Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 [Sve]
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Perucijevo "arrivederci" fudbalu  (Pročitano 6034 puta)
29. Apr 2007, 22:04:20
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Apple iPhone 3Gs
Perucijevo "arrivederci" fudbalu

Golman Lacija i bivši čuvar mreže italijanske reprezentacije Andjelo Peruci izjavio je nakon nedeljnog derbija sa Romom (0:0) da prestaje sa aktivnim igranjem fudbala.

"To je to. Izgleda da je ovaj gradski derbi bio je moj poslednji meč u karijeri", rekao je tridesetsedmogodišnji Peruci, koji je upisao i 31 utakmicu u dresu reprezentacije Italije, a prošlog leta je kao rezerva sa "azurima" osvojio Mundijal u Nemačkoj.

On je istakao da je glavni razlog za ovakvu odluku njegova povreda prstiju šake, koju vuče već duže vreme.

"Ne verujem da ću moći da igram preostale utakmice ove sezone. Već sam dobio tri injekcije u prste zbog frakture. Ne mogu da nastavim sa tim", istakao je Peruci.

On je u Seriji A debitovao 1987. godine u dresu Rome, a potom je igrao u Veroni, Juventusu i Interu pre nego što je 2001. obukao dres Lacija.

Najviše uspeha u karijeri Peruci je imao u redovima torinske "stare dame" u kojoj je igrao od 1991. do 1998. godine i sa kojom je osvojio tri titule prvaka Italije, Kup UEFA i Ligu šampiona.



Izvor: MTS-Mondo

(02. May 2007, 21:53:55)
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


У разноликости је умеће једног. . .

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1589
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
SonyEricsson w810i
 Smile Smile Smile Smile Smile
sada samo da dovedu nekog stvarno vrednog golmana. Ako na gol stane Ballota Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smiley 1..............
Samo kada bi doveli Freya ili Tolda.....
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ovaj život je biznis da popizdiš

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2274
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
mob
Nokia n73
Kolko sam gotivio Perucija...secate se Markidjanija u dresu lacija?U sezoni kad je osvojena titula. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


У разноликости је умеће једног. . .

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1589
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
SonyEricsson w810i
eh, ta 2000-ta sezona........cuti, pocecu stvarno da placem Smile Smile smrc, smrc.....
« Poslednja izmena: 30. Apr 2007, 17:17:45 od Obi_1_Kenobi »
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ovaj život je biznis da popizdiš

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2274
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
mob
Nokia n73
Pa ona legendarna pobeda nad Redjinom nekoliko kola pre kraja kad je Simeone stajao celo drugo poluvreme na golu  Smile Smile i naravno poslednji kolo i jos legendarniji remi Juventusa sa Perudjom po neverovatnoj kisi koja je cak i prekinula utakmicu na pola sata,kasnije mec se nastavio Juve nije uspeo da pobedi i Lacio je triumfom u poslednjem kolu dosao do drugog skudeta u svojoj istoriji.Secam se da mi je sve to doslo kao melem na ranu posle pretrpljenog straha od bombardovanja prethodne godine,a da sve bude lepse i Zvezda je osvojila duplu krunu,a bio sam klinac,prvi,drugi razrad...al sam se radovao kao nikad.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


У разноликости је умеће једног. . .

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1589
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
SonyEricsson w810i
eto, prosli smo kroz tipicno istu stvar, mislim, meni je bilo malo gore zbog Zvezde Smile Smile, ali ono sledeceg dana sam kupio Nedvedov i Mihin dres sepurio se po parkovima i fudbalskim terenima... Smile, ali za razliku od mnogih nisam presao da navijam za Inter cim je Lazio zapao u tesku krizu.

da prekinemo off: Stvarno me iznenadila ovakva iznenadna odluka iznenadnog Peruzzija  Smile. Mislim to se kaze, blabla hvala najvernijim navijacima povlacim se na kraju sezone, a ne posle derbija da kaze, e, to je to, ja sad idem. Da je Lazio izgubio njegovom krivicom, a on to posle meca rekao, mislim da bi morao da se preseli u Milano i Bergamo  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ko ume da voli, ne bi trebalo ništa drugo da radi.

