Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pedofil pušten zbog srca M. M.  (Pročitano 4017 puta)
23. Jun 2005, 08:36:51
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Pedofil pušten zbog srca
M. M. (70) seksualno zlostavljao ćerku svojih komšija. Posle saslušanja istražni sudija ga pustio na slobodu zbog srčanih smetnji

Beogradska policija privela je penzionera M. M. (70) iz Padinske skele istražnom sudiji zbog sumnje da je seksualno zlostavljao petogodišnju ćerku svojih komšija. Međutim, kako saznajemo, on je ubrzo pušten na slobodu zbog navodnih srčanih smetnji.

Ceo slučaj otkriven je neočekivano, kada je devojčica počela da priča bezobrazne stvari pred starijim sestrama. Na njihovo pitanje, kazala im je da je to čula od M. M., koji joj često priča takve priče i dira po telu. NJene sestre su odmah obavestile roditelje koji, šokirani, prvo nisu mogli da poveruju. Međutim, inspektorka iz beogradske policije kojoj su se obratili, posle razgovora s devojčicom potvrdila je da je M. M. bludničio nad njom.

Devojčica je ispričala da ju je M. M. odvodio u TV servis svog sina u prizemlju zgrade. Tamo ju je dirao svuda po telu i ubeđivao je da o tome ništa ne priča roditeljima, govoreći joj da je on mnogo dobar i da je za razliku od njih neće grditi ako uradi nešto loše. Posle razgovora s policijom roditelji su devojčicu odveli u "Institut za majku i dete", gde je utvrđeno da nema nema znakova fizičkog zlostavljanja.

Roditelji devojčice, koji su zbog nje želeli da ostanu anonimni, veruju da njihovo dete nije jedino nad kojim je M. M. bludničio jer je i drugu decu iz komšiluka odvodio u TV servis da im pokaže igračke ili da im da vodu kad su žedni. Šokirani ovim što se dogodilo oni objašnjavaju da su već 30 godina komšije s M. M. i da nisu nikad ni posumnjali da je pedofil. Oni dodaju da se njihova deca druže s njegovim unučićima, te da je on uvek glumio dobrog dekicu, uvek voljnog da se igra s klincima. Roditelji petogodišnje devojčice, ali i ostale komšije, ne kriju ogorčenje jer ga je istražni sudija pustio na slobodu. Inače, M. M. je posle oslobađanja otišao na Zlatibor kod rodbine.

Kako saznajemo, M. M. je već jednom privođen u policiju zbog sumnje da je bludničio nad šestogodišnjom devojčicom. On je pre tri godine u Borči iznajmljivao automobile na akumulator za decu, kada se jedna devojčica požalila ocu da je ju "čika štipkao za sike". Otac je zapretio M. M. da će ga ubiti ako ga još jednom vidi u Borči i prijavio ga policiji, ali je ceo slučaj ostao na krivičnoj prijavi.
P. R.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Hm... zanimljivo... ovo mora da su dani otvorenih dana za pedofile... Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
a sudija je "sjajan" ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
Sta se to dogodi ljudima? Nesto im kvrcne u mozgu, sta li?

Ocigledno ovaj covek nije bio uvek pedofil, tj. u najmanju ruku nije uvek bio samo pedofil, jer ima unucad, dakle mora da ima i decu, a preptostavljam da njegova zena --- tad kad se ozenio -- nije imala 5 ili 6 godina, nego najmanje 16.

Dakle, nesto se sa njim dogodilo. Kad bismo znali sta je to -- da li je nesto hemijski u mozgu, ili nekakva trauma, ili sta god -- mozda bismo mogili da sprecimo da se bilo kome drugom desi u buducnosti.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


vid' noge, prava transformerska :chuckel:

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14402
Zastava beograd
ma bio je on prikriveni pedofil i ranije...samo tokom se godina  oslobadjao jer nije mogao da se kontrolise...bar ja tako mislim.
IP sačuvana
social share
u pocetku sam krenuo slabo,a onda sam naglo popustio...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
mob
Samsung e730
Naravno da je bio prikriveni pedofil. Stavise, pokusacu da pronadjem statistiku koliko je procenata osudjenih pedofila "u srecnom i produktivnom (citaj: imaju decu) braku!"
Uostalom, ko zna kakve je on sve gadosti radio ili pomisljao da uradi ranije, a za koje necemo saznati. Takve kao on treba "lock and throw away the key!"
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
Hoces da kazes da ti izvesno znas za ovog coveka da je bio "prikriveni" pedofil i pre nego sto je napravio ova dva incidenta nedavno? Ti, dakle, njega poznajes da bi to mogla sa sigurnoscu da tvrdis.

