Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 19:06:37
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Peticija  (Pročitano 4419 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1032
Zastava U pokretu
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
Zbambali  su nas zbog loshih momaka koji su radili loshe stvari. I to je to.

I dalje smatram to ime neprikladnim. Naravno, uopshte nemoram biti u pravu.
« Poslednja izmena: 23. Nov 2006, 12:44:36 od Yell »
IP sačuvana
social share
Jednom merim, tri put secem....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Nine eleven, oh nine eleven

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1028
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Motorola k1 razr
Ne vidim sta tu tebi nije jasno.Za agresiju nema opravdanja.Nego sta su ako nisu siptarski teroristi i separatisti.Oprosticemo ali necemo zaboraviti sta nam je tako prizeljkivana "evropa" uradila zbog jednog coveka.Ko ovo pravda na bilo koji nacin rekao bi mu najblaze receno da je cudan a najgore da je poremecen

srpska vojska i policija je htela da istrebi Albance sa Kosova (Pavkovic, Lukic, Sajinovic... jel znas zasto im sude?). bombardovanje je bilo posledica toga.
Jel?Ma sta mi naprica.Jel imas taj plan o istrebljenju bas bi voleo da ga procitam.
IP sačuvana
social share

Remember kids, guns don't kill people. Dangerous minorities do
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1032
Zastava U pokretu
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
Ovo je, definitivno, otishlo predaleko.
IP sačuvana
social share
Jednom merim, tri put secem....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ухапсите Младића!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4971
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Motorola V3i
u pravu si, dosta. ja se povlacim. srecna peticija.
« Poslednja izmena: 23. Nov 2006, 12:48:26 od vanja_gator »
IP sačuvana
social share
Vreme je za demonstracije.
- Sreda 20. Februar u 15h studentski protest na Platou kod Filozofskog fakulteta -
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ekstrem

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6621
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0

Citat

srpska vojska i policija je htela da istrebi Albance sa Kosova (Pavkovic, Lukic, Sajinovic... jel znas zasto im sude?). bombardovanje je bilo posledica toga.
Citat

 Smile Smile
IP sačuvana
social share



ma taj eduardo je cigan obicni. bilo bi super da mu je noga ostala u terenu. ili jos bolje, taylor trci, a eduardova noga se zapetljala u pertle u vuce se za njim... ili da je ostala na stadionu, pa da se igra umjesto charity shielda, Kup eduardove noge... da pobjednik u finalu dobija nogu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 18
OS
Windows 98
Browser
Opera 9.00
Neko je rekao u ovoj temi "otisli smo daleko" i to je sustina.
Da bogda Srpska vojska nikada i nei presla Albaniju.
Dok je ona prelazila Albaniju vojnici koji su zaostajali za kolonom su mucki ubijani, a drugi deo je umirao od gladi i zime.
"Saveznici" su nas prvo nagovorili da idemo preko Albanije a onda nam naplatili transport Srpske vojske u zlatu.
Misic je i smenjen kada je rekao: "ja sam svoj deo posla odradio dok se moglo. Sada necemo moci da se odupremo kao prosli put. Neka Pasic pokusa da ucini nesto sa svojom diplomatijom!"
To se tretiralo kao izdaja, ali im nije smetao "Izdajnik" kada je bio proboj Solunskog Fronta i kada ime je trebala vojna vestina "Izdajnika".
Pre ce biti da je mudri Misic znao u sta se upustamo sa tom "Albanijom" a ja dodajem.....

Srbija se tu nije borila za sebe.
Gle cuda, upravo borila da sacuva velike kolonijalkne sile.

Mislim da je i Dobrica Cosic rekao pre par meseci koja je to bila ludorija voditi vojske preko Albanije.
Mi zato dajemo naziv toj zgradi zbog kafane "albanija" koja je stajala na tom mestu, verovatno zbog uspomene na povlacenje.

