Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pink Panter  (Pročitano 3038 puta)
03. Jun 2005, 23:12:50
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Pink Panter





Inspektor Kluzo ima novo lice

"Pink Panter" ("The Pink Panther") Šona Levija (Shawn Levy) biće premijerno prikazan 23. septembra u američkim bioskopima. Da podsetimo, serijal "Pink Panter" započeo je 1963. godine, kada je Blejk Edvards (Blake Edwards) režirao prvi film sa neverovatnim Piterom Selersom (Peter Sellers) u ulozi Žaka Kluzoa (Jacques Clouseau).

Otkako je Selers preminuo 1980. godine mnogi su pokušavali da udahnu nov život u ovaj komični serijal, ali Selersove cipele bilo je previše teško popuniti pa su takve zamisli propadale u korenu. Sam Edvards odvažio se 1993. godine da nastavi serijal filmom "Pink Panterov sin" ("Son of the Pink Panther") prepoznajući u Robertu Beninjiju (Roberto Benigni) sličan komičarski senzibilitet. Nažalost, film je prošao vrlo neslavno u bioskopima.

Novi početak dosta obećava budući da je oko projekta okupljena zaista impresivna glumačka ekipa. Pre svih, u ulozi inspektora Kluzoa gledaćemo Stiva Martina (Steve Martin), ali ne treba zanemariti ni komičarske sposobnosti Kevina Klajna (Kevin Kline) i Žana Renoa (Jean Reno). U filmu igraju i Bijonse Nouls (Beyonce Knowles), Emili Mortimer (Emily Mortimer), Henri Černi (Henry Czerny) i Džejson Statam (Jason Statham).

Scenaristi i producenti odlučili su da novi film bude "prequel" (film čija se radnja vremenski odvija pre radnje već poznatog filma) originalnog filma iz 1964. godine. Naš junak mora reštiti slučaj ubistva poznatog fudbalskog trenera i otkriti ko je ukrao čuveni dijamant Pink Panter.

Kevin Spejsi (Kevin Spacey) i Majk Majers (Mike Myers) viđeni su za ulogu inspektora Kluzoa, dok je Džeki Čen (Jackie Chan) bio jedna od opcija za ulogu Kejtoa, Kluzoovog zanimljivog pomoćnika. Budući da je tema fudbalska, Dejvidu Bekamu ponuđena je gostujuća uloga, ali je on morao da odbije ponudu zbog svojih zahtevnih klupskih obaveza.



I naravno, slike Smiley

   

   

   

   

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
Film ne može da bude loš!!!

Ovakva glumačka postava kao što su legendarni kralj komedije Stiv Martin, Žan Reno i dosta dobar komičar Kelvin Klajn stvarno će da ožive legendu. Odlično je to što su uradili film na foru "Crvenog zmaja" kao neku retrospekciju.

Sve u svemu, ovaj film obećava i treba pogledati  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Tko lezi ne bezi

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 120
Zastava Београд
mob
Samsung i3
Moje je misljenje da niko ne moze na pravi nacin da zameni Pitera Selersa u legendarnoj ulozi detektiva Zaka Kluzoa.Steta sto Kevin Spejsi nije izabran za zamenu.Nije ni on bas najpovoljnije resenje ali mi se cini bolji za tu ulogu od Stiva Martina.I Dzeki Cen bi se uklopio dobro kao Kejto.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
 Smile Kevin Spejsi bolji od Stiva Martina u komediji. Jesi li siguran u to što govoriš  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Tko lezi ne bezi

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 120
Zastava Београд
mob
Samsung i3
Kevin Spejsi nije bolji u komedijama, ali me njegova faca mnogo vise asocira na Kluzoa od S.Martina.Pogledaj samo ove slike gore, zar je to novi Kluzo  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
Pa videćemo kako će ga odglumeti. Mada sam 200% siguran da će bolje nego Kevin  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


~ Shabaniqus Vulgaris ~

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 12758
Zastava Sabac
mob
Nokia 6120c
U filmu igra beyonce to je sasvim dovoljno da me odbije  Smile a i ne bi da upropascavam sliku Pitera Selersa posto mislim da mu niko skoro nece ni prici u bilo kojoj komediji...
IP sačuvana
social share

You know what? Screw you guys I'm going home... Wait, I am home... Screw you guys I'm getting off line...
Najbolji imperator na svetu
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
moj problem sa Stivom Martinom je sto me nikad nije nasmejao... tako da stvarno ne znam kakav je on komicar... Kevin Spejsi moze da glumi svakoga i sigurno bi bio bolji u toj ulozi, posebno sto je u pitanju uloga policajca koji nije svestan svoje lucidnosti, nespretnosti i ko zna cega, i drzi tu masku ozbiljnosti bez obzira sta se oko njega desava... Smile

@Zenit

uze mi rec iz usta... nije mi jasno zasto muzicke zvezde moraju da guraju svoj nos ili u ovom slucaju povecu pozadinu u svet filma...

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
Ljudi razumem ja da svako ima drugačiji ukus, ali kako možete da poredite Stiv Martina i Kevin Spejsija u komediji  Smile

Anea totalno si me razočarala  Smile
Šalim se...

Pa bre ljudi Spejsi i ne igra u komedijama, već u mračnim dramama i retko popularnim filmovima sa previše priče a premalo razumevanja iste. Uz to, taj humor što ga vi primećujete kod Spejsija je uvek ciničan, podrugljiv, sarkastičan i što je najgore previše diže sebe u nebesa  Smile

Ukratko, ne volim Kevina, ali zato obožavam Stiva. Po meni Džim Keri i većina današnjih popularnih komičara oponaša njegovu glumu i njegov stil šale i humora, pogotovu Keri.

Anea, pogledaj neke starije i najpopularnije Stivove filmove pa ćeš videti o čemu pričam.

Ne ljutite se što vas malo kritikujem, poštujem vaše mišljenje ali i težim ka tome da ga promenim   Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
ma, znam ja da je problem u meni Smile

obicno me zasmeju neke stvarno cudne stvari... Smile

A, Kevin Spejsi me je kupio filmom K-Pax... sta ja mogu Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.