Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 11:08:12
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pet godina od smrti Slobodana Miloševića  (Pročitano 6210 puta)
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
sto,pa zato imamo banke.Banke,banke,banke,banke,banke...

Evo,na mom putu do faksa,uvek prodjem bar 25 banki.

Banke ce nas sve spasiti.Nema veze sto su prozdrale sve sto se dalo prozdrati,a nisu ulozile ni jedan dinar u bilo sta ovde... one i EU ce nas sve spasiti.  Smile According to Dinkic & co.  Smile

Smile Ajde,bre,pocistio bi ih sve zajedno.  Smile Ni manje drzave,ni vise stranaka,"biznismena" i banaka,a ni goreg sranja.  Smile

Pocistio bi ih sve redom.  Smile Paraziti jedni.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
Citat
sto,pa zato imamo banke.Banke,banke,banke,banke,banke...

Evo,na mom putu do faksa,uvek prodjem bar 25 banki.
Samo sto nijedna vise nije drzavna.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
OS
Windows 7
Browser
Chrome 4.0.266.0
Neka pociva u miru.
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 53
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
Pa nemamo one kao za vreme Slobe.Znas onu najvecu u ovom delu Evrope koju je njegov sin izgradio tako sto je celo leto nosio gajbe piva.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
Citat
sto,pa zato imamo banke.Banke,banke,banke,banke,banke...

Evo,na mom putu do faksa,uvek prodjem bar 25 banki.
Samo sto nijedna vise nije drzavna.
Pa,to,upravo to!

Uostalom,meni nije bitno ni cija je.Bitno mi je da donese neki boljitak(posto ovdasnji pojedinci stalno tupe kako to znaci prosperitet i sta ti ja znam...)

Ali ja,otkako su se nasadile kod nas,nisam video da su ista konkretno uradile,a kamoli ulozile u nesto.
Nego sam samo video da su pozdrale brda zemlje i opljackale brda ljudi.  Smile

Ali,jbg,to ti je u skladu sa nasom trenutnom politikom.Za krpelje zivljenje na visokoj nozi,a za narod zivljenje od jutra do sutra.

"Danas cemo da prodamo jednoj banci ovog biseg giganta,sutra cemo da prodamo nekoj drugoj nesto drugo,a preksutra... eeee,jbg,sad,ko ce da misli cak toliko unapred... "

Joj,kad pomislim za sta sam se ja cimao...  Smile Smile Krpelji odvratni.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
OS
Windows 7
Browser
Chrome 4.0.266.0
Hteli ste da maknete Sloba, maknuli ste ga , e sad uzivajte u demokratiji... Smile
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.127
mob
Nokia 2610
Izem ti nase bolje kada nemam lovu, nemam nista a kod Cobeta sam sa 1 markom bio Car.
idiotizam me naterao na ulicu 5 oktobra ali nikako da nadjem istomisljenike koji imaju jajca da izadju na ulicu sa usranim motkama, nista ne razbijaju vec samo glave i ledja  sadasnjih vlastodrzaca  .
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.17
Izem ti nase bolje kada nemam lovu, nemam nista a kod Cobeta sam sa 1 markom bio Car.
idiotizam me naterao na ulicu 5 oktobra ali nikako da nadjem istomisljenike koji imaju jajca da izadju na ulicu sa usranim motkama, nista ne razbijaju vec samo glave i ledja  sadasnjih vlastodrzaca  .

nema ko da isfinansira
« Poslednja izmena: 12. Mar 2011, 09:27:47 od Gale10 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
Ode jedan krpelj,dodje njih 50... eeee,jebem ti,za sta sam se ja onda gusio u suzavcu 5. oktobra...  Smile Smile Smile

+1
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
LG Nexus 5
Sjahao murta, uzjahao ali baba sa 40 njih.

Ali bilo je kul petog oktobra, mada meni je bilo mnogo bolje sestog, kad je corba svirao ispred skupstine, pa indexovci imitirali Miru sa "Sanjala sam nocas da te nema". Ko je bio, setice se sigurno. Smiley

Tada sam stvarno verovao u milijarde koje cekaju na granici. Jbg, mlad, glup, pobornik ideje velikih vizionara demokratije u nas.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 11:08:12
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.