"Saveznici" tj. velike kolonijalne sile su zavrbovale Apisa i stvorile "crnu Ruku".
Pa posto su istrebili Obrenovice i doveli one koji napuste zemlju cim zagusti i koji uvek traze "svoju" imovinu + presto po Srbiji, logicno je i bilo da jedan glupavi atentat i jos gluplji potez ratovanja ishodovao sa povlacenjem preko Albanije.
Tako je Srbija mogla dovoljno da se oslabi i ne predstavlja neki jak faktor u buducnosti!
Vojska da joj pomre od gladi a narod ostane nezasticen i istrebljen.

Zato joj treba menjati ime, a ne zato sto je dnevno-politicka tema.
Treba joj menjati ime sto povlacenje preko Albanije predstavlja jednu od najvecih podvala Srpskoj vojsci.

I da zakljucim sa postojecim nazivom "Palata Albanija" nismo "otisli daleko" vec PREDALEKO.
Predaleko od sebe samih i predaleko od svoje zemlje!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Apple iPhone SE 2020
 Smile

ok.. imas pravo na svoje misljenje...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 18
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Citat
Pa, palata je i dobila ime po tom dogadjaju...
Znaci... brisanje imena je hvala nasim precima...

Hvala nasim precima je to sto vise necemo pristatajati da nas prevedu zedne preko vode.
A brisanje imena je pocetak raskida sa mentalnim manipulacijama kojima smo skloni, nazalost.
 
"Moje misljenje" imas i kod Arcibalda Rajsa u "Cujte Srbi" kada kaze kako je pasic postao jedan od najbogatijih ljudi u Kraljavini SHS.
To je kriticki osvrt kao i moj prosli post.
Ljudi ako nisu navikli na takvo suocavanje sa zabludama obicno to prpisu subjektu tj. "tudjem misljenju", a ne cinjenicama.
Inace Anea mnogo te cenim, i zao mi je sto sam zauzet pa se necu uveriti da si i u zivotu tako privlacna kao sto i prilici tvom avataru sa zecicom!

Nije da imam ista protiv tebe ili ne daj boze protiv bilo koga na ovom forumu.
Taj  Smile ti ne treba.
Iznosim samo ono sto mi je na pameti i srcu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia ispo iz modu
Ne vidim sta tu tebi nije jasno.Za agresiju nema opravdanja.Nego sta su ako nisu siptarski teroristi i separatisti.Oprosticemo ali necemo zaboraviti sta nam je tako prizeljkivana "evropa" uradila zbog jednog coveka.Ko ovo pravda na bilo koji nacin rekao bi mu najblaze receno da je cudan a najgore da je poremecen

Ti definitivno imas podstanare u glavi...  Smile
Ne vidim sta tu tebi nije jasno.Za agresiju nema opravdanja.Nego sta su ako nisu siptarski teroristi i separatisti.Oprosticemo ali necemo zaboraviti sta nam je tako prizeljkivana "evropa" uradila zbog jednog coveka.Ko ovo pravda na bilo koji nacin rekao bi mu najblaze receno da je cudan a najgore da je poremecen

srpska vojska i policija je htela da istrebi Albance sa Kosova (Pavkovic, Lukic, Sajinovic... jel znas zasto im sude?). bombardovanje je bilo posledica toga.
srpska vojska i policija je htela da istrebi Albance sa Kosova (Pavkovic, Lukic, Sajinovic... jel znas zasto im sude?). bombardovanje je bilo posledica toga.

Ti definitivno imas podstanare u glavi...  Smile
Ja ne znam gde si ti bio za vreme bombardovanja i sta to u tvojoj glavi moze da ga opravda ali definitivno si ili drogiran ili poremecen.

p.s. malo me zajebava net i ovo "izmeni". ovo se odnosilo na post vanje gatora.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
Ja cu tu zgradu i dalje zvati "Palata Albanija"

Dokoni imucni penzioneri koji nemaju pametnija posla!

Kako se ono kaze: Dokoni pop jarice krsti
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 19:06:37
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.