Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pedja za B92: "Potrebne su promene u Kingsima"  (Pročitano 6907 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
mob
Apple iPhone
E, a bio je kul tip...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Isto tako je bilo i sa Davidom Robinsonom Smile Bio je najveci centar u istoriji i propao je nakon povrede ledja 96'
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Rebraca je izjavio doslovce to sto sam ti rekao. Nisam siguran tacno kada, ali znam da je definitivno bilo PRE problema sa srcem. Inace on je i PORED problema sa srcem igrao, mada ne toliko mnogo ove sezone, tako da on smrad i tu nema zbora. Ja sam ga stvarno voleo jer je na onom evropskom prvenstvu, ja mislim u Spaniji da je to bilo 97' mislim, skoro sam osvoji zlato i bio ubedljivo najbolji igrac. Posle toga je ispao smrad, a zasto je to tako, to samo on zna. Milicic jeste napucani narcis koji misli ako se ofarbao u plavo da sada O'Nil i kompanija treba da legnu i budu srecni sto je on dao kos. Kada je video da to nije bas tako, odlucio je kako mu je igranje za reprezentaciju najveca zelje, jer je video da je tamo pukao, pa sada ide ono daj sta das i ono bolje da igram za reprezentaciju, mozda me tamo neko vidi i kupi posto sam ovde pukao. Jedina dva igraca kojima skidam kapu i koji su toliko ucinili za reprezentaciju su Sasa Djordjevic i Vlade Divac. Njih dvojica imaju potpuno pravo da odlucuju da li hoce, kada hoce i koliko hoce da igraju. I siguran sam da bi Djordjevic i sada igrao kao sto je najavio ali je imao povredu i iz objektivnih razloga nije mogao da igra, a mislim da i ako je mator njegovo iskustvo bi nam vise nego znacilo. Opet zasto Divac nece da igra to je sada vec njegova stvar, ali kazem on ima kredit koji moze da koristi za razliku od ovih ostalih "kad porastem bicu Dzordan" tipova. Cak me je i Stojakovic razocarao. On ima i ime i sve to, ali je ipak ispao govno sto nece da igra. Doduse, to koliko sam shvatio nije jos definitivno, ali ako ne bude igrao mislim da mi nece vise biti jedan od omiljenih igraca.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
mob
Apple iPhone
Pa, sad, i Stojakovic je opravdao svoje izostajanje, tacnije rekao je da moze da igra ali da se prikljuci reprezentaciji tek u avgustu...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1382
Nesto slicno je i sa Djinobilijem ali njemu su dozvolili da se kasnije prikljuci ...
IP sačuvana
social share
Brzi su moji spermatozoidi od vasih crnih limuzina !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
1. Stojakovic je morao da ide u vojsku u grckoj posto stoka ovde nije htela da ga oslobodi sluzenja, a bila mu je poslednja godina. Zoc je rekao da ga ne zanima ako se ne pojavi od pocetka na pripremama, on to nije mogao, posto Zoca ne zanima odradio je i kamp sa Divcem za klince u sakramentu.
2. Rebraca je ove sezone igrao jako malo upravo zbog povrede ledja, 2 meseca je bio u somboru na rehabilitaciji, Zoc ga nije ni okrenuo da pita kako je.
3. Milicic je uvek izgledao kako je izgledao, a to sa igrom nema veze, mali je talentovana cepanica, ali nista vise od toga. I on, cak i klub su imali ogromnu zelju da on igra, ali ima operaciju sake pa jedino da igra nogama.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
mob
Apple iPhone
Lepo receno Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
A sto se tice Saleta Djordjevica... za mene je bio i ostao ikona, upoznao sam mu caleta obojica su kraljevi, imao sam ne znam jel keva dala burazu njegov dres potpisan... ali ne zaboravite i on igra vec 5-6 godina u klubu ali ne u reprezentaciji
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 87
Mislim da se Divac i Djordjevic sad bolje osecaju kad si im ti oprostio i dao voljno.
Djordjevic je pretproslu sezonu pauzirao da bi posle toga odigrao za Skavolini.Sto se tice Rebrace covek je prosle godine saznao za problem sa srcem, a na SP u Indianopolisu nije isao jel je hteo da se pripremi za NBA, a i isti razlog je naveo za Tursku.
Momci zapitajte se da li je uredu da se prema svim tim ljudima tako ponasamo po principu dok te jasem dobar si , a posle ko te.... jel ipak su oni doneli mnogo radosti nama.Sto se tice Milicica necu nista da komentarisem sem da mislim da niste u pravu.Jos jedna stvar nemojte da komentarisete nesto sto ne znate i ne razumete.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
A sta to ne znamo i ne razumemo?
I sto gresimo u vezi darka?
Jel on pokazao da nesto zna u hemofarmu?
Jel pokazao da nesto zna u detroitu?
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.