Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 15:58:30
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Radije birate?
pilice
16.7%  (2)
iskusne pevce
41.7%  (5)
vrsnjake (znaci, kokoske)
33.3%  (4)
godine nisu vazne
8.3%  (1)
oni mene biraju
0%  (0)
Ukupno glasova: 8
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pile ili iskusni pevac?  (Pročitano 3184 puta)
17. Sep 2010, 18:36:01
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Apple iPhone SE 2020
SEKS NA EKS
Koga izabrati: mladog pastuha ili starog kauboja?

Datum objave:
31.08.2010 07:45
Autor: Stribor Kevi

Što biste vi radije? Jahali mladog pastuha dok vam ne počne frcati iz mamuza ili se valjali u sijenu sa zrelim kaubojem, pa onda malo gledali zvjezdano nebo?
Pohvalila mi se friendica neki dan da si je na moru upecala mlađeg frajera. Dosta mlađeg. Kaže da se nije već godinama tako dobro prašila – već je zaboravila kako je to kad ti je mužjak stalno napaljen. Nekada prije, kada je bila mlađa, to bi je totalno živciralo – poput svake nabrijane studentice, i ona je željela da ju ostali kolege gledaju kao mudru intelektualku, punu spoznaja o 'weltschmerzu' i raznim '-izmima'.

 
Danas, međutim, totalno joj paše biti objekt nečijih mokrih snova. Vidi samo prednosti u tome da on želi s njom ostati tri dana u krevetu, umjesto da se reda radi prvo prošeću na neku predstavu, pa na večeru, pa onda još gube tko zna kolike sate na te neke uvriježene rituale…

Potakla me na razmišljanje. Već smo pisali o tome kako žene u svojim 30-ima i 40-ima postaju opuštenije i samim time bolje ljubavnice. Ali kako stvar izgleda iz njihove perspektive? Imaju li uz sebe nekog starkelju kojemu se više baš i ne diže, teško da će moći iskoristiti prednosti tog svog novostečenog samopouzdanja i raspuštenog raspoloženja. Mlađi partner se nameće kao očigledno rješenje. A ima tu i drugih prednosti. Primjerice, njene joj koke sigurno besramno zavide na takvom uspjehu. Time se stavlja u kategoriju Demi Moore i njoj sličnih holivudskih boginja koje si to mogu priuštiti.


Zatim, mlađi su još nezreli i nedovršeni: poželi li ga zadržati, ima priliku oblikovati ga po svojoj mjeri, bar više nego što bi mogla preodgojiti nekog starog konja. E, sad, tu mi je pao na pamet i prvi mogući nedostatak ove kombinacije: njemu je vjerojatno seksi imati stariju 'učiteljicu', ali prije ili kasnije, kad čar ovakvog igranja uloga ishlapi, on će vjerojatno i sam poželjeti nešto mlađe. 'Ne brineš li se da će te brzo nogirati?', pitam očinski svoju prijateljicu.


'Ma boli me đon', odmahuje ona, 'dok ide, ide – kad stane, zamijenit ću ga mlađim modelom!' Da, moja prijateljica trenutno ne traži ozbiljnu, dugoročnu vezu: da je kojim slučajem traži, stari kauboj, koji je svoje već odjahao i spreman se smiriti na jednom ranču, vjerojatno bi bio sigurniji izbor od mladog pastuha.

Čini se da na ovu dilemu ne postoji samo jedan točan odgovor: osjećate li da vam curi vrijeme, a žarko želite uploviti u bračne vode i uzgajati potomke, svakako je zreli kauboj pametnija opcija. On veže konja gdje mu gazda kaže, dosadilo mu je svaki tjedan juriti za novom kobilom, a i ne mora miran život u preriji biti tako monoton: možda je stari olinjali kauboj tijekom svih tih godina naganjanja kobila i naučio pokoji trik ili dva koje mladi pastuh još ne zna.

Mladi pastuh je svakako dobar za dizanje samopouzdanja (dobro, i za višestruke orgazme!), ali stari kauboj je kao i dobar šank: na njega se uvijek možete osloniti. Ako je to ono što tražite, bacite mamuze i navucite neku finu, seksi pregaču – tome on neće znati odoljeti!

Izvor: Tportal
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Боље да боли истина него да утеху пружа лаж

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4000
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
iskusni pevac što ne znači matorac
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Žena
Poruke 2370
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 6.0.472.59
Oko mene uvijek iskusniji pevci, nekako mi bolji nego pilici,pacici, guscici i ostala mladuncad Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Боље да боли истина него да утеху пружа лаж

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4000
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Oko mene uvijek iskusniji pevci, nekako mi bolji nego pilici,pacici, guscici i ostala mladuncad Smiley


žalim sinak, još uvek ne dojim
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


narcis

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 41200
OS
Windows 7
Browser
Chrome 6.0.472.59
mob
HTC desire
iskusni pevac ili vrshnjak  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Žena
Poruke 2370
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 6.0.472.59
to, to   Smile

Mada, imaju i te veze mnoge mane, ali nekako se meni takve uvijek dese . . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Боље да боли истина него да утеху пружа лаж

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4000
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
to, to   Smile

Mada, imaju i te veze mnoge mane, ali nekako se meni takve uvijek dese . . .


kako nema mane-uvek prepisuje od tebe na času  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 6.0.472.59
mob
Apple iPhone SE 2020
Imam dve drugarice koje su u dugoj vezi, tj. u braku sa pilicima... (5 i 4 godine razlike) i ne mogu reci da im to narusava odnose...
One se pored njih osecaju podjednako sigurno i zanimljivo kao u vezama sa vrsnjacima ili starijima (a bile su u takvim vezama)...

I zaista vas nikad nije zanimalo kako je to biti sa nekim mladjim?

Sto se mene tice... stariji... nevermore... nevermore.... ove dve druge opcije su sasvim prihvatljive...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Боље да боли истина него да утеху пружа лаж

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4000
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mene nikad nije zanimalo, mada tek mi je 20 a budimo iskrene-kako se ponasaju momci od 19 ili 18?  kao balave bebe...

e sad kad dodjem u neke lepe godinice moći ću verovatno da računam na mladež od 24,5,6...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Žena
Poruke 2370
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 6.0.472.59
Ne znam, mozda se sutra-prekosutra udam za nekog mladjeg,uprkos svoj ovoj prici, sve je ocekivano Wink
Recimo, moja mama je godinama bila u vezi s tipom mladjim od sebe 8 godina i moze se reci da su uzivali zajedno, stvarno lijepa veza...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 15:58:30
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 20 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.