Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Penzionerka ubila investitora s kojim je bila u sporu  (Pročitano 11582 puta)
04. Sep 2018, 12:46:04
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
UBILA INVESTITORA ZBOG PLACA NA KOM ŽIVI Penzionerka uzela pištolj svog sina i izrešetala Zorana na ulici, komšije: Ne znamo šta joj bi (FOTO)
02.09.2018. 20:20


Stojanka S. osumnjičena je da je ubila Zorana T. investitora u Bulevaru kralja AleksandraFoto: V. Lalić / RAS Srbija

Ona je starija žena i delovala je fino, nikada se nije nasilno ponašala. Sve do danas nismo čuli da je imala nekih sukoba sa drugim ljudima.

Ovako šokirane komšije opisuju Stojanku S. (69) koja je osumnjičena da je jutros oko 8 sati upucala i ubila investitora Zorana T. (59) u Bulevaru kralja Aleksandra 365.

Osumnjičena penzionerka koja je penziju dočekala radeći u Pošti je, kako saznajemo, sa žrtvom navodno bila u sukobu zbog ostavinske rasprave placa na kome živi sa svojim sinom. Ona je prema rečima prvih komšija kuću nasledila od svekra nakon što joj je preminuo muž.

- Sedeo sam jutros i pio kafu kada sam čuo pucnjeve, ali nisam regaovao. Posle je došla policija i krenuli su da traže oružije. Videli smo Coku kada je policija došla, delovala je kao da nije svesna šta je učinila - rekao je prvi komšija.

Komšije ove penzionerke zatečene su događajem i kako navode ne mogu da veruju da je ona tako nešto učinila.

Policija je nakon uviđaja i saslušanja čekala neko vreme da privede osumnjičenu jer se nije osećala dobro.

- Ode nam Coka - kroz suze je prošaptala komšinica kada je videla Stojanku S. (69) kako u pratnji policije odlazi iz svoje kuće.

Policija je nakon sprovođenja osumnjičene povela i njenog sina koji nije osumnjičen.

Stojanka S. je nakon incidenta pronađena u svom domu u ulici Olge Jovanović kako spava.

Kako nezvanično saznajemo, ona živi u kući sa sinom, koji je advokat i koji je navodno spavao u vreme kada se pucnjava dogodila. Osumnjičena je udovica već 20 godina, a i pokojni muž bio je advokat.

Policija je već pregledala snimke sa nadzornih kamera postavljenih u ulici, pomoću kojih će se videti šta se zaista dogodilo. Osumnjičena Stojanka S.(69) će biti podvrgnuta testu parafinskom rukavicom.

Žrtva, investitor Zoran T. je poreklom iz Jagodine, a već duži niz godina živi na Voždovcu. Jutros se uputio u svoju kancelariju koja se nalazi u blizini mesta gde je ubijen.

- Otišao je jutros na posao veseo kao i uvek. Mnogo mi je teško - kroz suze je rekla žena ubijenog investitora.

Telo nesrećnog čoveka pronađeno je oko 8 sati jutros na ulici sa tri vidljive prostrelne rane. Hitna pomoć je mogla samo da konstatuje smrt muškarca, a jedan od komšija ispričao je da je čuo tri pucnja.

Zadržavanje do 48 sati

- Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu uhapsili su S. S. (1949) iz Beograda, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršila krivično delo ubistvo. Sumnja se da je ona jutros oko 8 časova na Zvezdari hicima iz vatrenog oružja usmrtila pedesetdevetogodišnjeg muškarca. Po nalogu tužioca, osumnjičenoj je određeno zadržavanje do 48 sati i ona će, uz krivičnu prijavu, biti privedena Višem javnom tužilaštvu u Beogradu - saopštio je danas MUP.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
ISPOVEST SINA PENZIONERKE UBICE INVESTITORA "Rekla mi je: Sine, ubila sam ga, nisam više mogla da izdržim"

 Večernje novosti  04.09.2018. 09:21

"Moja majka nikada u životu nije ni mrava zgazila. Ali posle silnih pretnji i straha u kojem je živela, rešila je da se oslobodi stega. Uzela je moj pištolj za koji imam dozvolu i dok sam spavao pucala je u investitora koji joj je godinama zagorčavao život", kaže Marko Stojanović, čija je majka Stojanka (70) u nedelju u Bulevaru kralja Aleksandra kod broja 356, sa više hitaca iz pištolja, usmrtila Zorana Trifunovića (59), poznatog beogradskog investitora.

Trifunovića su pogodila dva hica, od kojih jedan u stomak, a jedan u glavu. Do dolaska Hitne pomoći i policije, beživotno telo ostalo je da leži na trotoaru, dok se Stojanka vratila kući i sačekala policiju. Ubistvo su snimile nadzorne kamere sa kuće nedaleko od mesta gde se ono dogodilo, a pomoću kojih je utvrđen identitet Stojanke Stojanović, kao i svi drugi detalji nemilog događaja.

