Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pitanja i ....... odgovori!!  (Pročitano 4406 puta)
19. Jan 2004, 00:23:47
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1717
Ime : jelena
Starost : 16
Datum postavljanja: 14.01.2004 / 19:17

neiskusna


vako cure pomozit imam sa deckom seksualni odnos na koji bas nisam bila spremna ali sam uradila radi njega vec duze vrijeme smo zajedno i to je njemu bilo potrebno.ali ja sam neiskusna u fatanju nemogu jednostavno da ga diram i nemozemo usavrsiti svoj seksualni odnos. molim vas pomozite mi kako da se opustim i pocenem da diram njegov penis. molim pomoc


Ime : Maria
Starost : 18
Datum postavljanja: 15.01.2004 / 19:42
ODGOVOR :

Ti si JAKO pogrjesila,ako si sa nekom osobom duze vremena to UOPSTE ne znaci da moras imat sex s njim jer ti djevojko nisi spremna ! Pa imas 16 godina i imas vremena da s njim budes koliko hoces ! Ne mozemo ti mi pomoci to moras sama,to ce doci samo od sebe da se oslobodis i da ga diras.Te stvari nisu planirane nego jednostavno u tom trenutku se osjecas tako i zelis da budes s njim. Ako si tako uradila zbog njega a on to zna onda to nije ljubav! Moras se opustit i naucit da slusas svoje tijelo,odatle sve dolazi...
--------------------------------------------------------------------------------------
Ime : laurra
Starost : 19
Datum postavljanja: 14.01.2004 / 11:43

PITANJE :

uplasena


spavala sam sa deckom 11-og dana ciklusa on je svrsio napolju ali meni se cinilo kada ga je izvadio da je na njemu vec bila kap sperme>da li mogu da ostanem trudna?


Ime : nije vazno
Starost : 18
Datum postavljanja: 14.01.2004 / 18:30
ODGOVOR :

takva slicna scena mi se dogodila ali nije bilo nista zato se nebrini



Ime : Olga
Starost : 19
Datum postavljanja: 14.01.2004 / 18:31
ODGOVOR :

Da, mozes, plodni dani su kod vecine devojaka (kad ciklus traje 28 dana) izmedju 11. i 17. dana (tada je sansa da se zatrudni oko 30% pri nezasticenom odnosu). A i da nije tako kod tebe, cak i ako su dani neplodni, verovatnoca postoji. Pametno bi bilo da si uzela pilulu za dan posle, ali ne znam da li je ima u slobodnoj prodaji. U svakom slucaju, prekinut snosaj ne garantuje zastitu, jer i pre ejakulacije se moze prosuti malo sperme, a da mladic toga ne bude ni svestan (dakle, nije te lagao, ali to nije nimalo siguran nacin kontracepcije). Iskreno se nadam da nisi trudna (moras uraditi test), ali zato... pamet u glavu, znaj za ubuduce, ne znam da li je sladje bez kondoma (tj. ja jos nisam spavala sa deckom), verovatno jeste, ali mnogi koje sam pitala kazu da i nije neka razlika, zato bolje koristite njih, ili pilule, procenat sigurnosti je priblizno isti. Srecno!
-------------------------------------------------------------------------------------

Ime : Dijana
Starost : 19
Datum postavljanja: 13.01.2004 / 5:35

PITANJE :

help
E ovako imam jedan problem sa momkom sam ima 2 godine skupa i onako diramo se cesto nismo jos spavali ali on voli da dura moje sise i stavlja ih u svoja usta i sisa. Sta mislite da li se tako moze dobiti bolest strah me
pomozite mi molim vas
-------------------------------------------------------------------------------------
Ime : worried
Starost : 18
Datum postavljanja: 09.01.2004 / 7:25

PITANJE :

problem

E ovako, nimalo mi nije prijatno da pisem o ovome pogotovo ovde al se bar nadam da cu dobiti nekakav savjet...

