Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pismeni zadaci;)))  (Pročitano 1619 puta)
12. Apr 2004, 18:47:06
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 203
Boze, kakvo je to vreme doslo kad se ovakve teme zadaju za pismeni u 3. razredu srednje???
Ne zna se ko je gori, profa ili djak koji sa toliko godina ovako pise.... A jos i gramatikaaaaa... Smile


Ljudsko kloniranje

Po svemu sudeci jedno od najvecih naucnih dostignuca (uspeha) u okviru “proizvodjenja” ljudi. Stvaranje coveka kloniranjem je jedan cin koji bi mnogi okarakterisali kao propalom investiciom za planetu zemlju i rekli bi “-to je odvratno, sta to rade”;-“treba ih ubiti, spaliti”- itd. Stvaranjem ne samo ljudskog klona vec i klona nekih drugih zivih bica covek je pokazao u neku ruku svoj stepen savrsenstva, odlucnost da stvori i pokaze svetu da mi mozemo mnogo vise. Naravno sve je to dobro, vise ljudi, vise drugih zivih bica nastali putem kloniranja, sve u svemu vise obaveza, vise zezanja (zabave). Covekov klon kako ga proceniti i kako se tada odnositi prema njemu; dal kao coveku koji kao da je nastao biolskim putem ili kao kako ga mnogi zovu klon. Mislim kada bi nekom kloniranom coveku rekli da je klon mnogo bi se uvredio i osecao udaljenim od zajednice nastale normalnim bioloskim putem. Naravno mnoge svetske politicke tajne su sakrivene od ljudi, tako da neznamo dali je dobro ili lose stvarati, praviti ili neznam vise kako da se izrazim te ljude deo nase realnosti tj. zivota. Moguce je da njihovo stvaranje ide u ratne svrhe, mozda da budu robovi itd. Naravno kod svakog pa i kod klona postoje dobre i lose osobine. Dobre su to sto je on stvoren i zivi i samo zivi al dali su to dobre osobine zavisi od misljenja samog klona (coveka). Lose osobine gotovo da ih ima na pretek. Tu je samo suocavanje sa svojim stvaraocem, dusevno, psihicko razocaranje ali sve to prati zravstveni osecaj koji cesto nije u dobrom stanju. Ali mozda u buducnosti moguce da klonovi sebe ne smatraju kao ruglo zajednice vec kao deo celine u kojoj svi ucestvuju. Po mom misljenju kloniranje je lose zato sto zahteva veliki apsolutno veliki rizik, mnogo ulaganja. Jer svet je ionako pretpran ljudima. Mozda bi ja promenio svoje misljenje da ljudi brze umiru nego sto se radjaju ali u ovom slucaju ne. Prirodu ne treba okrnaviti!

Legalizovanje droga


Znamo da postoji veliki broj ljudi (dece, zena) koji tako reci sebe nalaze u svom svetu koji je za njih pravi, ne treba ga menjati, a taj svet ima svoje neizbezno i cesto upotrabljavano ime svet droga. Na svu srecu nikad nisam umao pirliku da probam tu cudnu materiju koja je osvojila svet a da sam je imao tesko je pitanje da li bi odoleo tom jakom uticaju drustva, droge. Naravno danas se druzim sa ljudima koji je nisu koristili ali imao sam dosta prijatelja ovisnika, Svi znamo kako se pocinje od sitnih stvari: dzointa pa se krece na tako nazovi smrkanje i ako se ranije neodviknes uspesnom rehabilitacijom, ti vec prelazis na iglu od koje ne mozes pobeci. U nekim zemljama Afrike i neznam gde jos cuo sam da postoje radnje za prodaju ovog “otrova” kazu da su legalizovane.
Mislim da covek sam sebi kroji zivot, ima onih ljudi koji rade, zaradjuju, ali  se drogiraju i nepreteraju pri konzumirnju ali takvi ljudi povuku decu, pa tako reci to se s kolena na koleno.Ali ako se ti drogiras umereno nikom nestetis ni fizicki ni psihicki sto da ne ako je to ono u cemu uzivamo sto da ne. Legalizacionu prodaju droge koju prate strucnjaci bi okarakterisao kao “moze’ (u odredjenim drzavama). Ali postoji ona dva sloja ljudi bogati i siromasni za bogate ljude koji kroje nase zivote zabranio bi legalizaciju jer oni ako preteraju, postaju drzavni heroji zasticeni preko brda svojih advokata, veza, itd.
A siromasni nebi kupovali skupe droge i u velikim kolicinama tako da bi ih po mom misljenju bilo lakse kontrolisati. Sto se tice mog misljnenja o mom okruzenju i mojoj drzavi moje misljenje je apsoloutno zabraniti legalizaciju droge jer bio ova legalizacija prouzrokovala nerede na ulicama, tuce, nerad jer nespadamo u grupu drzava koje uspesno stiti i prikriva svoje tako da ih nazovem ovisnike od droge.


Virtuelni seks

U bracnim zajednicama, raznim vezama muskarca i zene najcesci problem koji se javlja je ljubomora, koja veoma cesto u preko 50% slucajeva dovodi do raskida kako bracne zajednice tako i veze. Da bi se taj procenat sto sam naveo smanjio moglo bi da se uvede jedna versta virualnog sex-a. Znamo da 99% muskaraca nije skroz verno svojim zenama, tako da bi muskarac imao donekle mirnu savest odlazio bi u ustanove u kojima se lepo namesti na fotelju, susalice na usi naocare na oci i podjimo u dozivljaj koji je za svakog muskarca najbolji. Na neki nacin covek koji bi zavrsio sa seksom (na virtuani nacin) osecao bi se dobro jer se potpuno predao uzivanju, pa bi prava osecanja i svoje biolosko telo bez neke virtuanosti davao bi zeni.
Takodje, ja se zapricao samo u muskarcima ali znamo da neke zene nisu cvecke i njima bi vise nego dobro dosla pretplata za sobu za virtualni sex.
Po mom misljenju virtualni sex apsolotno podrzavam jer bi to pruzilo zanimljiviji i lepsi pristup zivotu parova kako i mladima u pubertetu. Ali bi predlozio ako bi se to uvelo da pre nego sto se podje u dozivljaj putem raznih mikrocipova itd. da specijalizovani strucnjak putem u psiholoskom smislu objasni sta u stvari znaci sex ne virutani nego pravi. Prvo moramo biti totalno upuceni u vodjenje zdravog biolskog sexa pre nego sto se upustimo u virtuani dozivljaj. Naravno ulaskom u virtualni sex mogli bi da probamo sve ono sto u pravom sexu nismo u mogucnosti.
IP sačuvana
social share
Hell is all I'm asking for...
 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 1294
mob
Nokia N95
A gdi je slikica?Nemam reci...
droga...kloniranje...virtualni sex...joj,sta je sa danasnjom omladinom(ili prosvetom)?
IP sačuvana
social share
- Lee -
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Seks droga nasilje i strah Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 203
I nepismenost.....
IP sačuvana
social share
Hell is all I'm asking for...
 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Pa... u nekim od radova malo je greskaa u gramatici i pravopisu... mnogo vise gresaka u kucanju tj pisanju
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 203
Nene, VIRTUALO I SUSALICE itd. je original, a taj neko je to pisao rukom i to kanda zurno.... That's the beauty of it...
IP sačuvana
social share
Hell is all I'm asking for...
 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 755
mob
Nokia 3110c
Da ali ovo su sipaticne slicice. ??????????????
IP sačuvana
social share
kama, al' ne sutra - danas bre
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Slike sna i jave Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.