezi performansi telefona.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
Kako mogu da ponovom vratim u meni folder poruke posto sam slucejno izbrisao mozda i premestio uglavnom ne mogu da nadjem ni u jednom folderu.Imam nokiu 5228, hvala unapred.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 26
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.56
Nadam se da sam pogodio podforum posto ne znam gde da postavim pitanje...Imam nokiu e6 i imam problem,naime kad ukljucim wifi i nakacim se na net meni se i dalje skida kredit...Sta treba da uradim da bih isao besplatno na net?(p.s ovo mi je prvi smart pfohe pa se ne snalazim bas najbolje)  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1823
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
mob
Nokia E71
kad se konektuješ na net treba da te pita da odabereš mrežu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 26
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.56
Negde sam procitao da treba da mi bude ukljucen 3G ali ne mogu da nadjem kako da ga iskljucim...i  ne nudi mi da biram mrezu,odmah ide na mts..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1940
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Treba da mu ukljucis da uvek pita (always ask) kako da ide na net kad je potreban

Kod mene na x6 je ovako nekako

settings=>connectivity=>destinations
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 30
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.56
mob
Nokia N95
zna li neko kada ce biti dostupne za download ove nove nokiine mape za navigaciju.posto sam procitao da su objavili i za srbiju ali mi jos u fonu ne izbacuje da ima novo azuriranje. inace u pitanju je nokia n8.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.