Prema tvrdnjama Stojankinog sina Marka, Trifunović je pretio da će njegovu majku "prebiti i ubiti ukoliko mu ne preda plac i kuću u kojoj živimo, kako bi on zidao nove zgrade".

Stojanović tvrdi da se njegova majka i ubijeni nisu sudski sporili oko placa i kuće, osim što ga je on "mnogo želeo, a ona nije htela da mu preda". Takođe, ističe da nakon počinjenog zločina Stojanka nije pobegla, već se vratila se u kuću.

- Predala se policiji bez opiranja. Bila je u šoku, plakala je i pre nego što su je odveli i samo mi je kratko rekla: "Sine, nisam više mogla da izdržim, ali uopšte se ne sećam šta se tačno desilo..." Ne opravdavam to što je uradila, ali više od dve godine je trpela pretnje telefonom ali i direktno. Govorio joj je da će je pretući ili ubiti ako je zatekne negde na ulici - kaže Marko za "Novosti".

On tvrdi da je od majke saznao da je, osim telefonskih pretnji, investitor umeo često da je sačeka sam ili sa još nekim u društvu, kad se vraćala iz prodavnice ili sa pijace. Zbog toga se i razbolela i postala i fizički i psihički nestabilna.

- Živela je u stalnom strahu, jer kada bi joj na ulici Trufunović prišao, pretio joj je i zahtevao da mu preda plac i našu porodičnu kuću u Ulici Olge Jovanović. Tu se, inače, nalazi i advokatska kancelarija mog pokojnog oca. Lokacija je izuzetno atraktivna i on je tu planirao da zida zgradu od najmanje pet spratova. Zbog svega što se događalo, mama i ja smo podneli krivičnu prijavu policiji protiv Trifunovića. Obraćali smo se za pomoć i nadležnima u Opštini Zvezdara, tužilaštvu, pisali Vladi. I ništa. On se samo smejao i govorio da se ne plaši nikoga jer ima jake veze u podzemlju, ali i zato što poznaje uticajne ljude na vlasti - ispričao je Marko.

Stojanka je u ponedeljak saslušana u Višem javnom tužilaštvu, ali odbranu nije iznosila. Kako smo saznali, Tužilaštvo je predložilo da joj se odredi pritvor kako ne bi uticala na svedoke, da ne bi ponovila delo i zbog uznemirenja javnosti.



Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
Citat
On se samo smejao i govorio da se ne plaši nikoga jer ima jake veze u podzemlju
Сад их дефинитивно има.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Alal joj cufte...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
 Smile Smile Smile

treba nam vise ovakih penzionera i penzionerki
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
Јуче читам представише убијеног ко мученика и прегалника који је трбухом за крухом дошао из Јагодине, скоро суза да ми крену.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
mafija bato
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
SLAVICA K. O UBIJENOM INVESTITORU: Mnoge prevario, a onda im još i pretio
foto Ž.Knežević

UBIJENI Zoran Trifunović i ranije se sukobljavao sa nekim Beograđanima. Prema tvrdnji Slavice K. iz Debarske 15, gde je investitor prijavljen, stanari ove zgrade živeli su u strahu od njega.

- Čula sam da je Trifunović ubijen i iskreno divim se toj nesrećnoj ženi što je to uradila. Tako je spasla mnoge od nas koje je on uništio i one koje bi verovatno u budućnosti takođe prevario. Jedino mi je žao što će ostatak života provesti u zatvoru - kaže Slavica K.

Pre više od četiri godine nameračio se, tvrdi Slavica, i na njihovu zgradu:

- Kupio je prostor u suterenu, a onda prevario vlasnike koji žive na spratu, da će podići sprat, srediti fasadu i njima dati stan. Ispostavilo se da je ljudima uzeo nezakonito stan, uknjižio ga na svoje ime, dao ga kao zalog banci za kredit, pa sad ljudi ne znaju šta će. Sude se sa njim, a Trifunović je povremeno dolazio i pretio svima.

Naša sagovornica tvrdi da je ona, konkretno, bila Trifunoviću najveći trn u oku:

- Prisiljavao me je da mu dam saglasnost za gradnju, pretio meni, deci. Govorio mi je ako ne potpišem ono što želi, ima da doseli u zgradu "neke ljude" koji mogu da budu "opasni po ženu koja živi sama" i koji će znati "kako da postupaju". Ipak, iako uplašena, nekako sam uspela da se spasem. Zbog toga potpuno razumem očaj onih koji su, kao i ja, trpeli njegovo bahaćenje i pretnje godinama.

Izvor: Novosti
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
zenu pustiti pod hitno a ovo navodno ubistvo tretirati kao cin nuzne samodbrane, 'ubivenom' oduzeti svu imovinu i namiriti sve koje je ojadio, samo tako cemo poceti da licimo na pravnu drzavu sve ostalo vodi u krvoprolice
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
Ja bih bakici dao uslovno tri meseca... ako ne ponovi, sloboda.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.