Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 145 146 148 149 ... 160
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pitanja u vezi Android programa samo ovde!  (Pročitano 555869 puta)
Moderator
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4310
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 31.0
Jel postoji mogućnost da se povežu dva telefona a da prvi telefon bude primarni,da ga tako nazovem,a da drugi služi kao hendsfri,da primarni bude na mreži a kad zazvoni da mogu da se javim na tom drugom telefonu,telefoni ne bi bili udaljeni daleko jedan od drugog,pa naprimer da se povežu wifi ili blututom.

Da ne vadim telefon stalno u kolima,drugi koristim kao navigaciju pa sam mislio da mi na tom izlazi ko me zvao,da mogu da se javim,sms,ali da ne ide preko mreže,nego interno ,izmedju dva telefona.

Nisam siguran da ima program za tako nesto, ali je htc svojevremeno izbacio komplet od jednog tac telefona + jedan mali "remote" telefon za taj veci.
« Poslednja izmena: 07. Jan 2015, 19:30:30 od telep »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows 7
Browser
Chrome 40.0.2214.91
mob
Samsung Galaxy S Advance
Najnovija verzija airdroida mi ne radi na telefonu nazalost  Smile

Ima li kakva adekvatna zamena za tu aplikaciju da radi na istom principu?  Smile

Za one koji nisu upuceni, airdroid je omogucavao da se telefon i komp povezu preko wi-fi mreze i da se putem browsera pristupi svim podacima na telefonu sto je dosta olaksavalo preuzimanje/ubacivanje fajlova/slika/video zapisa i sl...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4310
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 31.0
wifi file transfer, superbeam, ima i dosta fajl menadžera tu opciju
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows 7
Browser
Chrome 40.0.2214.93
mob
Samsung Galaxy S Advance
Hvala telep, navikao sam se na airdroid, i dalje tvrdim da je najbolji od ponudjenih za te stvari ali od kako mi trazi update na airdroid 3, svaki put kada skinem aplikaciju sa playstore-a, odmah mi izbaci "error with package" i izbaci.

Instalirao ovaj wifi file transfer, superbeam ima velika ogranicenja sto se tice free verzije...

Tnx again  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 35.0
Telefon mi uvek prikazuje da mi je bateija puna.Kada se isprazni samo se ugasi.Menjao sam bat,flash sa novom verzijom,reset, i opet isto.Sony Ericsson Xperia Mini ST15i.Moze pomoc?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 986
Zastava
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 35.0
mob
Alcatel Idol 2
Da ne otvaram temu, bolje ovde.
Sinoć mi je nestao telefon. Android je, imao u sebi već AVG, pa sam igrom slučaja pokrenuo i anti-theft opciju. Pa mi neke stvari nisu jasne.
Pokušavam da lociram telefon. Ne uspevam, pretpostavljam da je ugašen. Da li može da ga locira samo ukoliko se pokrene neka aplikacija koja zahteva GPS ili internet, ili može ukoliko se generalno koristi telefon, bez obzira koja kartica je u njemu (pošto je povukao i ID fona)?
Imam opciju da zaključam telefon i postavim lozinku. Opet isto pitanje, da li će odraditi to automatski pri paljenju fona, ili čeka internet? Pretpostavljam da to može i da se prevaziđe, samo me interesuje koliko lako?
I da li mi je bolje to da radim, ili da ostavim fon otključan, kako bih ga lakše našao kasnije?
Od VIP-a je uzet fon, i naravno da je kodiran (ako išta znači).
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Бог чува Србе.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2032
Zastava Pančevo
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 36.0
Ako je skup telefon prijavi policiji, oni mogu lako i brzo da ga pronadju.
IP sačuvana
social share
Тврд је камен за онога ко на њему спав'о није,
jа сам рођен на камену зато камен мекан ми је.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 986
Zastava
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 35.0
mob
Alcatel Idol 2
Prijavio sam, pošto mi je nestao i novčanik sa svim dokumentima. Samo zbog njih bi morali da ganjaju ko je odgovoran. A i fon je oko 200€. Uopše mi nisu delovali zainteresovano. Videću danas, sutra kad odem po zapisnik planiraju li išta da rade po tom pitanju.

Jedan od dvojice pandura nam je rekao (mi bili u nekoj školi na fudbalu, pa nas odradio lik) da sačekamo 3-4 meseca, pojaviće se on opet, pa da ga ispratimo i pozovemo policiju.
A glupa škola ladno nema na ulazu kameru, niti ka svlačionicama i sali.
« Poslednja izmena: 01. Mar 2015, 07:45:20 od maCvele »
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Бог чува Србију!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3973
Zastava Beogard
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.15
mob
Samsung S8 Plus
Najnovija verzija airdroida mi ne radi na telefonu nazalost  Smile

Ima li kakva adekvatna zamena za tu aplikaciju da radi na istom principu?  Smile

Za one koji nisu upuceni, airdroid je omogucavao da se telefon i komp povezu preko wi-fi mreze i da se putem browsera pristupi svim podacima na telefonu sto je dosta olaksavalo preuzimanje/ubacivanje fajlova/slika/video zapisa i sl...

Dropbox je korisna stvar po tom pitanju
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 824
Zastava Zanzibar
OS
Windows 7
Browser
Chrome 41.0.2272.76
mob
Nokia 701
Како да инсталирам ћирилицу на телефон, тј. да га преведем са латинице на ћирилицу? У питању је: Huawei Y300.
IP sačuvana
social share
Treat her like a queen, fuck her like a slut!
--------------------------------------------------------------------------------------------------
"Зашто не бит' обичан, вољет' мале ствари, зашто свако мора бити главни?..."
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Нико није бескористан. Свако може послужити бар као лош примјер.
--------------------------------------------------------------------------------------------------
"За Партизан ништа није готово. Партизанов рекорд није не знам колико побеђених утакмица, него 13 узастопних титула."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 145 146 148 149 ... 160
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.