Jer ako ga ne poznajes, pretpostavila bi da su svi koji su pedofili u starosti bili pedofili celog zivota, a onda -- ako je to osobina sa kojom se ljudi radjaju -- cak ni nekom kao sto si ti ne bi palo na pamet da trazis da se neko zatvori i da se kljuc baci samo zato sto ima nekakvu urodjenu osobinu.


Ja licno mislim da je covek dobio ovu osobinu u nekom periodu zivota, jer bi inace -- da je zaista imao takve sklonosti i ranije, dok mu je libido svakako bio jaci nego u starosti -- bar nekom prilikom morao da barem pokusa da ostvari svoj nagon, ma koliko taj nagon bio odvratan ogromnoj vecini ljudi.

Posto nemamo podatke o tome da je on radio ista slicno pre 25 godina, mora se zakljucuiti da ti nisi u pravu, odnosno da je ovaj covek POSTAO pedofil u nekom trenutku, a da to ranije nije bio.

Zato mislim da mora da se utvrdi sta je to izazvalo, da bi se sprecilo da se takve stvari dogode bilo kome drugome, odnosno da nijedno dete nikad vise ne bi bilo izlozeno zloupotrebi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
mob
Samsung e730
Pravo da ti kazem, do sada se nisam susretala sa slucajevima da je neko naprasno ili ne, pod "stare dane" postao pedofil (a imala sam prilike da pregledam neke slucajeve sudske prakse po tom pitanju)... Prema nekim teorijama, ta "patoloska" sklonost se razvija u periodu rane adolescencije, kao vid odredjene frustracije... Naravno, ne kod svih, vec kod osoba koje imaju tu "neku" psihicku predodredjenost. Da me ne shvatis pogresno, daleko od toga da mislim da covek ima ili ne "pedofilski gen", vec jednostavno, neki specifican mehanizam emocija i reakcija.
Znaci, nije to ono, "legnes u petak kao normalna osoba, ustanes u subotu kao pedofil", ma sta da ti se desilo u medjuvremenu. Nijedna trauma ne moze da bude toliko jaka da totalno poremeti ljudsko rasudjivanje u tom smislu. Znaci, u pitanju je proces koji traje dugo, od rane adolescencije.
Za konkretnog lika... mi verovatno nikada necemo saznati da li je on radio gadosti kada je bio "u punoj snazi"... Znas kako to ide... Takve stvari se zataskavaju, narocito u malim sredinama. A i deca cesto cute o tome. Strah, sramota... pa neka cak to vide kao vid "kazne". Viktimologija je to detaljno opisala i objasnila.
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
To bi bila neka vrlo neobicna seksualna sklonost ako bi se formirala bas u adolescenciji, posto se sekualna orijentacija (hetero, homo, bi) formira kod fetusa, a one malo specificnije sklonosti kao sto su fetisizam, razliciti oblic sado-mazohizma, egzibicionizam/voajerizam isl. -- u uzrastu do 6 godina.


Medjutim, prema Nabokovu, odgovor na Lolita sindrom se kod muskaraca formira tek posle 55. godine.

Zato sam ja sklon da verujem da se ovakva vrsta seksualne aberacije kod staraca pojavljuje -- mozda, kao sto kazes, i postepeno, ali svakako ne tako dugo da je pocetak jos u adolescenciji -- kao rezultat nekkavih promena.

Neka i nije trauma, neka budu (mozda) nekakvi hemijski procesi u mozgu. Mozda ima veze sa Alzheimerovom bolescu.


Opet, sa druge strane, otac Kung Fu Cea (Konfucija) imao je 72 godine, a majka 15 kad je on rodjen. Ali, neka to bude izuzetak u svakom smislu.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
Nije mi samo jasno kako se to seksualne sklonosti razvijaju dok je osoba fetus...
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.