Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 04:51:02
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Tema za pitanja
o SMF forumu, phpBB2 i phpBB3 forumu, Wordpress i Joomla CMS sistemima!

Za vecinu drugih pitanja nacicete odgovor citajuci Top teme!

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: PHP Fusion  (Pročitano 1160 puta)
27. Jun 2008, 17:34:20
Svakodnevni prolaznik


Prijepolje-Polimlje-Partizan-ПГ

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 215
Zastava Prijepolje
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
SonyEricsson k550i
Imam nekoliko pitanja u vezi sa PHP Fusionom. Mislim da ce onaj ko je vec do sada radio sa njim moci brzo da odgovori.
1. Kako editujem sadrzaj pocetne stranice, dakle one HOME. Posto onde kao ima jedan "okvir" u kojem je pozdravna poruka ili ono sto vi zelite da stavite itd. a ispod drugi "okvir" i onda idu vesti. Da li postoji mogucnost da se to u administraciji menja ili moram ja da editujem PHP Fusion fajlove.
2. Postoji li modul za PHP Fusion koji ce mi pokazati koji su zadnji postovi na forumu?
IP sačuvana
social share
**ja sam toliko siromašan da moram sebi da odvajam od usta da bih imao šta da jedem**
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.50
mob
Apple iPhone 6s
Citat
2. Postoji li modul za PHP Fusion koji ce mi pokazati koji su zadnji postovi na forumu?
Ako je smf imas ssi includes... ako je neki drugi, postoji svakako nesto slicno...
Citat
1. Kako editujem sadrzaj pocetne stranice, dakle one HOME. Posto onde kao ima jedan "okvir" u kojem je pozdravna poruka ili ono sto vi zelite da stavite itd. a ispod drugi "okvir" i onda idu vesti. Da li postoji mogucnost da se to u administraciji menja ili moram ja da editujem PHP Fusion fajlove.
Imas u admin panelu mogucnost da sve to izmenis. Npr. welcome note je u admin - system - main ....
« Poslednja izmena: 27. Jun 2008, 17:41:22 od SerbianFighter »
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Prijepolje-Polimlje-Partizan-ПГ

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 215
Zastava Prijepolje
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
SonyEricsson k550i
Imas u admin panelu mogucnost da sve to izmenis.
Pa da znam da ima ali ne mogu da nadjem Smile Smile Zato sam pitao ako je neko koristio do sada..
IP sačuvana
social share
**ja sam toliko siromašan da moram sebi da odvajam od usta da bih imao šta da jedem**
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.50
mob
Apple iPhone 6s
Svi content management sistemi to imaju reseno tako da bude ekstremno jednostavno i logicno da izmenis takve stvari...
Nikad ga nisam koristio, usao sam u demo i za 20 sekundi nasao:
Welcome note je u admin - system - main ....
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Prijepolje-Polimlje-Partizan-ПГ

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 215
Zastava Prijepolje
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
SonyEricsson k550i
http://img2.imagetitan.com/img.php?image=0_prikaz.jpg
Evo vidi, e ovo "Novosti" ja zelim da maknem a da dodam nesto svoje npr. ili vise drugih kartica...
« Poslednja izmena: 27. Jun 2008, 17:50:02 od prijepoljac »
IP sačuvana
social share
**ja sam toliko siromašan da moram sebi da odvajam od usta da bih imao šta da jedem**
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.50
mob
Apple iPhone 6s
Sedi pa vezbaj... nauci sve mogucnosti tog cms-a pa ces i znati sta mozes da uradis bez modova, sta sa modovima... sta jedino rucnim kodiranjem...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.2
pozzz. . . da ne otvaram novu temu da dodam ovde. . zanimam me kako se instalira tema na php-fusio. . Pocetnik sam. .

Pa mi je malo nezgodno. . .

Vecinu sam otkrio gde sta. . Ali temu da ubacim nikako nemogu da nadjem. . . . Ako neko vise poznaje php-fusio

Zamolio bih ga da me kontaktira na e-mail  tridelfina@gmail. com


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Installing PHP-Fusion Themes couldn't be any easier. There are 4 basic steps you need to follow in uploading and installing your theme.

Step One ? Downloading the theme
Download the theme in which you would like for your site from the PHP-Fusion theme site, onto your desktop or somewhere you will know where to find the zip file.

Step Two ? Unzip the theme
Once you have downloaded the theme from the PHP-Fusion theme site, locate the file and unzip in a location that is easy to find. Once this is done open your FTP program.

Step Three ? Uploading your theme
Once you have downloaded and unzipped your theme connect to your site via FTP, once connected open the themes directory of your PHP-Fusion installation and put your unzipped theme folder (which is usually the name of the theme) in the themes directory. To ensure your theme works make sure that all files are uploaded.

Step Four ? Open your site
Once you have uploaded your theme into the themes directory, then open up your site in your browser and go into the admin panel --> system admin --> main settings, then scroll down to where there is a site theme dropdown, then locate the theme is which you downloaded and uploaded into theme directory and select it then save settings. Now your site should have changed in look and the theme should be applied.

Congratulations! You have successfully installed a PHP-Fusion Theme.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 04:51:02
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.