Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pismo Vinera Genseru:Srbija trajno mora da bude iskljucena iz Evropskog razvoja  (Pročitano 6749 puta)
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Nokia E
Gledaj stani malo da ti ja predocim nesto, zar nije cudno da se 8 godina nismo makli ka toj vasoj EU i to sa vasim demokratskim sngama na celu i nemoj molim te sada da mi pravis neke razlike izmedju ds i dss i te fore, ja sam glasao za kostunicu da bi skinuli slobu valjda je to bilo logicno tih dana, sta se kasnije desilo ja to ne znam i ne zanimam me mozemo samo da nagadjamo. Jedna svar je sigurna ja sam se borio protiv despota i lopova da bi bjih 18 malih despota i lopovcica zajahalo Srbiju a sa njima jos citava njihova svita pomocnika ministarcica zamenika predsednika skupstine i ostalih satelita i podrepasa. Zar ti nije cudno zasto do sada nismo ni korak  blizi toj EU? ja cu d ati kazem nismo blizi jer nas oni ne zele tamo! zamisli sebe u EU sta ce tebi neka zemlja kao sto je Srbija? nema naftu nema industriju samo gomila gladnih umornih ljudi, praznih dzepova i gladnih srca, sta ce tebi takva zemlja sa osakacenom teritorijom, zemlja kojoj otkidaju svu istoriju u tih 15% teritorije i koja na to mirno cuti gleda i ne brani se. EU ne zeli Srbiju u svom sastavu! sve ostalo je prazna demagogija ovdasnjih politicara kako bi sto duze ostali na vlasti na grbaci ovog napacenog naroda!
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Ima tu logike nija da nema ali se ne bih slozio da je Srbija siromasna ne trebamo sebe potcenjivati itakako mi imamo nesto sto ce njima trebati kroz par decenija voda i hrana pa makar i to dovoljno je
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 448
OS
Linux
Browser
Mozilla
Gledaj stani malo da ti ja predocim nesto, zar nije cudno da se 8 godina nismo makli ka toj vasoj EU i to sa vasim demokratskim sngama na celu i nemoj molim te sada da mi pravis neke razlike izmedju ds i dss i te fore, ja sam glasao za kostunicu da bi skinuli slobu valjda je to bilo logicno tih dana, sta se kasnije desilo ja to ne znam i ne zanimam me mozemo samo da nagadjamo. Jedna svar je sigurna ja sam se borio protiv despota i lopova da bi bjih 18 malih despota i lopovcica zajahalo Srbiju a sa njima jos citava njihova svita pomocnika ministarcica zamenika predsednika skupstine i ostalih satelita i podrepasa. Zar ti nije cudno zasto do sada nismo ni korak  blizi toj EU? ja cu d ati kazem nismo blizi jer nas oni ne zele tamo! zamisli sebe u EU sta ce tebi neka zemlja kao sto je Srbija? nema naftu nema industriju samo gomila gladnih umornih ljudi, praznih dzepova i gladnih srca, sta ce tebi takva zemlja sa osakacenom teritorijom, zemlja kojoj otkidaju svu istoriju u tih 15% teritorije i koja na to mirno cuti gleda i ne brani se. EU ne zeli Srbiju u svom sastavu! sve ostalo je prazna demagogija ovdasnjih politicara kako bi sto duze ostali na vlasti na grbaci ovog napacenog naroda!

Vidis, to je zamena teza. Prvo, ne vlada demokratska vlast 8 godina nego malo manje.
Od oktobra 2000 do ubistva Djindjica nesto se desavalo, islo se napred, dok je ekipa iz dss-a vukla kontru(ako te vise zanima, googlaj svedocenje Vladimira Popovica pred specijalnim sudom). 2004 vlada pada, onda vladu formiraju dss, g17 i podrsku daju socijalisti. I tada se ne ide ka Evropi. 2007 se jedva formira vlada koja namace godinu dana rada i puce ko zvecka.
Kada su nam nudili potpisivanja i olaksice, opet je dss ekipa vukla rucnu(secas se toga valjda, bliska proslost), i opet nista od EU.
Sada je vlada pala i sada dss ekipa otvoreno prica kako ce u EU ako oni nama kazu bla bla bla, sto znaci nastavljaju po starom, nece u EU.
Tako da ipak moram napraviti razliku izmedju DSS i DS jer razlika evidentno postoji, svidjalo se to nama ili ne.
Jer kao sto vidis, ovih dana DS se proglasava za izdajnike i zute jer hoce u EU, dok su DSS patriote koje hoce u EU ali ako EU priznaje Kosovo u granicama Srbije(a onda je mrmot zavio cokoladu.....).
Eto ti odgovor na pitanje zasto nismo blizu EU za ovih 8 godina.
I ja sam glasao Kostunicu, ali sam pojeo go..o, kao i 99,9% ljudi koji su tada glasali za njega.
Ali dobro, jednom me je mogao prevariti, sada sam 8 godina stariji pa ovaj ut nece, ma koliko se trudio, i on i svi njegovi klonovi. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 665
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
Gledaj stani malo da ti ja predocim nesto, zar nije cudno da se 8 godina nismo makli ka toj vasoj EU i to sa vasim demokratskim sngama na celu i nemoj molim te sada da mi pravis neke razlike izmedju ds i dss i te fore, ja sam glasao za kostunicu da bi skinuli slobu valjda je to bilo logicno tih dana, sta se kasnije desilo ja to ne znam i ne zanimam me mozemo samo da nagadjamo. Jedna svar je sigurna ja sam se borio protiv despota i lopova da bi bjih 18 malih despota i lopovcica zajahalo Srbiju a sa njima jos citava njihova svita pomocnika ministarcica zamenika predsednika skupstine i ostalih satelita i podrepasa. Zar ti nije cudno zasto do sada nismo ni korak  blizi toj EU? ja cu d ati kazem nismo blizi jer nas oni ne zele tamo! zamisli sebe u EU sta ce tebi neka zemlja kao sto je Srbija? nema naftu nema industriju samo gomila gladnih umornih ljudi, praznih dzepova i gladnih srca, sta ce tebi takva zemlja sa osakacenom teritorijom, zemlja kojoj otkidaju svu istoriju u tih 15% teritorije i koja na to mirno cuti gleda i ne brani se. EU ne zeli Srbiju u svom sastavu! sve ostalo je prazna demagogija ovdasnjih politicara kako bi sto duze ostali na vlasti na grbaci ovog napacenog naroda!

