Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 153 154 156 157 ... 160
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pitanja u vezi Android programa samo ovde!  (Pročitano 555319 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 986
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 47.0
mob
Alcatel Idol 2
Pitanje je u vezi samog sistema. Alcatel idol 2, trenutna verzija 4.2.2. Gledam po netu, postoji nadogradnja na 4.4, a meni stalno izbacuje obaveštenje da je sistem ažuran. Kako bih mogao da ažuriram sistem (bez rootovanja)? Treba mi 4.4 zbog neke aplikacije.
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


nemojte deci stavljati drogu u heroin opasno je!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6790
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 47.0
mob
Apple Iphone 13
uzeo sam samsung J5 preko telenora pre jedno 20 dana...radi super,nov telefon nema greske...juce ujutru se probudim i vidim da je tokom noci dok sam spavao sam skinuo novu verziju sistema za azuriranje....verovatno nadogradnja androida...sve koje sam pitao kazu nemoj to ni u ludilu da instaliras ima da ti secka fon i da te zeza pa ces da sa njima juris oko reklamacije...poslusao sam ih i nisam to uradio ali to obavestenje da je downloadovao novi sistem stoji mi gore i nemogu da ga obrisem...jako me nervira i bojim se da cu greskom stisnuti...kako da se resim te muke?? Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
[/url]

Kad svi misle isto,niko ne misli mnogo!!!

▒▓██ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N ██▓▒
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4310
OS
Windows 7
Browser
Chrome 51.0.2704.103
Odradi apdejt
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


nemojte deci stavljati drogu u heroin opasno je!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6790
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 47.0
mob
Apple Iphone 13
hvala...odradio sam,sad cu da vidim kako se ponasa
IP sačuvana
social share
[/url]

Kad svi misle isto,niko ne misli mnogo!!!

▒▓██ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N ██▓▒
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Long live Heavy Metal !

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1748
OS
Windows
Browser
Chrome 52.0.2743.75
mob
Samsung Galaxy S
Ljudi da li neko zna gde mogu da nabavim maticnu plocu za lg g3 ?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4310
OS
Windows 7
Browser
Chrome 51.0.2704.103
Ili u servisu ili na oglasima da nadjes neki sa razlupanim ekranom. U svakom drugom slucaju kupovina nove ti se ne isplati.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Long live Heavy Metal !

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1748
OS
Windows
Browser
Chrome 52.0.2743.75
mob
Samsung Galaxy S
Kazi mi koji to servis ima jer ovamo gde sam ja sve pitao niko nema.... Po oglasima sam gledao nema trenutno nistaa..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 90
OS
Windows 7
Browser
Chrome 51.0.2704.106
ja jos ne mogu da pronadjem call recorder koji radi na moju igracku on androida ...sam.fame
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 6942
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 48.0
Друштво, капирам да ово познаваоцима звучи жестоко нубовски, али био бих захвалан за помоћ. Smile

Имам S3 на 4.3 и покушавам из њега да извучем колико се год и шта може извући како би покретао новије игре, па сам га први пут рутовао јуче и инсталирао пар неких твик апликација. Једна од њих је GLTools, која, у суштини, против дозволе може да едитује резолуцију, шејдере, рендовање апликације, па чак и да је "превари" како телефон има Адрено а не Мали графичку и тако то.

Е, сад, мене брине што читам по разним форумима како су људи бриковали телефон овом апликацијом, тако да стоји на бут-скрину и не иде даље. Написао Рус, један од аутора, како је програм 100% безопасан ако имате кастом рикавери и да, у случају да се нешто деси, "флешујте /sdcard/uninstall_gltools.zip".

Спомињу се нека разна чуда, неки ADB, неки CWM, а ја о тим флешовањима, бекаповима и рекавери модовима не знам апсолутно ништа, па, ако би могао неко укратко да ми објасни о чему се ради, нешто нисам вољан да сјебем телефон. Хвала. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4310
OS
Windows 7
Browser
Chrome 52.0.2743.116
CWM ti je custom recovery. Onaj zip fajl bi drzao negde na memoriji i ako ikada telefon upadne u bootloop onda bi usao u CWM i flesovao taj zip (koji sudeci po imenu sluzi da obrise gltools aplikaciju).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 153 154 156 157 ... 160
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.108 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.