Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 17:46:56
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pesnice sevale ispred cvećare  (Pročitano 2670 puta)
28. Apr 2008, 20:01:25
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
LG Nexus 5
BEOGRAD - Član izbornog štaba LDP na Voždovcu Robert Tomaš optužio je u nedelju direktora RTS Aleksandra Tijanića da ga je fizički napao nakon kraćeg verbalnog duela u blizini beogradske Autokomande.
Tomaš tvrdi da ga je Tijanić više od pet puta udario pesnicom po glavi dok je sedeo u kolima ali da nije povređen, to jest da su lekari u Urgentnom centru konastatovali da ima samo „sukrvicu u nosu“.
Aktivista LDP kaže da je na Autokomandi bio privatno u društvu supruge i da je, dok je jeo pljeskavicu, primetio Tijanića kako izlazi iz obližnje cvećare:
- Namrštio sam se i on je primetio da sam imao grimasu koja nije bila prijatna prema njemu. Žena mi je kazala da uđem u kola a ja sam rekao: ‘Ma ko ga j...’. On je čuo šta sam rekao i odgovorio: J... te Čeda i Beba’, a ja sam mu odgovorio istom merom. On je nasilnički krenuo prema meni i napao me i pretio mi. Mislim da nije znao da sam u politici i da to nije bio razlog takvog njegovog ponašanja. Ali, tužiću ga.
Tomaš kaže da je policija došla veoma brzo na mesto događaja i da je obavila svoj posao korektno, ali da je problem to što je samo jedan mladić koji je prisustvovao tom događaju pristao da policiji da izjavu kao svedok.
Funkcioner LDP-a je rekao da će tek otići u policijsku stanicu i dati izjavu o incidentu.

PRVI OPSOVAO
PREMA rečima radnice cvećare u kojoj je Tijanić bio da proveri narudžbinu, do incidenta je došlo pošto je prvi Tomaš opsovao.
- Nisam videla da li je bilo tuče, ali sam čula da je prvo čovek koji je sedeo u kolima opsovao direktora RTS, i da je na to onda ovaj uzvratio. Ne znam šta je posle bilo.

TREBA MI FIZIČKO OBEZBEĐENjE
ALEKSANDAR Tijanić u izjavi za „Novosti“ kaže da je do incidenta došlo zbog toga što je Tomaš prvi počeo da provocira.
- Krenuo sam na porodični ručak i prošao pored kola na kojima je bio naslonjen taj momak - objašnjava Tijanić. - Dobacio mi je da ću platiti za sve i da smo upropastili državu zbog Kosova. Odgovorio sam mu da sam stariji od njega 30 godina, a on je krenuo u kola što sam shvatio kao mogućnost da u njima ima oružije. Pritrčao sam i pokušao da ga zadržim u kolima zatvarajući mu vrata. On je počeo da me udara nogama na šta sam mu ja uzvratio.
Kako nam je rekao direktor RTS „od danas će imati i fizičku zaštitu“, jer kako ističe, „članovi LDP žele fizički obračun sa onima koji drugačije misle u Srbiji“.



Izvor: Novosti
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
LG Nexus 5

Ulična tuča direktora RTSa i člana LDP



Generalni direktor RTS udario Roberta Tomaša, „misleći da ovaj mladić želi da izvadi pištolj iz kasete automobila”

Na beogradskoj Autokomandi, u Ulici Milutina Ivkovića 2a, juče oko 14 časova, došlo je do tučeizmeđu Aleksandra Tijanića, generalnog direktora Radio televizije Srbije (RTS), i Roberta Tomaša, člana izbornog štaba Liberalno-demokratske partije (LDP) na opštini Voždovac.

Incident je policiji prijavila Slavica Tomaš, Robertova supruga, koja je rekla da je Tijanić napao njenog muža, dok su oni kupovali pljeskavice. Slavica Tomaš je kazala policiji da je Tijanić došao i udario Roberta u glavu, nakon čega je ovaj pao na zemlju, a direktor RTS, otišao svojim džipom u nepoznatom pravcu. Ona je događaj prijavila i hitnoj pomoći.

Aleksandar Tijanić, generalni direktor RTS, potvrdio je juče za naš list da je došlo do incidenta, naglasivši da je udario funkcionera LDP, ne znajući zapravo o kome je reč, u samoodbrani.

– Dok sam izlazio iz cvećare, primetio sam pored jednog automobila mladića i devojku koji, po mojoj proceni, imaju između 20 i 25 godina. Počeo je da me psuje i dodao da ću im platiti za sve. Odgovorio sam psovkom i rekao „idi zapali Bebi” – opisuje Tijanić događaj.

On je dodao da je mladić zatim ušao u automobil gde je počeo da otvara kasetu ispred suvozačkog sedišta.

– Pomislio sam da hoće da izvuče pištolj, setivši se da je upravo na Uskrs ubijen Slavko Ćuruvija. Probao sam da zatvorim vrata kako bi ostao unutra, ali je on počeo da se rita, udarivši me tako nekoliko puta nogom. Da bih neutralisao to, udario sam ga kontrolisano jednom ili dva puta – objašnjava Tijanić, dodajući da je posle toga iz automobila izašla njegova supruga koja ga je odvukla sa mesta događaja.