Vidis, to je zamena teza. Prvo, ne vlada demokratska vlast 8 godina nego malo manje.
Od oktobra 2000 do ubistva Djindjica nesto se desavalo, islo se napred, dok je ekipa iz dss-a vukla kontru(ako te vise zanima, googlaj svedocenje Vladimira Popovica pred specijalnim sudom). 2004 vlada pada, onda vladu formiraju dss, g17 i podrsku daju socijalisti. I tada se ne ide ka Evropi. 2007 se jedva formira vlada koja namace godinu dana rada i puce ko zvecka.
Kada su nam nudili potpisivanja i olaksice, opet je dss ekipa vukla rucnu(secas se toga valjda, bliska proslost), i opet nista od EU.
Sada je vlada pala i sada dss ekipa otvoreno prica kako ce u EU ako oni nama kazu bla bla bla, sto znaci nastavljaju po starom, nece u EU.
Tako da ipak moram napraviti razliku izmedju DSS i DS jer razlika evidentno postoji, svidjalo se to nama ili ne.
Jer kao sto vidis, ovih dana DS se proglasava za izdajnike i zute jer hoce u EU, dok su DSS patriote koje hoce u EU ali ako EU priznaje Kosovo u granicama Srbije(a onda je mrmot zavio cokoladu.....).
Eto ti odgovor na pitanje zasto nismo blizu EU za ovih 8 godina.
I ja sam glasao Kostunicu, ali sam pojeo go..o, kao i 99,9% ljudi koji su tada glasali za njega.
Ali dobro, jednom me je mogao prevariti, sada sam 8 godina stariji pa ovaj ut nece, ma koliko se trudio, i on i svi njegovi klonovi. Smile

То бре, Чеда је закон! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Žena
Poruke 4372
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Ovo sto pise u ovom pismu je istina, zato bi trebalo da otvoreno govore o tome i ds i dss i ...td....
I naravno da razmisljaju kaku kazu optimisticno, pa nije svet samo ta jebena Evropa Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 448
OS
Linux
Browser
Mozilla
Ne bre, zivot je zakon. Smile
Zezam se. Za neke stvari je u pravu, lustracija npr, dok ovo sa Kosovom necu da komentarisem jer se sa tim nikako ne slazem. Smile
@Janaa
Ako mislis na Tijanocevo pismo, to je vec sve objasnjeno pred specijalnim sudom i tu nema misterije. Ovo sad je samo bacanje prasine....Mada, voleo bih kad bi se sudski jednom stavila tacka na atentat, pa kom opanci Tom i Dzeri. Smile
« Poslednja izmena: 20. Mar 2008, 00:02:35 od systemofadown »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Nokia E
Gledaj stani malo da ti ja predocim nesto, zar nije cudno da se 8 godina nismo makli ka toj vasoj EU i to sa vasim demokratskim sngama na celu i nemoj molim te sada da mi pravis neke razlike izmedju ds i dss i te fore, ja sam glasao za kostunicu da bi skinuli slobu valjda je to bilo logicno tih dana, sta se kasnije desilo ja to ne znam i ne zanimam me mozemo samo da nagadjamo. Jedna svar je sigurna ja sam se borio protiv despota i lopova da bi bjih 18 malih despota i lopovcica zajahalo Srbiju a sa njima jos citava njihova svita pomocnika ministarcica zamenika predsednika skupstine i ostalih satelita i podrepasa. Zar ti nije cudno zasto do sada nismo ni korak  blizi toj EU? ja cu d ati kazem nismo blizi jer nas oni ne zele tamo! zamisli sebe u EU sta ce tebi neka zemlja kao sto je Srbija? nema naftu nema industriju samo gomila gladnih umornih ljudi, praznih dzepova i gladnih srca, sta ce tebi takva zemlja sa osakacenom teritorijom, zemlja kojoj otkidaju svu istoriju u tih 15% teritorije i koja na to mirno cuti gleda i ne brani se. EU ne zeli Srbiju u svom sastavu! sve ostalo je prazna demagogija ovdasnjih politicara kako bi sto duze ostali na vlasti na grbaci ovog napacenog naroda!

