Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 13:41:07
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Paznja za sve fanove marchela  (Pročitano 18659 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 865
Zastava Republika Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC K700i
E ne pricam ja o cetnicima i partizanima,ustasama, nego o tome da je Marcelo los reper (i to mnogo) i da kao prica o buntu a zove muriju da navataju lika koga je on zvao da popricaju.

On reper?
 Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Never a dull moment...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1374
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia 3510i
E ne pricam ja o cetnicima i partizanima,ustasama, nego o tome da je Marcelo los reper (i to mnogo) i da kao prica o buntu a zove muriju da navataju lika koga je on zvao da popricaju.

On reper?
 Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Ja ne znam nista o tom incidentu, prosvetli me...
IP sačuvana
social share

And there comes a time
When You, when You oughta know
And there comes a time, so quit
So quit all that running!

The fire in the sky
Or the dead at your door...
Stay Free!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Qtek 小米
Joshua Tree,
Nemoj mene da etiketiras kao fasistu, jer sam hiljadu puta ponovio svoje misljenje o toj zapadnjackoj ideologiji, vasoj evropejskoj, to je ideologija koju je popularizovala Nemacka inace kako kazu vasi, motor E.U.
Covece ja prezirem zapadni poredak bio on nemacki, engleski ili americki, a koja je razlika izmedju Hitlera i Klintona, obojica su sa zapada, a ovaj drugi je jos ziv i njegova stanka nosi ime kao i tvoja DS.
Individualnost koju propagira NSP i vi globalisti ima za cilj otudjenje od svoje nacije, religije i na kraju porodice, kulture i tradicije.
Mi Pravoslavci smo oduvek znali za pojam individualnosti i to najvise zahvaljujuci SPC, koja se prema vernicima ne ponasa kao Vatikan ili Islam, zato imamo i veci duhovni potencijal, koji vama takodje izuzetno smeta, jer crkva ne slusa savete evro-americkih „dusebriznika“.

To smo u jednom istorijskom trenutku svi stali protiv Slobe ne znaci da smo svi licemeri koji ce zelog zivota za sve sto se desavalo na svetu da okrivljuje tog coveka.Zapad je u najmanju ruku odgovoran koliko i SM, ali vi to nikada necete reci svojim gazdama, zbog toga i drzim njegovu sliku u avataru ispod posta.

Sto se tice vojske slazem se sa Crowz-om,u prevodu svaka budala zna da povuce obarac, cak i oni kojima u „vojnoj knjizici“ pise da su prali pelene.
Ali nemoj da mislis da ratova nece biti zato sto naprimer ja i ti necemo da ratujemo, jer neke mlade nacije dugo nisu ratovale i spremne su da prolivaju svoju krv.
A u slucaju da napadnu tvoj grad, da li bi ga ti branio ili bi rekao „prodjite pored mene ja sam pacifista“ ?
Da li mislis da tebe ustase i balije vise cene od mene, samo zato sto prezires srpski nacionalizam i ides im niz dlaku?
Da li ti veruje da je veliku etnicki ociscenu Hrvatsku i BiH stvorio njihov pacifizam ili nacionalizam ?
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Never a dull moment...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1374
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia 3510i
Joshua Tree,
Nemoj mene da etiketiras kao fasistu, jer sam hiljadu puta ponovio svoje misljenje o toj zapadnjackoj ideologiji, vasoj evropejskoj, to je ideologija koju je popularizovala Nemacka inace kako kazu vasi, motor E.U.
Covece ja prezirem zapadni poredak bio on nemacki, engleski ili americki, a koja je razlika izmedju Hitlera i Klintona, obojica su sa zapada, a ovaj drugi je jos ziv i njegova stanka nosi ime kao i tvoja DS.
Individualnost koju propagira NSP i vi globalisti ima za cilj otudjenje od svoje nacije, religije i na kraju porodice, kulture i tradicije.
Mi Pravoslavci smo oduvek znali za pojam individualnosti i to najvise zahvaljujuci SPC, koja se prema vernicima ne ponasa kao Vatikan ili Islam, zato imamo i veci duhovni potencijal, koji vama takodje izuzetno smeta, jer crkva ne slusa savete evro-americkih „dusebriznika“.

To smo u jednom istorijskom trenutku svi stali protiv Slobe ne znaci da smo svi licemeri koji ce zelog zivota za sve sto se desavalo na svetu da okrivljuje tog coveka.Zapad je u najmanju ruku odgovoran koliko i SM, ali vi to nikada necete reci svojim gazdama, zbog toga i drzim njegovu sliku u avataru ispod posta.

