Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pitanja i dodatne informacije vezano za vize i osiguranje  (Pročitano 148673 puta)
18. Jul 2008, 17:49:03
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.51
mob
Apple iPhone SE 2020
Molimo vas da pre nego sto postavite pitanje vezano za vize i\ili osiguranje pogledate ovu [link] temu u kojoj su navedene osnovne informacije.
Ukoliko vam nesto nije jasno ili su vam potrebne dodatne informacije, ovde zatrazite odgovor.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 47
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
jako vazno, sutra je 5.avgust i imam zakazano u slovenackom konzulatu.. ostala su jos par pitanja...

da napomenem, znaci ja putujem na poziv prijatelja u posetu (u goste).. nismo rodjaci, on mi je poslao garantno pismo (pozivno), i mislim da on u garantnom pismu je naveo da snosi troskove za mene (ali nisam jos siguran 100% a tice se tacke 35. i 36. zahteva za vizu, navescu kasnije). On je 100% slovenac i tako to.

Odgovori su mi bitni sto pre, tj. do uvece, jer je ostalo jos samo da popunim zahtev za vizu, sutra krecem na put:

tacka 35
"ko snosi troskove vaseg putovanja i boravka"
tacka 36
sredstva za poravnanje troskova u casu veseg boravka

ja sam mislio da stavim da troskove snosi osoba koja poziva, ali me je radnica u turistickoj ageniciji gde sam uplatio zdr.osiguranje posavetovala da s' obzirom da sam zaposlen, napisem da ja snosim troskove i to u formi "gotovina" i "visa (imam je u intesa banci)", jer je veca sigurnost.. i da ponesem fotokopiju visa kartice...
-Moje pitanje je da li da je poslusam i da li bi trebalo da predajem nekome fotokopiju visa kartice jer na njoj se nalazi broj mog racuna?

43. licni podaci drzavljanina EU, odnosno EEA koji se stara o vama, na ovo pitanje odgovaraju samo rodjaci drzqavljana EU EEA.

- Moje pitanje je da li treba ovo da diram, posto nismo u srodstvu vec smo prijatelji, a podatke o njemu vec unosim pod tackom 34 (ime osobe ili firme koja me poziva...

-dodatno pitanje: posto sam zahtev za vizu skinuo sa sajta slovenackog konzulata i odstampao (nisam dobio postom onaj koverat o kome pricaju, i rekli su mi da ne treba, samo da dodjem u zakazano vreme sa dokumentacijom) kako da ga odstampam? to je zahtev NA 2 STRANE. da li da ga odstampam na 2 strane, ili na jednom listu DVOSTRANO!?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
savijetovali ste me i prije za vizu za sloveniju i uz pomoc vasu nabavila sam svu potrebnu dokumentaciju sada me interesuje sledece    imam u pasosu 5 viza ceske su 3 jedna portugalska sengen i jedna madjarska medjutim to su vize sa mojih putovanja gdje sam isla grupno tako da nikada nosam licno otosla na razgovor u ambasadu interesuje me da li li imam olaksica zato sto imam ove vize i kakva pitanja postavljaju kada dodjes na razgovor posto su mi prijatelji rekli da umiju svakakva pitanja da postave cak su mojoj prijataljici trazili slike sa osobom koja joj je poslala harantno pismo kao dokaz.unaprijed hvala
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ovdje nema niko da odgovoi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
 Nema se iskustva...Ko pa putuje ovde..?Ja prvi nigde Smile Odbili me prošle godine Španci i jbg  Smile
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
a sto su to odbili nisu valjda tako teski ja sam juce bila na razgovor i dadose mi neki papir i kazu dodji 4.11 pa veselo neznam ni jesam li dobila vizu ili nisan najace ce biti da dodjem 4  a oni mi kazu da nisam a ja sa sve spakovanim koferima vratim se kuci.no eto mozda drugi put.a jesu li te odbili odma ili si morao da sacekas da bi to saznao
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Čekao sam nedelju dana i znao sam da će da me odbiju.Neverovatno sam se trudio da mislim pozitivno ali znaš onaj osećaj kad znaš da nema šanse?E tako je i bilo,odbili me bez obrazloženja.
Vrlo ponižavajuće,potpuno sam bio isfrustriran.Tretiraju nas poput stoke,evo videćeš i sama  Smile
  Ove godine nisam bio spreman na to ponovo iako sam pozvan.Sledeće ću pokušati a ako me odbiju sve ću lepo da ih oteram u tri p.materine  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
katastrofa ma mi nismo ljudska bica za njih ja idem prekosjutra da vidim sta je sa mojom vizom  nadam se da je ok.ako te i onda odbiju ulozi zalbu svi dobijaju tada reci kako je taj ili ta koja ta sa kojim so ima nesto licno protiv tebe i kako si prilozio dokumenta ali pola tih nisu htijeli da ti prime a ti se trudio i na kraju ipak ti sve placas da bi te tek tako odbili ovo je provjereno tako je bilo u engleskoj ambasadi koji su najtezi za vize poslusaj me za ovo neces pogrijesit a opet i nista ne gubis
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
katastrofa ma mi nismo ljudska bica za njih ja idem prekosjutra da vidim sta je sa mojom vizom  nadam se da je ok.ako te i onda odbiju ulozi zalbu svi dobijaju tada reci kako je taj ili ta koja je pricala sa tobom  ima nesto licno protiv tebe i kako si prilozio dokumenta ali pola tih nisu htijeli da ti prime a ti se trudio i na kraju ipak ti sve placas da bi te tek tako odbili ovo je provjereno tako je bilo u engleskoj ambasadi koji su najtezi za vize poslusaj me za ovo neces pogrijesit a opet i nista ne gubis
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 236
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Motorola V3
Interesuje me kako do Kineske turisticke vize sa srpskim pasosem?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.