Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 30
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pitanja u vezi iPhone programa samo ovde!  (Pročitano 326275 puta)
22. Sep 2009, 11:21:29
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Safari 3.0.195.21
mob
Apple iPhone
Ovde postavljajte pitanja vezana za iPhone programe.
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 535
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Apple 
e, hvala ti za ovu temu, bas sam hteo da pitam, da li neko zna gde mogu da skinem program za iphone 3gb, tj, navigaciju (gps), posto sam sve probao, i uglavnom bude neki hrvatski, sa njihovim mapama, a nigde nema neki plan srbije, beograda, pa ako bi neko nekako mogao da pomogne !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Safari 3.0.195.21
mob
Apple iPhone
Oko toga ti ne mozemo pomoci.
Automatski odgovor: Piraterija na forumu nije dozvoljena. Za vise informacija posetite ovu temu i konsultujte pravilnik foruma.
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Sto se grbo rodi, vrijeme ne ispravi!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1427
Zastava ~/Belgrade\Serbia\Europe\Earth
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Apple 
Hteo sam da postavim pitanje, da li negde na forumu postoji neko generalno uputstvo za koriscenje iPhone-a, setup, instalacija programa itd itd? da li postoji neki link gde eventualno moze da se skine u *.pdf formatu.
IP sačuvana
social share
.: nema granica ljudskoj gluposti :.
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Samsung Galaxy SII
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Sto se grbo rodi, vrijeme ne ispravi!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1427
Zastava ~/Belgrade\Serbia\Europe\Earth
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
mob
Apple 
'fala  Smile Smile
IP sačuvana
social share
.: nema granica ljudskoj gluposti :.
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


...za tebe sam Shapke!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1658
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Ant.com
mob
Samsung , dobio od MTS-a
Imaju li za Iphone programi kojima bih npr:
- mogao da gledam video u .avi formatu, da ne moram da ih konvertujem i pri tome lepim prevod na njih?

- mogao da slike i klipove organizujem malo drugačije, npr po folderima ali tako da nisu bas svi odmah vidljivi, npr neki folder da stavim "po strani", da ne moze neko posle 2 klika da upadne u njega  Smile

- za ras sa office i pdf fajlovima, citanje ili možda editovanje, i ako ima - kako bih te fajlove ubacivao u telefon, nije valjda da i to ide preko iTunes-a?  Smile
IP sačuvana
social share
There are 10 kinds of people in the world:
those who understand binary and others who don't.



Smoke-free with the eGo-T
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5920
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Apple iP5
- za video klipove u .avi formatu postoji vlc4iphone (besplatan) i yxflash (plaća se), oba se instaliraju iz Cydije. Ovaj prvi nije baš nešto, .avi klipovi mogu da se gledaju samu u portrait modu, a i secka pomalo, preskače frejmove. Ovaj drugi je još gori, ima landscape mode, ali nema sliku, a opet, moguće je da je moja verzija bila loše krekovana pa su odatle došli ti problemi  Smile

- skini iFunBox, to je aplikacija za PC (imaš linkove u temi za iPhone tamo gde sam pisao kako se pojačava zvuk preko slušalica) i pomoću njega ćeš moći da ubacuješ slike i klipove u koji god folder hoćeš po želji. Najbolje je da napraviš neki folder (ili foldere) u private/var/mobile/Media i da tu ubaciš slike i klipove. Njih ćeš posle moći da pregledavaš na telefonu pomoću iFile aplikacije koju instaliraš iz Cydije.

- za rad sa office fajlovima imaš aplikacije Quickoffice i DocsToGo, javi mi se na pp da ti kažem gde mogu da se nabave sa "popustom" da ne bi ovako javno pravili reklamu  Smile
Verovatno i ti Office fajlovi mogu da se ubace preko iFunBox-a, ali ne znam tačno u koji folder idu - kada budem izgooglao, javiću ti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.0.4
mob
HTC One
Pitanje je u vezi ubacivanja programa.

Skinuo sam Magellan Roademate Srbija, ali se taj program skida na komp. Kako se aplikacije sa kompa ubacuju/instaliraju na Iphone, jel sinhronizacijom preko Itunes ili preko SSH i slicno pa direktno negde u tel.

Ako moze neko malo objasnjenje ili link negde gde to ima jasno objasnjeno?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5920
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Apple iP5
Prvo što treba da uradiš je da instaliraš AppSync for OS 3.1 iz Cydije ako ga do sada nisi već instalirao.

Posle toga ide klasično: dupli klik na taj program što si skinuo (pretpostavljam da je u .ipa formatu) i on će ti se pojaviti pod Applications u iTunes-u. Zatim ide naravno sinhronizacija i program će biti instaliran.



P.S. Mali apdejt što se tiče one yxflash aplikacije koja pušta .avi fajlove: ja sam je juče instalirao sa jednog drugog repoa - sada radi kako treba i mogu da kažem da nije loša. Može da pušta divx i xvid .avi fajlove, probao sam i .mpg, ali njih neće. Mislim da ne može prevod da se ubaci, ali moguće je da grešim.
« Poslednja izmena: 22. Jan 2010, 23:52:58 od Ardzuna »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 30
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.113 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.