Sto se tice vojske slazem se sa Crowz-om,u prevodu svaka budala zna da povuce obarac, cak i oni kojima u „vojnoj knjizici“ pise da su prali pelene.
Ali nemoj da mislis da ratova nece biti zato sto naprimer ja i ti necemo da ratujemo, jer neke mlade nacije dugo nisu ratovale i spremne su da prolivaju svoju krv.
A u slucaju da napadnu tvoj grad, da li bi ga ti branio ili bi rekao „prodjite pored mene ja sam pacifista“ ?
Da li mislis da tebe ustase i balije vise cene od mene, samo zato sto prezires srpski nacionalizam i ides im niz dlaku?
Da li ti veruje da je veliku etnicki ociscenu Hrvatsku i BiH stvorio njihov pacifizam ili nacionalizam ?

Vau, hvala ti ono, sad mi je sve jasno...  sad znam ko su pravoslavci  Smile
Ja se odricem moje pravoslavne vere ako svi razmisljaju tako kao ti.
Naravno da bih branio svoju zemlju od marsovaca i alkaide, svasta s tobom.  Smile
Sa ovim zavrsavam sa svakom raspravom jer nema vajde od toga.
IP sačuvana
social share

And there comes a time
When You, when You oughta know
And there comes a time, so quit
So quit all that running!

The fire in the sky
Or the dead at your door...
Stay Free!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 253
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
Nokia e72
Joshua Tree,
Nemoj mene da etiketiras kao fasistu, jer sam hiljadu puta ponovio svoje misljenje o toj zapadnjackoj ideologiji, vasoj evropejskoj, to je ideologija koju je popularizovala Nemacka inace kako kazu vasi, motor E.U.
Covece ja prezirem zapadni poredak bio on nemacki, engleski ili americki, a koja je razlika izmedju Hitlera i Klintona, obojica su sa zapada, a ovaj drugi je jos ziv i njegova stanka nosi ime kao i tvoja DS.
Individualnost koju propagira NSP i vi globalisti ima za cilj otudjenje od svoje nacije, religije i na kraju porodice, kulture i tradicije.
Mi Pravoslavci smo oduvek znali za pojam individualnosti i to najvise zahvaljujuci SPC, koja se prema vernicima ne ponasa kao Vatikan ili Islam, zato imamo i veci duhovni potencijal, koji vama takodje izuzetno smeta, jer crkva ne slusa savete evro-americkih „dusebriznika“.

To smo u jednom istorijskom trenutku svi stali protiv Slobe ne znaci da smo svi licemeri koji ce zelog zivota za sve sto se desavalo na svetu da okrivljuje tog coveka.Zapad je u najmanju ruku odgovoran koliko i SM, ali vi to nikada necete reci svojim gazdama, zbog toga i drzim njegovu sliku u avataru ispod posta.

Sto se tice vojske slazem se sa Crowz-om,u prevodu svaka budala zna da povuce obarac, cak i oni kojima u „vojnoj knjizici“ pise da su prali pelene.
Ali nemoj da mislis da ratova nece biti zato sto naprimer ja i ti necemo da ratujemo, jer neke mlade nacije dugo nisu ratovale i spremne su da prolivaju svoju krv.
A u slucaju da napadnu tvoj grad, da li bi ga ti branio ili bi rekao „prodjite pored mene ja sam pacifista“ ?
Da li mislis da tebe ustase i balije vise cene od mene, samo zato sto prezires srpski nacionalizam i ides im niz dlaku?
Da li ti veruje da je veliku etnicki ociscenu Hrvatsku i BiH stvorio njihov pacifizam ili nacionalizam ?

Sve sto vidim ovde je samo bla, bla, bla, gomila fraza koje ne znace nista
IP sačuvana
social share
Don't mess with da Big Dogs, if u piss like a Puppy!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


covek je rodjen da gresi

Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 601
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson w710i
e a gde su slike i to sve?????
IP sačuvana
social share
....ludak na netu....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ko ume da voli, ne bi trebalo ništa drugo da radi.

Zodijak Pisces
Pol
Poruke 4472
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Drugo kvazi patriotizam je vase vidjenje patriotizma, jer ste okrenuli ledja svojoj crkvi koja kao duhovna kuca ne moze da shvati vase materijalisticke teznje.