E ovako neznam ni kako da pocnem ,,al pokusacu koliko toliko objasnit da se razumije...Dakle primjetila sam da na malim usnama koje zatvaraju vaginalni otvor boja nije ruzicasta (ili normalne crvenkaste boje) kako je i pre bila. Sad su skroz bjele kao da ima neka mrezica bjele boje i naravno nemoze da spane. Odrzavam redovno higijenu i nikad nisam imala sex pre tako da opcija o prelaznim bolestima otpada. Ova pojava traje vec duze vrjeme i nemam pojma sta bi moglo da bude. O ovome nikom nisam rekla, ni majci (jer neosjecam se slobodno da o tome pricam a i znam da nebi imala vece pomoci od nje). A kod ginekologa nikaad u zivotu nisam isla jer nije bilo potrebe a i nisam sex. aktivna! Znam vasi savjeti ce sigurno biti da idem lijekaru....sto potpuno razumijem,,al se pitam da li je neko imao slicno iskustvo i kako ste uspjeli da rijesite problem ?? Smile(((( tnxxx
-------------------------------------------------------------------------------------
Ime : mala
Starost : 15
Datum postavljanja: 24.12.2003 / 15:24

PITANJE :

mala-radoznala


Ovako, da skratim!Z nam da sam mala, nevina sam i jako radoznala. Vec duze vreme se zadovoljavam.Znate,ono,stavljanje jastuka pod noge,trljanje itd.Pokusala sam i da gurnem prst u........Ali vec posle 1 cm naidjem na neku prepreku i ne pokusavam vishe.Znam da je to himen,ali nisam bash sigurna.Zanima me smem li ja na taj nacin da se zadovoljavam,i ako sam nevina.I moze li biti nekih posledica od toga? Izvinite na izrazima

Ime : Ja
Starost : 23
Datum postavljanja: 27.12.2003 / 0:47
ODGOVOR :

to ti mislim u opste nije potrebno da stavljas prst unutra.trljaj sto duze i jace klitoris i ima da poludis od zadovoljstva



Ime : Dzenita
Starost : 23
Datum postavljanja: 28.12.2003 / 1:32
ODGOVOR :

E frajeru 20 kako te nije sramota. Mora da nikada nisi gunuo ni trljao. jer da umjesto ovog glupog komentara dao bi djevojcici savjet. zalono je i bezobrazno da si dosao na takvo misljenje prema nevinoj djevojcici a kamoli se jos usuditi i to napisati



Ime : Amer
Starost : 22
Datum postavljanja: 10.01.2004 / 6:43
ODGOVOR :

Bolje da ne diras himen. Bez obzira sto ga je ova devojka napala, onaj decko je delimicno u pravu. Istrazuj svoje telo. Neke zene uzbudjuje milovanje po grudima. Pronadjes tebi dostupne erogene zone i jednom rukom se milujes po njima a drugom milujes usne vagine i klitoris. A ne brini za prstic, kad izgubis nevinost moci ces da istrazujes koliko god hoces. Ima vremena jos za to...
--------------------------------------------------------------------------------------

Ime : Mela
Starost : 20
Datum postavljanja: 07.01.2004 / 2:58

PITANJE :

Pomozite mi molim vas !!!


Jel momak primjeti ako je cura nevina kad vodu ljubav prvi put ??

Jel se moze dobiti nevinost nazad, cula sam da se moze operisati vaginu,i kad imas sex prvi put poslje operacije himen pukne ?

Jel se moze izgubiti nevinost sa upotrebljavanje tampone ??
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
O Boze!
Ima ih stvarno raznih!

Najbolja je ona za grudi! Smile
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Meni samo nije jasno, kako neko moze biti toliko neobrazovan pored racunara i pored cinjenice da ima 17.18.19.20.23 godine
Tragicno.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 738
ovo me podseca na super tin iz najboljih dana..."decko mi je svrsio po stomaku...hocu li ostati trudna?"...strasno...
IP sačuvana
social share

Pet the pussy...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Toga i danas ima u onom hrvatskom magazinu, prosle nedelje sam bas citao i valjao se od smeha Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.