Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Piksi prihvatio predsednički posao u Zvezdi  (Pročitano 20542 puta)
14. Jun 2005, 23:59:18
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Piksi prihvatio predsednički posao u Zvezdi

Kao što je u ponedeljak najavljeno, u utorak je Dragan Stojković Piksi obavio novi sastanak sa čelnicima Crvene zvezde na kojem je dao pristanak da preuzme ulogu predsednika u našem najtrofejnijem klubu.

Stojković, koji je do septembra predsednik Fudbalskog saveza Srbije i Crne Gore, proučio je trenutnu situaciju u Crvenoj zvezdi i pristao je postane predsednik kluba. Ovu odluku je novinarima saopštio Siniša Ćirić, predsednik Radne grupe i Nadzornog odbora "crveno-belih".

Sa dolaskom Stojkovića u predsedničku fotelju su se tokom dana složili i odlazeći predsednik, Dragan Džajić, kao i Savet kluba i sekcija veterana. Stojković će kao novi predsednik Crvene zvezde biti promovisan na konferenciji za štampu u četvrtak u podne, a zvanična inauguracija će uslediti kada Skupština kluba verifikuje njegov izbor. Prema najavama, Skupština će biti održana između 10. i 15. jula.



(02. May 2007, 21:42:29)
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Za jednog ROKERA - 100 shabana.

Zodijak
Pol
Poruke 1329
Pa ti rece da ne moze da preuzme klub pre septembra?
IP sačuvana
social share
If ASSHOLES could FLY this place would be an AIRPORT.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Sreca pa si ti nepismen i slep pa ne vidis da i ovde pise da je do septembra predsednik FSSCG..... a dokle god je tamo na funkciji ne moze nista da uradi za klub
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Za jednog ROKERA - 100 shabana.

Zodijak
Pol
Poruke 1329
Moj ti je savet da pre nego sto nekoga uvredis kao sto redovno radis u mom slucaju i na sta meni naravno ne pada na pamet da odgovaram, prethodno u ovom slucaju pogledas malo vesti. Da si to uradio, kao sto nisi, mogao si da cujes da ce Piksi vec ovih dana preuzeti klub, sto je i sam potvrdio, a da ce negde u julu, opet nema veze sa septembrom, biti i zvanicno proglasen za predsednika Crvene Zvezde.

Citat
Stojković će kao novi predsednik Crvene zvezde biti promovisan na konferenciji za štampu u četvrtak u podne, a zvanična inauguracija će uslediti kada Skupština kluba verifikuje njegov izbor. Prema najavama, Skupština će biti održana između 10. i 15. jula.
IP sačuvana
social share
If ASSHOLES could FLY this place would be an AIRPORT.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Sreca pa ti i u tim godinama pojma nemas ni o cemu, pa ne znas da ne sme da uradi nista u Zvezdi dok mu ne istekne mandat jer je to sukob interesa. To da li ce neko biti zvanicno proglasen za predsednika ili nece, u svemu ovome je toliko nebitno da je to smesno, prelazni rok je uveliko u toku a od svih prica ko ce i kako ce doci, jos uvek niko nije potpisao za Zvezdu.
Usput.. nije uvreda kad se od nekog trazi da malo zloupotrebljava kapacitet sopstvenoga mozga. Ipak, imas ti dovoljno godina da povremeno i ta lampica zasvetli.
« Poslednja izmena: 15. Jun 2005, 23:05:38 od SerbianFighter »
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 3045
Zastava Beograd,Srbija
mob
Nokia 7610
Piksi preuzima Zvezdu pocetkom jula,to je ono sto je sigurno.Najverovatnije ce otici sa pozicije predsednika FSSCG,iako to ne mora,jer ne postoji sukob interesa (takvi su propisi,cak je i Bjekovic izjavo da bi mogao istovremeno da obavlja dve funkcije).Nejverovatnije je da ce tu funkciju preuzeti Zvezdan Terzic,do izbora novog.
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Terzic vec ima jednu funkciju, a Piksi je prosle nedelje izjavio da ce odraditi mandat predsednika FSSCG do kraja ali da se nece kandidovati za sledeci.
I taj isti Terzic je zamrznuo mesto predsednika OFK Beograda pre postavljenja na novu funkciju. Bjekovic i Zecevic najbolje znaju kako da iskoriste svaki propust u zakonu Wink njih pitati za savet Wink nasa zemlja ocigledno nema unificirane zakone, u svim drugim stvarima bi to bio jasan sukob interesa ovde to nije.. mada se taj novi zakon o sportu uvodi vec koliko godina (cuven po tome sto omogucava konacno privatizaciju klubova)...
« Poslednja izmena: 16. Jun 2005, 01:49:32 od SerbianFighter »
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ovo vec drasticno menja neke stvari... dakle mozda se i nesto napravi: [Dragan Stojković objavio da se povlači sa mesta predsednika FS SCG]
E sad... sto pre se baciti na konkretan posao oko kluba.. jer polovina jula je i pred kraj prelaznog roka i pred kraj priprema....
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Offtopic sa teme preseljen u novu i recikliran [Offtopic: Piksi prihvatio predsednički posao u Zvezdi]
Svako dalje skretanje sa teme bice brisano.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
......Potom je popularni Piksi, koji je posebno apostrofirao da je još uvek samo kandidat za predsednika, pročitao tekst koji bi se mogao nazvati okvirom programa koji će se sprovoditi na "Marakani" ako bude bio izabran. Tekst prenosimo u celini:

