Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Peugeot prvi na listi kompanija s povlačenjem vozila  (Pročitano 5045 puta)
Poznata licnost


vidi već sam godinu dana na bureku :)

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2935
Zastava Banjaluka
OS
Linux
Browser
Mozilla (2007)

Najviše inovacija u automobile unosi Mercedes,ali ima malo propusta,pa su zato oni na vrhu,bez konkurencije.


Mercedes je imao problem sa "naglim" uvođenjem tehnologija, oni dosta toga rade prije konkurencije i dosta toga su odjednom nakrkali na auto u odnosu na prijašnje modele, tu je i njegova osjetljivost na loše gorivo (dizel), a kod nas je dizel itekako vrhunskog kvaliteta. "Za evropsku cijenu dobijate nekvalitetno gorivo sa extra dodakom sumpora" Smile

Zato je Mercedes jedno vrijeme bio na lošem glasu, inače i moje mišljenje je da je Mečka najbolja u njemačkoj trojci  Smile. Što se tiče francuza i talijana - šta da im radiš takvi su al ja ih i pored toga i vozim i gotivim i voziću ih i dalje jer me dobro služe (da kucnem u drvo).
« Poslednja izmena: 07. Feb 2008, 22:27:44 od blaCkie87 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1012
Zastava Vienna
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Nokia 6300, 5800
Ali ne, ono, zaista sam iznenadjen zbog Mercedesa, mislio sam da su i oni tu negde pri vrhu..
IP sačuvana
social share
Mercedes S65 AMG
5.980cm³ 36-valve V12 BiTurbo
Max.Power 604KS@1.500-4.800rpm
Max.Torque 1.000Nm (Limited)
Top Speed 250km/h (Limited)
196.308€
. . .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1012
Zastava Vienna
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Nokia 6300, 5800
Mercedes je imao problem sa "naglim" uvođenjem tehnologija, oni dosta toga rade prije konkurencije i dosta toga su odjednom nakrkali na auto u odnosu na prijašnje modele

To je JC lepo objasnio u jednoj epizodi: "Ako Vas interesuje šta će vaš automobil za 10 godina imati u dodatnoj opremi, pogledajte šta Mercedes S klase sada nudi"
IP sačuvana
social share
Mercedes S65 AMG
5.980cm³ 36-valve V12 BiTurbo
Max.Power 604KS@1.500-4.800rpm
Max.Torque 1.000Nm (Limited)
Top Speed 250km/h (Limited)
196.308€
. . .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Burn the tire, not your soul...

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4377
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
mob
Nokia N73 Music
pa i Mercedes je jedno vreme imao problema sa povlacenjima kolko se ja secam... oni su prevazisli decije bolesti... jbg, Peugeot je poznat po losij elektronici sto se prilicno popravilo u zadnje vreme... (ja sam mojim, hvala Bogu nisam imao nikakvih problema... kao ni ostali ljudi koje znam a da ih voze...)
a Opel, Ford kao i raniji modeli Fiata i Alfe su za mene pojam lose elektronike... (+ sto bih dizajnera enterijera Vektre (sadasnji model) tukao govnavom motkom po glavi...)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


vidi već sam godinu dana na bureku :)

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2935
Zastava Banjaluka
OS
Linux
Browser
Mozilla (2007)
pa i Mercedes je jedno vreme imao problema sa povlacenjima kolko se ja secam... oni su prevazisli decije bolesti... jbg, Peugeot je poznat po losij elektronici sto se prilicno popravilo u zadnje vreme... (ja sam mojim, hvala Bogu nisam imao nikakvih problema... kao ni ostali ljudi koje znam a da ih voze...)
a Opel, Ford kao i raniji modeli Fiata i Alfe su za mene pojam lose elektronike... (+ sto bih dizajnera enterijera Vektre (sadasnji model) tukao govnavom motkom po glavi...)

izjava Džeremija za sadašnju Vectru : "It looks like it's been designed by the people who couldn't care less about it" - kralj
i za mene je u pravu, moj drug ima tu Vectru, kupio je novu i u 100 000 ga dobro služi ali dizajn i vanjski i unutrašnji Smile

Takođe nije ni Toyota bez greške, Land Cruiser iz 2003 je imao problem sa kočnicama... pa su ga opozvali na servis.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Burn the tire, not your soul...

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4377
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
mob
Nokia N73 Music

izjava Džeremija za sadašnju Vectru : "It looks like it's been designed by the people who couldn't care less about it"
xaxaxaxaxaxaxa  Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1467
Zastava sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Nokia 5800xpress
Ali ne, ono, zaista sam iznenadjen zbog Mercedesa, mislio sam da su i oni tu negde pri vrhu..
mercedes vise nije sto je nekada bio.ne trpi ni on toliko kilometara koliko ljudi napuhaju.sve ovo danas sto gledam,posjecuju vise servise nego sto neki misle.pogotovo ovi super-ultra dizelasi,em losa nafta,em zaj...na elektonika,can komunikacija,sto vise elektronike to vise muke.opet,ostaje u samom vrhu sa ostala 2 musketira.
IP sačuvana
social share
kad jedan papak umre,rode se dva!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


905. члан форума по реду!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1636
Zastava Bresno Polje, Trstenik, Rasinski okrug, Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
HTC One M9


Francuski Peugeot našao se protekle godine na čelu nepopularne liste s više od 80.000 povučenih vozila zbog tehničkih problema, iako su kompanije u celini gledano imale manje takvih slučajeva nego u 2006, pokazalo je istraživanje nemačkog časopisa "Auto-moto-sport." Oko 80.000 automobila Peugeot 307 povučeno je zbog problema sa sistemom ABS kojim se sprečava blokada motora tokom kočenja i sa elektronskim programom stabilnosti (ESP), navodi list posle analize svih povlačenja u 2007. Na tehnički pregled je pozvano još oko 6.900 modela Peugeot 807. Na drugom mestu našla se General Motorsova (GM) filijala Opel sa 68.680 povučenih vozila, a sledi Fiat sa svojim markama Alfa Romeo i Lancia. Čak i proizvođači najskupljih automobila kao što su Audi, BMW i Porsche imali su povlačenje pojedinih modela, čak i onih izrađenih 2001, prenela je agencija DPA. BMW je prošle godine pozvao na kontrolu 6.400 najnovijih modela BMW X5 i BMW 120d, dok je Mercedes opozvao svega 243 modela G-klase. Ima kompanija koje minule godine uopšte nisu povlačile svoja vozila, među kojima su Cadillac, Saab, Seat, Škoda i Subaru. Vlasnici Nissanovog modela Qashqai imali su četiri neplanirane posete servisima da bi popravili, između ostalog, pokvarenu bravu na zadnjim vratima i oštru ivicu držača prednjeg vazdušnog jastuka. Protekle godine oko 440.000 automobila je povučeno na nemačkom tržištu, u poređenju s više od 700.000 u 2006, naveo je časopis.

Izvor : www.tanjug.co.yu

Pa nekad fabrike povlace automobile iz prodaje da bi pokazale kako su one brizne za kupce svojih vozila, kako one brinu za bezbednost svojih kupaca. Sve u svemu bolje je i da povuku nego da neko strada
IP sačuvana
social share

"Potreban nam je novi socijalni konsenzus, odlaganje svih sporova i sukoba, zavrtanje rukava, uvođenje reda" Dr. Zoran Djindjic
Pogledaj profil WWW Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.134 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.