On ponavlja da nije znao o kome je reč, ali sudeći po onome što je pričao o plaćanju računa i Kosovu, pretpostavlja kojoj političkoj grupaciji pripada mladić.

– Ovo je već treći ili četvrti slučaj u kojem me napadaju ili provociraju, jurišni odredi po naredbi ljudi iz LDP i njihovih koalicionih stranaka. Oni su mene označili kao glavnog političkog neprijatelja, zato što jedini javno smem da kažem da su izdali svog šefa i da je njihov šef zbog toga ubijen. Koriste činjenicu da nikada nisam koristio obezbeđenje – kaže Tijanić.

Direktor RTS dodaje da je posle incidenta u Palati pravde koji je imao sa aktivistima LDP, odbio obezbeđenje koje su mu preporučili nadležni iz RTS-a.

– Sada ću, međutim, zatražiti i obezbeđenje policije i obezbeđenje RTS-a, jer ne želim više da dođe do situacije u kojoj rizikujem da budem napadnut ili da nekog teško povredim – kaže Tijanić.

S druge strane, Tomaš je optužio Tijanića da ga je fizički napao nakon kraćeg verbalnog duela u blizini beogradske Autokomande.

U izjavi agenciji Beta, Tomaš je kazao da ga je Tijanić više od pet puta udario pesnicom po glavi dok je sedeo u kolima ali da nije povređen, to jest da su lekari u Urgentnom centru konstatovali da ima samo „sukrvicu u nosu”.

Tomaš tvrdi da je na Autokomandi bio privatno u društvu supruge i da je, dok je jeo pljeskavicu, primetio Tijanića kako izlazi iz obližnje cvećare.

– Ja sam se namrštio i on je primetio da sam imao grimasu koja mu nije bila prijatna. Žena mi je rekla da uđem u kola a ja sam rekao: „Ma ko ga j...” On je čuo šta sam rekao i odgovorio: „J... te Čeda i Beba”, a ja sam odgovorio: „J... tebe Koštunica i Velja Ilić”. On je nasilnički krenuo prema meni i napao me – rekao je Tomaš agenciji Beta.

Tomaš kaže da je policija došla veoma brzo na mesto događaja i da je obavila svoj posao korektno, ali da je problem to što je samo jedan mladić koji je prisustvovao tom događaju pristao da policiji da izjavu kao svedok.

Izvor: Politika
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2227
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Indijanci  Smile Smile

Glavonja Tijanic sve resava na silu i na svoju ruku i nikom nista  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Interview - Bebi Dol: Skoro me je gospođa iz komšiluka koju stalno pozdravljam sa dobar dan pitala: „Je li, je l’ ti to mene provociraš?“
nidzo, svaka cast Smile
Edit by latifovich: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla Burek
mob
Nokia 
Šta drugo da očekuješ od kokainomana?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2227
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 Smile

a?
IP sačuvana
social share
Interview - Bebi Dol: Skoro me je gospođa iz komšiluka koju stalno pozdravljam sa dobar dan pitala: „Je li, je l’ ti to mene provociraš?“
nidzo, svaka cast Smile
Edit by latifovich: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia 2610
na koga se narkomani iz LJDP-a namerace - da mu nesto ruzno urade ili dobiju batine ili on postane jos jsaci.
Nikako da shvate da ne treba da se kace sa pogresnim ljudima.
A sto se Tijanica tice -on je , kao i Miksovic, veoma pogresna osoba sa kojom se kace.
I zasto ni sam kim od jakih se ne potkaci Ceda vec samo kevce????? Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1182
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24

Neka bude bio srecan sto se nije okliznuo na bananu . A te ljige iz ljdp-a prvo prozivaju a onda im djavo kriv kad neko nalupa njihove ruzne face




IP sačuvana
social share
Нека од данас зна,ко није знао
да Србија није ћилим из Ушака,
да Косово није свилени јастук из Бруса,
да Срби знају за нешто скупље од главе
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 924
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
imam jedno pitanje za ldp???
od kad to oni jedu pljeskavice na kisosku??zar pljeskavica i rostilj nisu ono sto predstavlja gucu zar vi ne jedete samo spagete bolonjez a na pljeskavicu pecenje kiso kupus i gibanicu povracate jel to je simbol guce a guca je simbol ruzne srbije??
od kad to da ldpovci psuju???kako ti sad ne izbacite coveka iz stranke jel je opsovao nekoga posto kad velja psuje onda su vam puna usta ajte sad molim vas izbacite coveka iz stranke zbog toga!!!
i sta taj vas ima da gleda tijanica kad ide u cvecaru pa je bi mu vrat slomio ako imam neke politicke stavove koji se tebi ne svidjaju neces na ulici zbog toga mrko da me gledas nezna se ko je ovde vece djubre vi ili tijanic a samo da znate nije tijanic djubre zato sto ga izubivao vec zbog nekih drugih stvari a za ovo ga podrzavam i svaka mu cast!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
damn ...  Smile  od kako je tijanic pocheo da lema LDP-jce nekako mi je postao manje odvratan ...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Kakvi ste indijanci.....Vama je nasilje cool...E zemljo moja..

Znajući prgavu narav Tijanića siguran sam da je krenuo prvi da zajebava.

Nemože takav čovek da bude glavni u državnoj televiziji jbt  Smile
Isto kao i Velja ministar koji je razbojnik u duši    Smile
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 17:46:56
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.