Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 26 27 29 30
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pitanja u vezi iPhone programa samo ovde!  (Pročitano 326278 puta)
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1154
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 31.0
zna li netko problem imam iphone 4 i vec par dana mi svijetli ona lampica iza kod kamere i nikako je nemogu ugasiti.resetirao sam i mobitel i nista.ugasio ga nista ispraznio skroz bateriju ali i ona i dalje svijetli ko je tu lud? zna li netko u cemu je kvaka?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 238
OS
Windows 7
Browser
Chrome 36.0.1985.143
mob
Sony Z5
zna li netko problem imam iphone 4 i vec par dana mi svijetli ona lampica iza kod kamere i nikako je nemogu ugasiti.resetirao sam i mobitel i nista.ugasio ga nista ispraznio skroz bateriju ali i ona i dalje svijetli ko je tu lud? zna li netko u cemu je kvaka?

Da li ti je iPhone ispadao,udaran,izlagan vodi ili kondvezaciji?
To moze biti mehanicki ili softverski kvar.Ako si cackao po iPhonu,apdejtovo,nadogradjivo itd..do sistema je onda,ali ako ti je npr ispadao moguce da se stisnulnu kuciste telefona i pritiska na odredjenu tacku na maticnoj ploci koja izaziva da svetlo cijelo vremen gori..
I drugim se isto desavalo,i oni su malo otvorili kuciste gurnuli papiric i nije gorilo i cim izvade papiric opet gori.
Najbolje da odneses u servis da neb jos nesto zajebao..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 238
OS
Windows 7
Browser
Chrome 36.0.1985.143
mob
Sony Z5
mozete mi objasniti za iphone 4 zaboravio sam sifru telefona tj ona sifra sto moze da se postavi na ekran, kako bi mogao to da otkljucam ? hvala

Objasnjeno:
http://www.omizio.com/upute/sto-ako-ste-zakljucali-iphone-i-zaboravili-lozinku-iphone-password-recovery/
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 965
Zastava Kalinovik
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.65
mob
Samsung s21+
Imam iPhone 5s koji je kodiran na neku norvesku mrezu,kad ga upalim normalno pokazuje kao da mogu da obavljam SOS poziv,kako mogu znati da li je aktiviran iCloud na njemu? Kupio sam ga jeftino u inostranstvu,pa hocu da ga dekodiram i interesuje me ovo za iCloud?
IP sačuvana
social share
Stevaniđa91_FK Crvena Zvezda
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4310
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 31.0
Odes na iCloud.com ukucas imei i proveris
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 965
Zastava Kalinovik
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.65
mob
Samsung s21+
Odes na iCloud.com ukucas imei i proveris

Pojasni mi malo detaljnije gde da kucam imei kad mi trazi da se prijavim na icloud, imam ipad npr kod njega kad ga upalim trazi mi normalno da se ulogujem pomocu mog icloud naloga, al ovaj kodirani iphone kad ga upalim pojavi se da ga otkljucam,otkljucam ga i pojave mi se onda brojevi za SOS pozive, mene interesuje da li je na njemu neko pre se prijavljivao sa icloud nalogom, jer to ne mogu da vidim, dal ga moram dekodirati da radi na sve mreze i da mu uklonim icloud nalog da bi mogao normalno da funkcionise telefon?
IP sačuvana
social share
Stevaniđa91_FK Crvena Zvezda
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4310
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 31.0
Stvarno ne znam, nemam iPhone, ali kada ukucas u gugl kako da proveris da li je zakljucan na iCloud kaze da odes na https://www.icloud.com/activationlock/ i ukucas imei i proveris
« Poslednja izmena: 19. Nov 2014, 23:38:14 od telep »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 965
Zastava Kalinovik
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.65
mob
Samsung s21+
Stvarno ne znam, nemam iPhone, ali kada ukucas u gugl kako da proveris da li je zakljucan na iCloud kaze da odes na https://www.icloud.com/activationlock/ i ukucas imei i proveris

Znaci da je i preko icloud zakljucan, cim pise activation lock:on
Hvala puno na informacijama
IP sačuvana
social share
Stevaniđa91_FK Crvena Zvezda
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 308
OS
Linux
Browser
Chrome 39.0.2171.93
Poz svima. Zeleo bih da pitam sledece.
1. cemu sluzi iCloud i sta moze sve da prikaze?
2. Ako bi na whatsappu  aktivurao bekap dali bi u iCloud stizale i obrisane poruke?
3. Nije mi jasno kako i odakle da udjem u iCloud, (moze li samim iphonom ili jos bolje androidom) vec sam napravio meil na iCloudu ali neznam kako se ulazi.
4. Izvinjavam se ako su smesna pitanja ali ja neznam pa ako moze neko da mi obijasni.
hvala vam.
kada na safari ukucam iCloud.com izadje mi da instaliram 1. instaliraj  iCloud 2.nadji svoj iphone 3.nadji svoje prijatelhe.
« Poslednja izmena: 22. Dec 2014, 15:32:44 od nutela »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 44
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.130
Drugari, imam iPhone 5s. Pre par dana sam premestao ikonice i izgubila mi se ikona za app store. Mislio sam da sam je mahinalno obrisao, ali na sestrinoj 4-orci ne daje opciju da moze da se obrise app store. Probao sam preko safarija da nadjem nacin da ponovo nekako instaliram app store, ali nisam uspeo. Ako bi neko mogao da mi objasni sta sam uradio i kako da vratim app store? Pozdrav... Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 26 27 29 30
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.