Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Phone Start Up Failed Contact With The Retailer  (Pročitano 4817 puta)
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 20974
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia N95
Pazi sad on je resen time,ali je interesantno sto nema pravila kad se pojavljuje,znam da nije virus,polemika ova ima i na jednom drugom for..Mada videcu ja instalirao grifon manager i onda je poceo da zeza,program je ok.mada sam primetio da mozda kazem mozda se pojavljuje kada imas i dosta instaliranih aplikacija posebno java aplikacija
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 20974
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia N95
Ajd da dupliram izvinjavam se,evo opet mi se desilo,sad kada sam instalirao netqin antivirus,usao sam safemod,i odatle ga koristim izabcio sam netqin i restart i sad je ok.Pitanje-moze li mislim neskodi telefonu da ga upalis u safemodu i koristis normalno u istom?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
Ajd da dupliram izvinjavam se,evo opet mi se desilo,sad kada sam instalirao netqin antivirus,usao sam safemod,i odatle ga koristim izabcio sam netqin i restart i sad je ok.Pitanje-moze li mislim neskodi telefonu da ga upalis u safemodu i koristis normalno u istom?
Ja još nisam ukapirao o kom ti to telefonu pričaš - N73 ili 6600?!?
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 20974
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia N95
ma za 6600,to se nedogadja na n73,jednom mi se desilo i na 6630,Cigla ako ukljucim fon u safemodu jel mogu da ga koristim kao da je ukljucen u normali?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zvezda je zivot, ostalo su sitnice!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6629
Zastava Kruševac
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Nokia N900,N97mini,N95
to se i meni desavalo na N70, ali ja sam to resavao tako sto sam ugasio fon izvadio mmc upalio fon, vatio mmc i igru koju sam instalirao izbrisem(meni se to desavalo samo sa igrama, ne sa programima)
IP sačuvana
social share
Mercedes 190D 2.0 75ks 1990 god.
Mitsubishi Eclipse 2.0 147hp 1996 god.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 20974
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia N95
Mozda moze ovako Samo upalis u safeodu i udaris restart.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
Nemam pojma za ono pitanje u vezi Safe mod-a, ali znam rešenje.
Jednostavno deinstalirajte zadnju aplikaciju koja vam je dovela takav problem jer je nekompatibilna i verovatno se koči sa nekom sistemskom aplikacijom i sve će biti kao i pre toga ... ako vam se pre toga nije iz neke prethodne aplikacije zadržala neka komponenta koja čuči u memoriji - onda je već komplikovanija procedura ....
Znači, problem je nastao posle instalacije odredjene aplikacije - istu aplikaciju deinstalirati i nestaje i problem. Nema preterane mudrosti. Smile
Btw. tekst iz naslova uglavnom se javlja na telefonima kada je u njima bilo instalirano dosta aplikacija koje instaliraju i tkz. server komponente koje stalno rade u pozadini i takve aplikacije opterećuju dosta OS i i memoriju. Nije čudo recimo ako ste probali animirane teme na tim telefonima .... onda nema potrebe ništa da vas čudi jer posle deinstalacije tema ne deinstalira se i program namenjen animaciji koji otkida OS i memoriju telefona - treba ga manuelno obrisati tj., prethodno mu poništiti proces. Ovaj nazovi program u sprezi sa gorepomenutim server komponentama dovodi sigurno do teksta iz naslova teme .... Niko ne pomisli da je do toga, već do poslednje aplikacije, ili neke Java zezalice ... treba poznavati svoj telefon i ono što ste instalirali u isti i neće biti nikada ovog teksta iz naslova teme.....
Najveći uzročnici problema:
-Virusi
-Animirane teme
-Antivirusni programi
-Aplikacije za zaključavanje i skrivanje fajlova telefona, SMS-a, blokiranje poziva ....
-Pogrešne verzije aplikacija za pogrešan OS

To se ne dešava na vašim S60v3 telefonima zato što prihvataju jedino aplikacije pisane za taj OS i teško da će se poklopiti UID usled silnih provera, sertifikata i zabrana ... samim tim, nije ni čudo da takvih problema nema kod ovih telefona ... ali , nema draži eksperimentisanja već vam je sve predodredjeno štza sme a šta ne sme ... to ne volim kod 9.1 ... više volim da me niko ne sputava i ograničava u vezi OS-a pa makar i telefon otkazao poslušnost usled silnog maltretiranja nekompatibilnim stvarima ...
« Poslednja izmena: 05. Maj 2007, 20:52:43 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 20974
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia N95
E ovo je vec jasnije,otprilike i ja sam primeti da su aplikacije u pitanju,u svakom slicaju :flower:Hvala Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 183
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia N97
Meni se je desilo na N80 ME ali sam to rijesio vadjenjem baterije i sve se vratilo u normalu...
Ali problem mi se desio kad sam updatov`o sofwear preko Nokijinog updatera...
Iskreno bio sam se prep`o da ce morati u servis ali super rijesio sam metodom "sile"...
S tim sto mi kartica nije bila formatirana nakon sto sam updatov`o softwear...
Pa je sigurno doslo do konflikta medju aplikacijama...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Nokia 6630
Momci sve gore navedeno sam probao, sve pokusao, ali jednostavno nece ni da mrdne od ove poruke. Sto se tice programa jedino sam ubacivao teme...
Procitao sam na nekom stranom forumu da treba da se drzi ZELENO dugme(za dizanje slusalice) + * +broj 3. Ali sve je to bilo bezuspesno.
Jedino sto sam primetio da je tema promenjena na fonu.
To mi se prvi put desilo prekjuce dok sam ga punio. Pomislio sam da je do baterije sa kojom sam imao mnogo problema (trajala svega 3h). Kupio sam novu BL-5C. Medjutim to se nije promenilo. I dalje izbacuje tu poruku.
Nece cak ni u safe mode fona da mi udje.
Sta da radim da odnesem u servis ili da se jos mucim, dajte mi neki novi predlog...
Hvala unapred...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.