Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pijani zet uz pomoć tasta ubio taštu  (Pročitano 290 puta)
17. Jan 2005, 02:16:26
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Pijani zet uz pomoć tasta ubio taštu
Aleksandar Gaborov (56) i njegov zet Radomir Gaborov posle svađe tukli Dragicu rukama, nogama, gumenim crevom i pendrekom tvrdeći da je najstariju ćerku rodila sa drugim čovekom

BEOGRAD - Dragica Gaborov (46) iz Grocke, radnica Gradske čistoće, juče je rano ujutro izdahnula u krevetu, u porodičnoj kući na Smederevskom putu 19a u Grockoj, posle surovog batinanja zeta Radomira Gaborova (30), zvanog Lala, iz Đurđeva kod Novog Sada i supruga Aleksandra Gaborova (56), zvanog Aleksa.

Tragedija se odigrala u subotu kasno uveče posle žučne svađe. Zet i suprug su optužili Dragicu da ih stalno laže zbog nečega i krije platu, koju zarađuje kao čistačica na gradskoj pijaci u Grockoj.

Tvrdeći da svojevoljno odlazi od kuće i po mesec dana i laže ih da najstarija ćerka Ivana (24), koja živi u Krnjevu kod Velike Plane, nije Aleksina, obojica su nasrnula na nju i udarali je gde su stigli. Tukli su je naizmenično, rukama, nogama, gumenim crevom i pendrekom po celom telu. Ona je dozivala u pomoć ćerku Ivanku (23), koja živi sa njima u kući, ali ona nije smela da joj pomogne. Dragica je u krevetu nađena sa licem izobličenim od udaraca, dok je na telu imala veliki broj podliva i posekotina.

Reporter Glasa je juče u trošnoj kući u Grockoj zatekao Dragicinu srednju ćerku Ivanku sa dvoje dece, od četiri i dve godine. Ivanka nam je uplakana potvrdila da je bila svedok brutalnog prebijanja majke.
- Moj muž Radomir je u subotu malo više popio. Napao je moju majku, tvrdeći da laže oca i da sama troši svoju platu. Govorio je da napušta kuću dok ima novca i da se vraća kada sve potroši. Urlao je na nju zašto ocu ranije nije rekla da najstarija ćerka nije njegova. Naređivao je ocu da je tuče. I mene je terao da je bijem. Morala sam dva-tri puta da je udarim, samo da ne bi pobesneo još više - kaže ćerka na smrt pretučene Dragice.

Prema njenim rečima, Radomir je posle prvog napada besa od nje tražio bensedin, govoreći da je "mnogo nervozan i da mora da se smiri".
- Kada se malo otreznio, nastavio je da je bije. Ona je kukala i kumila da prestane. Dozivala me je u pomoć, ali nisam smela da je branim jer je Radomir i mene ranije tukao. Posebno je pobesneo kada je dete reklo: "Eno, tata tuče baku!" Molila sam ga da prestane zbog dece, a oni su prekinuli tek posle pola sata - otkriva Ivanka.

Osumnjičeni Radomir je, prema rečima Ivanke, ranije otpušten iz vojske zbog psihičkih problema.
- Moja majka takođe je imala bolesne živce. Lečila se oko 16 godina. Kada izgubi razum, znala je da uzme testeru i da trči od kuće do kuće, vičući da komšije mora da brani od nekih napasti, koje su joj se priviđale u glavi - navodi ožalošćena žena.

Ivanka, između ostalog, kaže da je Radomir provocirao njenog oca Aleksu.
- Govorio mu je: "Pederu, pičkice". Čak ga je i udarao, ali je on samo ćutao. Posle svađe i batina, svi su legli da spavaju. Moja majka se primirila, a negde oko dva sata ujutro ja sam se trgla i primetila da ne diše. Probudila sam i njih i mobilnim telefonom pozvala Hitnu pomoć. Pre nego što je stigla policija, muž mi je zapretio da kažem da je majka nastradala u šumi. Kada je došla policija i videla je otečenu od udaraca, nisam smela da lažem. Policajci su mi zapretili da će mi uzeti decu i odvesti ih u Zvečansku ako ne kažem šta se tačno desilo. Nisam imala kud - očajna je Ivanka.

Kako saznajemo Gaborov i njegov zet su posle saslušanja u lokalnoj stanicu policije u Grockoj privedeni dežurnom istražnom sudiji Okružnog suda u Beogradu. Prema nezvaničnim saznanjima, zamenik okružnog tužioca ih tereti za nasilje u porodici, koje je imalo smrtni ishod. Muž je pred istražnim sudijom, kako saznajemo, priznao zločin, dok je zet negirao. Posle ispitivanja obojici je određen pritvor do 30 dana.
Danica Ćuruvija
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: tasta

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.