Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Peugeot 308: Prve službene fotografije  (Pročitano 17145 puta)
26. Maj 2007, 19:01:22
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Peugeot 308: Prve službene fotografije



IAKO su trebale biti objavljene tek 5. lipnja, službene fotografije novog Peugeota procurile su nešto ranije u javnost.

PSA koncern će početkom lipnja izaći u javnost s prvim službenim podacima vezanim uz novi model, nasljednika 307-ice. Do tada nam preostaju neprovjerene i neslužbene informacija. Prema njima je model tek neznatno narastao, pa se može pretpostaviti da je primarni cilj Peugeotovih stručnjaka nije više bio komfor već značajno podizanje kvalitete i voznih osobina.



U prilog tome ide i podatak da je nejaki 1.4 benzinac definitivno stvar prošlosti, a mjesto ulaznog modela preuzet će 1.6 motor razvijen u suradnji s BMW-om. Osim 120 KS snažnog benzinca Peugeotove fanove će razveseliti najava 2.2 dizelskog motora snage 170 KS, kao i sportske izvedbe, čije lansiranje će uslijediti nešto kasnije. Iza oznake RC stajat će 2.0 turbo benzinac snažan 220 KS.



Što se tiče karoserijskih izvedbi, pored kompakta izgledni su još karavan i atraktivni CC, a nagađa se da je zeleno svjetlo dobila i crossover izvedba. Kako god, model će svjetsku premijeru imati ove jeseni na frankfurtskom salonu automobila.

Izvor: Index
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


vidi već sam godinu dana na bureku :)

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2935
Zastava Banjaluka
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
zadnji kraj mu je možda malo diskutabilan ali sve ostalo je za 10 pogotovo unutrašnjost

svaka čast  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zvezda je zivot, ostalo su sitnice!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6629
Zastava Kruševac
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Nokia N900,N97mini,N95
Unutrasnjost extra, zadnji deo lici na suzuki swift, a prednji...pa nije los, nesto na fazon 207, u principu mi se svidja
IP sačuvana
social share
Mercedes 190D 2.0 75ks 1990 god.
Mitsubishi Eclipse 2.0 147hp 1996 god.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 10
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
zadrzava se prepznatljivost i nacinjeno ne jedan nego dva koraka unapred
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8559
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Samsung i8510 innov8
Ne svidja mi se zadnji deo,kao kopije nekog drugog automobila...Unutrashnjos mi se djasvi...  Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Hahaha...

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1969
Zastava Banja Luka
OS
Linux
Browser
Mozilla
mob
Nokia 6280
Mislim da su trebali malo hrabrije da pristupe dizajniranju 308-ice, pogotovo kad se uzmu u obzir ostali modeli. U svakom slucaju extra izgleda, pogotovo unutrasnjost. Smile Jos malo pa ce Pezo u premium klasu i sa manjim modelima. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung 
priznajem:
slab sam na Pežoove automobile...  svaki mi se sviđa.
IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Peugeot 308



Debelo prije najavljene svjetske premijere dočekali smo objavljivanje prvih službenih fotografija Peugeota 308, koji bi atraktivnom vanjštinom trebao dodatno zakuhati tržišnu bitku u kompaktnoj klasi.

Svjetska premijera novog Peugeota 308 najavljena je za rujanski salon u Frankfurtu, no nekoliko mjeseci uoči predstavljanja već su se pojavile službene fotografije ovog modela. Kako je to moguće? Teško je vjerovati da je riječ o slučajnosti, jer u posljednje vrijeme malo se prečesto događa da fotografije budućih modela neplanirano osvanu na internetu. Vjerojatnije je da proizvođači namjerno otkrivaju svoje svježe adute, kako bi unaprijed privukli pozornost potencijalnih kupaca. Dakle, možda je ipak riječ o promidžbenom triku...



Naravno, ovako rano teško je govoriti o detaljima, no već na prvi pogled jasno je da novi 308 slijedi dizajnerske smjernice starijeg i većeg modela 407. Posebice se to odnosi na prednji kraj automobila, koji je vanjskim dimenzijama i oblikom vrlo sličan postojećoj 307-ici. Međutim, Francuzi ističu da je riječ o potpuno novom automobilu, što se može zaključiti i prema uređenju unutrašnjosti. Kokpit je u potpunosti redizajniran, s poboljšanom kvalitetom izrade i korištenih materijala.

Prva će se u prodaji naći kompakna izvedba ovog modela, a tek kasnije na tržištu će se pojaviti karavanska i CC inačica. Među motorima spominju se 1.6-litarski benzinac od 120 KS, razvijen u koprodukciji s BMW-om, HDi dizelaši obujma 1.6, 2.0 i 2.2 litre, hibridni dizel-električni agregat, te čak i jedinica koja koristi E85 bioetanol. Za sljedeću godinu najavljuje se i prestižni RC model s dvolitarskim turbo motorom od 220 KS.



Više detalja trebali bi doznati 5. lipnja, kada će Peugeot objaviti službeno priopćenje vezano za lansiranje novog 308.

Izvor: NetPortal
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ko ume da voli, ne bi trebalo ništa drugo da radi.

Zodijak Pisces
Pol
Poruke 4472
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
priznajem:
slab sam na Pežoove automobile...  svaki mi se sviđa.

Me 2!  Smile  Ovaj je extra...  Smile  Mada bi mi i 407 fino legao...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


A-electronic

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5040
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
mob
HTC desire s
Aaaaaa mnogo mi se svidja, uh moracu dugo da cekam da kupi njega....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.