Vidis, to je zamena teza. Prvo, ne vlada demokratska vlast 8 godina nego malo manje.
Od oktobra 2000 do ubistva Djindjica nesto se desavalo, islo se napred, dok je ekipa iz dss-a vukla kontru(ako te vise zanima, googlaj svedocenje Vladimira Popovica pred specijalnim sudom). 2004 vlada pada, onda vladu formiraju dss, g17 i podrsku daju socijalisti. I tada se ne ide ka Evropi. 2007 se jedva formira vlada koja namace godinu dana rada i puce ko zvecka.
Kada su nam nudili potpisivanja i olaksice, opet je dss ekipa vukla rucnu(secas se toga valjda, bliska proslost), i opet nista od EU.
Sada je vlada pala i sada dss ekipa otvoreno prica kako ce u EU ako oni nama kazu bla bla bla, sto znaci nastavljaju po starom, nece u EU.
Tako da ipak moram napraviti razliku izmedju DSS i DS jer razlika evidentno postoji, svidjalo se to nama ili ne.
Jer kao sto vidis, ovih dana DS se proglasava za izdajnike i zute jer hoce u EU, dok su DSS patriote koje hoce u EU ali ako EU priznaje Kosovo u granicama Srbije(a onda je mrmot zavio cokoladu.....).
Eto ti odgovor na pitanje zasto nismo blizu EU za ovih 8 godina.
I ja sam glasao Kostunicu, ali sam pojeo go..o, kao i 99,9% ljudi koji su tada glasali za njega.
Ali dobro, jednom me je mogao prevariti, sada sam 8 godina stariji pa ovaj ut nece, ma koliko se trudio, i on i svi njegovi klonovi. Smile
Svedocenje bebe popovica pa ja bih trebao biti drogiran ako bi jedno slovo poverovao toj picajzli od coveka, ako ja poverujem bebi ti bi morao legiji (za kog mislim da je debil) koji je rekao da su atentatori te noci poleteli privatnim letom za amsteram niko nikada te nevode nije ni potvrdio ni demantovao a kamo li istrazio! tako da nemoj molim te o postenju i istinitosti svedocenja svih tih ljudi oko djindjica koji je takodje bio bagra kao i svi ostali Smile
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1252
Zastava Pančevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
SonyEricsson z1010
aj opet,

u pismu lepo piše da amerikanci ne žele srbiju u eu da bi imali svoje trupe na našoj teritoriji (koliko god ovo blesavo zvučalo) tako nešto, tačka 8.
Citat
Srbija (verovatno zbog obezbeđivanja nesmetanog vojnog prisustva SAD) trajno mora da bude isključena iz evropskog razvoja.

aj lepo da uteramo amerikancima ovoliki i uđemo u eu. Ovako im idemo na ruku.  Smile
IP sačuvana
social share
Hajde da nadjemo stvari u kojima svi mozemo da dobijemo.
Hajde da ne nadjemo stvari, da se sporimo, gde neko moze da izgubi
Mi se lako ujedinimo protiv nekoga, a nikako da se ujedinimo za sebe. Hajde da se ujedinimo za sebe, pa kada uradimo sve sto mozemo za sebe, onda cemo se deliti. I taj dan nece nikada doci, jer cemo uvek imati sta da uradimo za sebe..." Zoran Djindjic
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Ne pravi sebi idola niti kakva lika;nemoj im se klanjati niti im sluziti.

Zodijak
Pol
Poruke 513
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
Vojska je instrument spoljne politike i tu je kljuc naseg problema! Naravno ne u smislu pretnji vec u smislu odvracanja i to u svakom pogledu.Da je Srbija u proteklih 8 godina gradila vojsku za sebe a ne nekog drugog, situacija bi danas bila daleko drugacija jer sloboda nema cenu! I zaobidjite me sa ekonomskom racunicom jer davno je receno i u praksi dokazano da ko ne hrani svoju, hranice tudju vojsku. Jednostavno,tudja ruka svrab ne cese..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Dolphins are gay Sharks!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11811
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12;
mob
Nokia E50
Vojska je instrument spoljne politike
Smiley 1 Smiley 1 Smiley 1

Aj...premotaj pa opet...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.