Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 12:03:18
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Perfect World International  (Pročitano 10248 puta)
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Chrome 19.0.1084.52
mob
HTC one
U jebt -.- tek sada sam provalio da sam ja ustvari citirao tvoj post, a hteo da citiram onaj iznad istog...Verovatno zato sto sam bio preko fona, dok sam cekao 1h na autoputu zbog neke nesrece...Tebi se izvinjavam, ali jos uvek stojim pri onome sto sam rekao, editovacu sada prvi post...Inace ja imam 29god. i mislio sam da su samo klinci ovde.
IP sačuvana
social share
I'm a part of that part which once was everything. A part of the Darkness that gave birth to Light. The proud Light that now competes with Mother Night, concerning her more ancient rank and place.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 15607
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
mob
LG Nexus 4
Ma nista, doslo je do nesporazuma, nikakav problem  Smile
Uzivaj u igranju...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Chrome 19.0.1084.52
mob
HTC one
Ne moze da se edituje, previse vremena je proslo. Ali svejedno, resili smo to...Pozz
IP sačuvana
social share
I'm a part of that part which once was everything. A part of the Darkness that gave birth to Light. The proud Light that now competes with Mother Night, concerning her more ancient rank and place.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Chrome 19.0.1084.52
mob
HTC one
Zasto ne mogu da provalim kako da posaljem poruku nekome ovde o.o
IP sačuvana
social share
I'm a part of that part which once was everything. A part of the Darkness that gave birth to Light. The proud Light that now competes with Mother Night, concerning her more ancient rank and place.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 15607
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
mob
LG Nexus 4
Ako mislis na pp, moras da imas minimum ja mislim 20 postova...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Chrome 19.0.1084.52
mob
HTC one
Aha...nema veze moze i ovako. Da li si mozda ljubitelj anime mmo-ova? Mislim sa anime grafikom.
IP sačuvana
social share
I'm a part of that part which once was everything. A part of the Darkness that gave birth to Light. The proud Light that now competes with Mother Night, concerning her more ancient rank and place.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 15607
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
mob
LG Nexus 4
Ne... Iskreno nikada nista slicno nisam ni igrao... Daj mi neki primer, da pogledam, pa da vidim da li bi mi se svidelo...
Ja sam igrao Silk Road, Perfect world (jako kratko), Archlord, Allods, Aion, Age of Conan, Wow i jos 10-tak drugih slicnih igrica Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 15.0
mob
HTC one
Ether Saga Online/Odyssey
Ovaj MMO postaje sve vise i vise popularan, tamo sam gotovo od prvog dana. Po meni MNOGO bolja od svih dosadasnjih igrica od izdavaca Perfect World Entertainment, ima jedinstveni pet/transformation system koji do sada nisu vidjeni. Igirca lackuje gameplay video klipove na youtubu, ali ne zauzima mnogo. Tako da lako mozes da je skines i isprobas ako si zainteresovan. Ja sam se upravo prebacio sa officialnog (gde sam jedan od pro igraca) na privatni server, zato sto su mi svi stari characteri dosadili xD Pa sam hteo da pocnem iznova, i ne nije mi dosadno da radim sve iz pocetka.
I ne, igrica nije za malu decu (kao sto mnogi umeju da kazu) veoma je komplexna, to sto ima anime grafiku znaci samo da postoje i stariji likovi koji vole anime, a ne samo deca.
Trailer:
http://www.youtube.com/watch?v=8NldR5ULFSM

IP sačuvana
social share
I'm a part of that part which once was everything. A part of the Darkness that gave birth to Light. The proud Light that now competes with Mother Night, concerning her more ancient rank and place.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 12:03:18
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.108 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.