Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 02. Maj 2024, 13:48:19
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: [peticija] PayPal u Srbiji  (Pročitano 3304 puta)
04. Jun 2007, 18:51:32
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Apple iPhone
Nakon mukotrpne bitke za dovodjenje PayPal servisa u Srbiju, analizirao sam sve moguce prepreke i odlucio da ne treba odustati od ovoga jer smo veoma blizu. OFAC, Sloba u Hagu (ili u grobu), Kosovo, Mladic, Karadzic i ostale politicke prepreke na zalost su jedina kocnica zasto PayPal ne moze jos uvek uci u Srbiju. Hrvatska i Bosna su nedavno dobile PayPal kao i mnoge druge drzave koje sa mnogo manjim IT potencijalom od Srbije. Zasto se ne izboriti za ono sto ce nam svima biti od velikog znacaja i sto ce nam omoguciti nesmetanu trgovinu na Internetu kao u civilizovanom svetu.

http://www.petitionspot.com/petitions/paypalserbia

Na ovoj adresi mozete potpisati peticiju za ulazak PayPal-a u Srbiju. Molio bih samo ozbiljne komentare i potpise punim imenom i prezimenom.

Takodje, svestan sam da se o ovome raspravljalo vise puta na raznim forumima i da je vec nekoliko peticija na ovu temu pokrenuto, stoga bi svaki komentar na tu temu bio suvisan.

Let's do it!

PS: Molio bih sve blogere da objave ovu peticiju na svojim blogovima. HVALA
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Moj licni tekst :-?

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3589
Zastava Oreskovica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Apple iPhone 4
PayPal jeste jak... tu nema sta ali ako se uzme u obzir da iz ove nase zemlje ne mozes preko WU da posaljes novac preko vec samo mozes da primis... mislim da je svaki dalji komentar suvisan sto se tice platnog prometa nase zemlje... i celog tog sistema...
IP sačuvana
social share
Pozdrav, Nenad ® !
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
MacOS X
Browser
Mozilla Gecko 20070515
Situacija je vise nego tuzna, ali iz "govana" se mora izaci na ovaj ili onaj nacin. Bolje nego sedeti skrstenih ruku i cekati jos 5 godina da se kockice same sloze. Ukoliko skupimo par hiljada glasova, akcija se sprovodi dalje, peticija je samo prvi ali osnovni korak, zato je nemojte sabotirati.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


悪い

Zodijak Leo
Pol
Poruke 7274
OS
MacOS X
Browser
Safari 417.8
lepo zboris.
ja sam 'potpisao'.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Moj licni tekst :-?

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3589
Zastava Oreskovica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Apple iPhone 4
Ja sam u poslednjih godinu dana potpisao nekoliko peticija vezanih za Srbiju i PayPal... ali nista od toga nije bilo... a nije samo razlog politicke prirode... bar po meni... jer koliko smo mi prevara sa netu napravili i koliko pravimo... to je strasno... i svakim danom nasu zemlju skidaju sa po jednog velikog sajta preko koga se prodaje reklamni prostor... jer mi zelimo sve na 'izvolte'... sednemo i klikcemo sami na reklame i mislimo da smo najpametniji na svetu... i da ne pricam dalje...

Ovo gore je moje licno misljenje vezanu za celokupnu situaciju i jedan od kljucnih razloga zasto nas niko nece...
IP sačuvana
social share
Pozdrav, Nenad ® !
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Apple iPhone
da ali opet polako se donose zakoni po naredbama evropske unije pa i to se menja... treba imati inicijative, ipak je to samo pola minuta da potpisete peticiju a moze puno da znaci
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Apple iPhone 6s
To je jedno 50-ta peticija tog tipa... Strpite se..
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Apple iPhone
jebiga jeste, ali treba pokusavati... 190 zemalja ima PayPal od 192 koliko ih je u UN, beda Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Moj licni tekst :-?

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3589
Zastava Oreskovica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Apple iPhone 4
Oni kojima PayPal zaista treba.. odavno imaju nalog... ja imam 2 naloga i jednu njihovu MasterCard koja radi u nasoj zemlji bez problema Smiley
IP sačuvana
social share
Pozdrav, Nenad ® !
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Apple iPhone
~off~
lucky bastard

da, ali to imas preko druge zemlje ako se ne varam?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 02. Maj 2024, 13:48:19
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.