Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 21:31:03
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Perfect World International  (Pročitano 10247 puta)
11. Nov 2008, 18:28:32
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 15607
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
LG Nexus 4
Igra li neko ovu igru?
Inace je on line, i upravo je skidam, pa ako neko igra neka se javi, a ja cu da javima kakva je...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Fuck The Cola uck The Pizza All We Need Is Gibanic

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1133
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Ja nisam mozda neko drugi jeste
IP sačuvana
social share
Fuck the Cola Fuck thi Pizza all we need is Gibanica
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Dattebayo!!!!!!!! Ko razume shvatice!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1273
Zastava Denmark
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
Ne ocekuj cudo, ali s obzirom na ostale besplatne MMO igre PW je extra! Mada dev tim nagovestava da ce tek sledece godine igra da postane ono sto su oni planirali, tj. tek prvom polovinom sledece godine stizu finalni patchevi za postojeci sadrzaj! Igra je zarazna definitivno, i prilicno zanimljiva, nisi se z sto je skidas! Ali, ako planiras da ne placas premium sadrzaj, kao i u ostalim F2P MMO naslovima, budi spreman da ce ljudi koji placaju premium sadrzaj da budu superiorni u odnosu na tebe, bolji u pvp-u, brze leveluju, imaju cak i blago povecan drop rate itd.

Mada moj predlog je Requiem: Bloodymare, definitivno najjace odradjen besplatan MMO, najbrutalniji, najveca sloboda kreiranja lika kroz levele, grafika rastura, animacija jos bolja, gomila instanci, eventova, zaludna 100%!
« Poslednja izmena: 26. Nov 2008, 12:22:47 od pervertito »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 15607
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
LG Nexus 4
Pa probacu i to, zasto da ne... Mada za sada najbolja besplatna igra tog tipa koju sam igrao, i jos je igram je Archlord  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 77
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
evo ja je poceo pre neki dan i onako slabo se snalazim vise radim kvestove i tako to . ajde ako znas jos neke nase ljude da se povezemo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 15607
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
LG Nexus 4
Ako mislis na mene, ja ovo ne igram odavno... Samo sam probao, i po meni je igra bljak... I odmah sam odustao...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Adapt or die!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5620
Zastava Beograd, Voždovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
SonyEricsson K610i
Igrao sam neko vreme, ali je meni najveći odbojni faktor bio lag, koji se nikada nije spuštao ispod 400.

Ovako, igra može dobro da prođe kod nekih klinaca i novajlija u MMORPG igrama, ali nikada neće moći da odvuče iskusnog igrača iz neke druge(bolje) MMORPG igre.

Ali će definitivno imati svoju publiku... koja je uglavnom u Aziji.  Smile
« Poslednja izmena: 16. Sep 2009, 08:44:37 od Utopia »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 29
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
mob
Benq 
Ako te interesuje,evo nekoliko besplatnih mmorpg igara koje bi mozda zelio da pogledas.

Runes of Magic-postala je jedna od najpopularnijih free mmorpg zbog toga sto je igra nenormalna kopija wow-a.Ako ste wow zaludjenici,a ocete besplatno da igrate,probajte , mada su se zalili da je neizbalansirana dosta(nisam je probao iskreno).Ne preporucujem je previse.

Cabal Online - igrica sa ok grafikom i predobrim spell effectima,zbog toga sam je i igrao neko vrijeme,medjutim igra je vrlo jednostavna i questovi su jednolicni,a ni mapa nije nesto previse velika.Osim toga nisam primjetio da ima Raid bossova.

Reqium Bloodymare:Interesantna i ogrinalna igra,horor tema se ne srece u mmo svijetu,sto bi navelo nekog da je proba.Igrao sam je neko vrijeme i zaista ima ogromnu slobodu kreiranja tokom igre,ali  meni je dosta lagovala ,cini mi se da su pretjerali sa grafikom za jedan mmo(mozda je lagovalo zbog 512 kbps neta,mada bi to trebalo da podrzi svaki mmo,a komp je mogao sigurno)

Perfect World - Odlicna grafika ,ono sto sam narocito zapazio je kreiranje charachtera.Moze da se customizuje sve redom(ko je igrao oblivion znace na sta mislim) Nisam je dugo igrao,ne znam zasto iskreno Smiley

Silkroad - fina grafika,imas po 10 vrsta charachtera na 2 strane(evropljani i kinezi) kao i dosta vrsta oruzja,ali je prava kineska igrica,punooooooooooo farmanja.

Jade Dynasty - ovo trenutno igram,to je kao neka grana perfect worlda,dosta slicna skoro identicna grafika,samo mnogo jednostavnija.


Ovo je nesto sto sam ja probao,za ostale chekiraj ovo

http://mmohut.com/
IP sačuvana
social share
It's only once we have lost everything that we are free to do anything
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 15607
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
LG Nexus 4
Nemoj preskociti Archlord, odlicna igra, koju sam dosta dugo igrao, ali su je neki bugovi bili upropastili... Sada cujem da otvaraju novi server na kome je sve sredjeno i koji ce biti extra... Eto imas i to u izboru...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 29
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
mob
Benq 
Archlord je definitivno jedna od boljih besplatnih.Igrao sam je davno,i zelio sam opet ali ne podrzava wide screen...tako da nece nikakva grafika preko prosjecne grafike ,tako da mi je spellbar zauzimao ogroman dio ekrana i nije bas lijepo izgledalo,a i grafika sveukupno je izgledala lose kad na 19' monitor 1024x768 rezolucija.Ko nema wide screen definitivno neka igra Wink
Mada stigao mi je mail prije nekoliko dana da Archlord zatvara sve Evropske servere,iako sad ne mogu da ga nadjem...ako krene neko da igra,neka provjeri ovu informaciju na sajtu Wink
IP sačuvana
social share
It's only once we have lost everything that we are free to do anything
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 21:31:03
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.