U danima koji su prethodili podnošenju moje kandidature za mesto predsednika FK Crvena zvezda, mnogi novinari su, zahvaljujući logičnom rasuđivanju i bogatstvu našeg jezika, javnosti objasnili zašto sam krenuo putem izazova. Juče sam zvanično podneo kandidaturu i potvrdio da ulazim u predsedničku trku i da sam spreman za sva iskušenja. Život me je naučio da ne prejudiciram tok događaja. Sa tog stanovišta, što nisam naučio u Jugoslaviji, Francuskoj, Italiji i Japanu, a danas u Srbiji i Crnoj Gori, jesam u Azerbejdžanu. Čuda ne postoje - sve je realnost.

 

I zato danas vam se obraćam samo kao kandidat za predsednika Crvene zvezde. Ko me već vidi u fotelji, taj greši. Tako potcenjuje značaj najvišeg klupskog tela i poništava zakonske regulative. Takvom lakonskom stavu sam se oduvek protivio. Poštovanje ljudi i procedure je obaveza. Obaveza koju prvi poštujem. Vratio sam se da se odužim, da radim, da stvaram i samim tim pomognem.

Objasnicu u najkraćem:

10. jula 1986. godine došao sam na Marakanu kao momak koji igrački obećava. Institucija zvana Crvena zvezda me je izgradila fudbalski na terenu, a ljudski svakim danom van njega. Možda se vratim tačno 19 godina kasnije. Vraćam se bez lažne skromnosti, kao prava ličnost - otac troje dece, suprug, dugogodišnji reprezentativac, internacionalac, clan Tehničke komisije UEFA, Fudbalskog komiteta FIFA, ambasador FIFA u borbi protiv rasizma i u prethodne četiri godine predsednik Fudbalskog saveza Srbije i Crne Gore.

 

Kao takav, kadar sam da ispunim prvo obećanje - ja želim, ja hoću - jer mogu da se odužim. Mnogi koji su mi te 1986. godine pomogli, sada nisu ovde. Takav je život. Stvaranjem trofejnog tima, uređenjem našeg klupskog prostora i kompetentnim razvojem, sada ću ja pomoći nekim novim ljudima. Mnogo ću raditi poštujući sledeće kriterijume: stručnost, opšti kvalitet, motiv i izvršna odgovornost. Sa sobom donosim zalog u vidu ljubavi prema Zvezdi, poznavanju principa rada u velikom klubu i stečenog fudbalskog iskustva u svakom pogledu.

Imam brojne prijatelje u svetu fudbala i njihova iskustva biće dragocena i za mene, i za Zvezdu. Od zaposlenih ću tražiti istovetan odnos i posvećenost radnim obavezama. Čast je biti član Zvezdinog kolektiva. Njena marka je značajnija od svakog pojedinca.

 

Plod rada je stvaranje. Najpre, uspostavićemo dobre međuljudske odnose. Neću oborene poglede, crvene obraze i stid. Hoću otvorenost, poštenje i trud. Slede dve stepenice na istoj visini - izgradnja tima i kluba.

Tražićemo igrače dostojene crveno - belog dresa, ali paralelno sa stvaranjem mocnog prvog tima, brinućemo se i o mlađim kategorijama. Planiram šampionsku mašineriju. Želim da milionska armija zvezdinih "Delija" bude srećna, zadovoljna i ponosna. Oni će biti ogledalo našeg rada.

 

Znajte da sam u predsedničku trku ušao i zato što sam borac. Sada se o mojoj karijeri izveštava na bazi lepih poteza, golova, driblinga...Reći ću vam istinu - to jeste moje obeležje, ali baza je naporan rad. Borio sam se za svaku loptu, izgarao na svakom treningu, davao sve od sebe i po kiši, po snegu i po suncu, po Evropi i po Aziji jer, shvatio sam, da samo borci pobeđuju.

 

Od kandidata se očekuju predizborna obećanja. Čovek sam koji poštuje tradiciju i daću vam dva:

1. Imao sam privilegiju da često tokom igračke karijere budem kapiten. Tu ulogu ću da zadržim - biću kapiten novog rukovodećeg tima spremnog za promene - organizacione, kadrovske i druge. Odabraću stručnjake iz raznih oblasti, spremnih za svakodnevno angažovanje i na sva lična odricanja radi kolektivnog uspeha.

2. U Japanu sam živeo osam sati unapred u odnosu na moj Beograd i moju domovinu. Trudiću se da našu Crvenu zvezdu odvedem isto toliko unapred, daleko ispred svih, da je približim krovu fudbalske Evrope i fudbalskog sveta. Bili smo tamo. Vratimo giganta na njegovo mesto. To je nama crveno - belima poznat put.

Za Zvezdu u svojim najboljim godinama spreman sam da dam najbolji deo sebe.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.106 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.