Zodijak Pisces
Pol
Poruke 4472
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Pa ona legendarna pobeda nad Redjinom nekoliko kola pre kraja kad je Simeone stajao celo drugo poluvreme na golu  Smile Smile i naravno poslednji kolo i jos legendarniji remi Juventusa sa Perudjom po neverovatnoj kisi koja je cak i prekinula utakmicu na pola sata,kasnije mec se nastavio Juve nije uspeo da pobedi i Lacio je triumfom u poslednjem kolu dosao do drugog skudeta u svojoj istoriji.Secam se da mi je sve to doslo kao melem na ranu posle pretrpljenog straha od bombardovanja prethodne godine,a da sve bude lepse i Zvezda je osvojila duplu krunu, a bio sam klinac,prvi,drugi razrad...al sam se radovao kao nikad.

Secam se ko juce da je bilo, svi su bili u kucama i gledali, i kada se zavrsilo izasli smo napolje i zezali se i pikali fudbal do kasno... Dobra stara vremena...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Damn Mad Cows !

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21465
Zastava Trstenik, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Samsung Galaxy Kevoje8ac
Ne znam za vas ali sad se jedva skupimo za fudbal a tih godina smo igrali po ceo dan
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


У разноликости је умеће једног. . .

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1589
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
SonyEricsson w810i
Ne znam za vas ali sad se jedva skupimo za fudbal a tih godina smo igrali po ceo dan

tad su ljudi to shvatali kao jedinu razonodu...bilo je lepo odagnati te ruzne trenutke dok igras fudbal....npr. 1999-2000 ti je park kod Vukovog Spomenika bio puuuun dece koja su igrala 5-5, 6-6.....znalo se vreme dodjes u opremi i po mogucstvu sa loptom od 6-9, a ako nam keve izadju  da chatuju ili da prosetaju kerove ubijamo se od fudbala do 12.... Smile
stvarno neznam ko im je sada u opciji za gosu, bas da vidim u sledecem kolu ko ce na gol...
Citat
Secam se ko juce da je bilo, svi su bili u kucama i gledali, i kada se zavrsilo izasli smo napolje i zezali se i pikali fudbal do kasno... Dobra stara vremena...
da, a kada je BK prenosio ili Lacio-Juventus ili Lacio-Roma, svi bi oko osam vec trcali kucama da gledaju...sve je valjda pocinjalo u 20:45....tada je Calcio bio ubedljivo najjaca liga....
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Samsung S8
Super golman...steta za fubal...
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ovaj život je biznis da popizdiš

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2274
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
mob
Nokia n73
Jel se sećate reklame za kalčo i onaj Manćinijev gol petom...??

Na dan kad je Lacio osvojio titulu...bio je termin od 15h ceo dan smo bili napolju razvlačili sve moguće kombinacije,bilo nas je i Lacijevaca i Juventusovaca...a posle tekme smo izjurili na fudbal...samo bez Juventusovaca...mogu reći da me te sezone više obradovao lacio nego zvezda...

Sećam se i kad je Peruci došao,početak sledeće sezone i onaj standardni predsezonski turnir u Amsterdamu...Inter,Ajaks,Lacio,Mancester...itd...

A jel se sećate finala kupa te sezone...Lacio-Inter i svi igrači ofarbani u plavo??
Ili legendarna utakmica protiv Intera,od 0:2 do 2:2 i Pankarov gol u poslednjem minutu...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Damn Mad Cows !

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21465
Zastava Trstenik, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Samsung Galaxy Kevoje8ac
Ja se ne secam  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


У разноликости је умеће једног. . .

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1589
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
SonyEricsson w810i
Predomislio se  Smile Smile
Kazu da nije branio protiv Livorna zbog groznice Smile Smile
opa, Lazio sada treci!  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 [Sve]
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.