Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pedofilija bolest najmilija -- Debra Lafave (svi bi bili njene žrtve)!!!  (Pročitano 21328 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1869
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02

Cenim da bi ste i vi voleli da vam je ona predavala...

Dobro cenish... Smile
Kod mene u skoli je bila extra engleskinja, svi smo se lozili na nju, tako da.... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Who the fuck is Bugs Bunny?!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 4047
Zastava Beograd, trenutno...
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Nokia 6630
Citat
Čak je bila inspiracija i za jednu epizidu South Parka...

Jeli, a u kojoj?
Ja mislim da sam odgled'o sve, i ne secam se...
IP sačuvana
social share
"Бог вас клео, погани изроди, што ће турска вјера међу вама?"

Remember, if you shake it more than twice, you're playin' with it!
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


A? Sta?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1321
Zastava VRACAR Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
ljudi nije uopste zajebancija....zamisli samo kako je ona tom malom sprzila mozak, okrenula ga protiv keve i ukucana, ma totalno sranje nastalo. Ja to ispratio, njoj kao zabranjen rad u obrazovanju a i usput da kontaktira na bilo koji nacin sa malim. Al evo pre nekoliko meseci je opet privedena i saslusana, i njen blog je skinut sa neta jer su provalili da se ona na blogu obraca malom iz fazona, eto izdrzi, budi hrabar, pobedicemo zlikovce i opet biti zajedno....To je jedna mnogo fucked up riba, mislim sta ona ima da trazi sa detetom koje bre moze samo da crveni i trepce kad mu se ona obrati.

Pa zamisli da je ta engleskinja sto je dexter pominje ili moja geograficarka nagazila nekog od nas....pa sedeli bi sad u Lazi i kuckali poruke po stolu. Smiley 1
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
Nokia E72
Citat
Čak je bila inspiracija i za jednu epizidu South Parka...

Jeli, a u kojoj?
Ja mislim da sam odgled'o sve, i ne secam se...

Ma bila epizoda (nisam gledao ali sam čuo) u kojoj je isto tako izbio neki seks skandal između učenika i profesorke, pa je ceo grad govorio "Eh da sam ja imao takvu nastavnicu"...

ljudi nije uopste zajebancija....zamisli samo kako je ona tom malom sprzila mozak, okrenula ga protiv keve i ukucana, ma totalno sranje nastalo. Ja to ispratio, njoj kao zabranjen rad u obrazovanju a i usput da kontaktira na bilo koji nacin sa malim. Al evo pre nekoliko meseci je opet privedena i saslusana, i njen blog je skinut sa neta jer su provalili da se ona na blogu obraca malom iz fazona, eto izdrzi, budi hrabar, pobedicemo zlikovce i opet biti zajedno....To je jedna mnogo fucked up riba, mislim sta ona ima da trazi sa detetom koje bre moze samo da crveni i trepce kad mu se ona obrati.

Pa zamisli da je ta engleskinja sto je dexter pominje ili moja geograficarka nagazila nekog od nas....pa sedeli bi sad u Lazi i kuckali poruke po stolu. Smiley 1

Ljubav je sjebana rabota. Pogotovu ako si emotivno ne zreo i labilan...
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


A? Sta?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1321
Zastava VRACAR Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
pametan si ti covek miraleme.... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
Nokia E72
 Smile

Nešto se razmišljam pa mi nije jasno... Mislim, zasigurno ne bih hteo da ova tema bude zatvorena, ali zašto je kul kad 25 godišnja devojka oduzme 14 godišnjem klincu nevinost i to je kao kul, a kad 25 godišnji tip oduzme 14 godišnjoj klinki, onda je to pedofilija i nije kul... Čak i ako je ona pristala...

p.s. Debra ima baš lepe oči... A oči su ogledalo duše  Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

lafave new.JPG
(9.48 KB, 210x210)
pinky.JPG
(68.42 KB, 740x717)
« Poslednja izmena: 29. Nov 2006, 00:24:15 od borkes »
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1869
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
@kreten

Znas kako, da engleskinja nije bila OK i "normalna", mozda se ne bismo ni lozili na nju... da je bila neka fucked up psycho bitch, ko zna... Ipak klincu od 15 godina ne treba mnogo za erekciju... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


A? Sta?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1321
Zastava VRACAR Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
Smile

Nešto se razmišljam pa mi nije jasno... Mislim, zasigurno ne bih hteo da ova tema bude zatvorena, ali zašto je kul kad 25 godišnja devojka oduzme 14 godišnjem klincu nevinost i to je kao kul, a kad 25 godišnji tip oduzme 14 godišnjoj klinki, onda je to pedofilija i nije kul... Čak i ako je ona pristala...

p.s. Debra ima baš lepe oči... A oči su ogledalo duše Smile

pa bem li ga.....zato sto se klincu ne rastave kukovi  i nema fizickih povreda, al vise mislim da je to ustaljena moralna norma, pa po starim navikama devojke nisu same naskakivale ninasta, ....cini mi se da se vremena malko menjaju... Smile

@kreten

Znas kako, da engleskinja nije bila OK i "normalna", mozda se ne bismo ni lozili na nju... da je bila neka fucked up psycho bitch, ko zna... Ipak klincu od 15 godina ne treba mnogo za erekciju... Smile

pa ja mislim da ste ostali sami u ucionici i da je zakljucala vrata i krenula da se skida i da ti otkopcava slic, pobegao bi glavom bez obzira, barem ja bi, usro bi se bre....
« Poslednja izmena: 29. Nov 2006, 00:33:29 od kreten »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1862
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6600
ma,bice malom dobro.nauchio je par fazona i digla mu je cenu za buduce devojchice ...izborice se mali sa svim tim traumama .ne brinem ja za njega , brinem za nju njoj treba pomoci skroz sama u tom kucnom pritvoru ...hmmm Smile kako provodi vreme ....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
Nokia E72
Jedno je sigurno... ovakve profesorke se ne javljaju svaki dan...

E jebem te, srećo...

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

wed.JPG
(18.6 KB, 450x300)
wedd.JPG
(23.24 KB, 450x354)
couple.JPG
(23.04 KB, 300x450)
highs.JPG
(15.06 KB, 250x339)
family.JPG
(49.2 KB, 470x609)
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.18 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.