Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 147 148 150 151 ... 160
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pitanja u vezi Android programa samo ovde!  (Pročitano 555941 puta)
Poznata licnost


Бог чува Србију!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3973
Zastava Beogard
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.17
mob
Samsung S8 Plus
radi posao. hvala. inace, trazio sam nesto slicno i za komp, neki mozila addon ili sl.

imao sam youtube mp3 podcaster adon ali su ga u zadnje vreme usrali, pa ne radi, a bio je mnogo dobar: pustim video na yt, i jedan klik i pesma na kompu. prosto bilo, vise nemaa..

Ima addon za operu ali sam zaboravio kako se zove  Smile Ispod youtube playera dobijes par dodatnih funkcija a izmedju ostalih i download. Ne koristim mozilu pa nisam bas upucen sta sve ima u onom moru dodataka  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 986
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 36.0
mob
Alcatel Idol 2
Postoji li neka aplikacija, ili u samom androidu, da se grupišu pozivi? Ne ona varijanta, pozivani, propušteni, primljeni, nego po kontaktima. Recimo, neko me pozove, pa pozovem ja njega, pa opet on mene, i tako nekoliko puta. Par dana mi se tako desi, i ceo spisak poziva mi se svede na par imena. Treba mi da uz neko ime stoji oznaka koliko je puta kontaktiran, ili bar u kom smeru su bili pozivi, i da više to ime nemam dalje u spisku.
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.65
telefon alkatel pop c1 kupljen u rus.  ima li gde srpski paket za interfejs, dosadio mi ruski.  pozdrav za sefa i ucesnike.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 108
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 38.0
mob
Nokia E71
radi posao. hvala. inace, trazio sam nesto slicno i za komp, neki mozila addon ili sl.

imao sam youtube mp3 podcaster adon ali su ga u zadnje vreme usrali, pa ne radi, a bio je mnogo dobar: pustim video na yt, i jedan klik i pesma na kompu. prosto bilo, vise nemaa..

Ima addon za operu ali sam zaboravio kako se zove  Smile Ispod youtube playera dobijes par dodatnih funkcija a izmedju ostalih i download. Ne koristim mozilu pa nisam bas upucen sta sve ima u onom moru dodataka  Smile

you tube to mp3 converter,izguglaj to i tamo ima addon,radi skroz ok,taj mp3 podcaster sam i ja koristio dok ga nisu sjebali,ovo je ok,za mozilu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 16
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 38.0
Postoji li neka aplikacija koja olaksava ucenje ? Tipa da pravim kvizove od ispitnih pitanja , da ih grupisem, da kroz neku igru ili slicno ucim(tekst koji sam ja ubacio) zna li neko ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4310
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 31.0
« Poslednja izmena: 21. Jun 2015, 13:52:50 od telep »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 39.0
[color=Red][/color]
Citat: Mikele link=topic=502948. msg8428751#msg8428751 date=1273403582
Ovde postavljajte pitanja vezana za Android programe.
 
Cao, imam jedan problem. .
Na mom telefonu na messengeru smajlici koje posaljem su skroz crni a nekad se i ne vide. .
Svim mojim drugarima se lepo vide smajlici, messenger je azuriran i ponovo se ne vide kako treba. .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 342
Zastava
OS
Windows
Browser
Chrome 43.0.2357.130
Da li neko zna zbog cega mi tablet sam instalira aplikacije? Znaci kada se povezem na wifi i zakljucam ga, posle nekog vremena kada ga otkljucam vidim nove instalirane aplikacije...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4310
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 31.0
Instalira ili apdejtuje?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 342
Zastava
OS
Windows
Browser
Chrome 43.0.2357.130
Instalira nove aplikacije.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 147 148 150 151 ... 160
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.136 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.