Tek sada sam video ovu glupost... Bravo care, vidim ti si veliki vernik a drzis cetiri najveca nevernika u potpisu...  Smile Ja kao pravoslavni vernik mogu slobodno da kazem da niko ko ima strah od Boga ne moze da ode u rat i da ubija iz bilo kog razloga, niti da pljuje one koji su za mirno resenje problema (nisam video da u Bibliji drugacije pise). Sta, bre, ti hoces, da svi stavimo kilo C4 u ranac pa da se detoniramo ispred dzamija!? Vazi, ajde ti prvi, mi cemo odmah za tobom (ali malo sutra)! Pogledaj malo istoriju, u svakom ratu u kom smo bili smo pukli i gubili i preko 50% stanovnistva, pocevsi od Kosova (1389), preko ustanaka, svetskih ratova i ovih poslednjih... Nije ovde poenta u tome ko je na papiru bio pobednik i dobio parce teritorije (imali smo mi u tome svetle trenutke, ali to su bile Pirove pobede), mi smo zbog toga gubili ljude koji su vazniji od svega ostalog, jer nema Srbije bez Srba, i to je pravi nacin da volis svoju zemlju, a ne taj vas "patriotizam" iza koga vi satro nacionalisti krijete svoje pravo lice i druge namere. Pametnom diplomatijom i potezima moze se dobiti mnogo vise nego puskama, i to smo na svojoj kozi u proslosti najbolje osetili.
A sto se ove teme tice ja se ne stidim svoje zastave (verovatno se ni Marchelo ne stidi), problem je u tome sto su "nacionalisti" svaki simbol Srbije (pa i zastavu i mnoge pesme) uprljali koristeci ih u ratu i prilikom njihovih svakodnevnih besmislenih medjunacionalnih prepucavanja na televiziji, internetu, u novinama pa se danas nasa obelezja dovode u konotaciju sa takvim imbecilima i njihovom idiotskom filozofijom. Eto, samo to ste uspeli takvim stavovima da napravite, doveli ste do toga da se sami sebe stidimo, da kad vi kazete Mars na Drinu ljudi pomisle na Srebrenicu, svaka vam cast  Smile
A ako se tebi licno svidja muslimanska filozofija i dzihad kao ideja (posto toliko o njima pricas da sam stekao takav utisak) ti onda lepo menjaj veru (a i zemlju), ja nemam nista protiv i srecan ti put, ionako su ti stavovi slicniji njihovima, a i ne verujem da ces nam nedostajati.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Never a dull moment...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1374
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia 3510i
Drugo kvazi patriotizam je vase vidjenje patriotizma, jer ste okrenuli ledja svojoj crkvi koja kao duhovna kuca ne moze da shvati vase materijalisticke teznje.

Tek sada sam video ovu glupost... Bravo care, vidim ti si veliki vernik a drzis cetiri najveca nevernika u potpisu... Smile Ja kao pravoslavni vernik mogu slobodno da kazem da niko ko ima strah od Boga ne moze da ode u rat i da ubija iz bilo kog razloga, niti da pljuje one koji su za mirno resenje problema (nisam video da u Bibliji drugacije pise). Sta, bre, ti hoces, da svi stavimo kilo C4 u ranac pa da se detoniramo ispred dzamija!? Vazi, ajde ti prvi, mi cemo odmah za tobom (ali malo sutra)! Pogledaj malo istoriju, u svakom ratu u kom smo bili smo pukli i gubili i preko 50% stanovnistva, pocevsi od Kosova (1389), preko ustanaka, svetskih ratova i ovih poslednjih... Nije ovde poenta u tome ko je na papiru bio pobednik i dobio parce teritorije (imali smo mi u tome svetle trenutke, ali to su bile Pirove pobede), mi smo zbog toga gubili ljude koji su vazniji od svega ostalog, jer nema Srbije bez Srba, i to je pravi nacin da volis svoju zemlju, a ne taj vas "patriotizam" iza koga vi satro nacionalisti krijete svoje pravo lice i druge namere. Pametnom diplomatijom i potezima moze se dobiti mnogo vise nego puskama, i to smo na svojoj kozi u proslosti najbolje osetili.
A sto se ove teme tice ja se ne stidim svoje zastave (verovatno se ni Marchelo ne stidi), problem je u tome sto su "nacionalisti" svaki simbol Srbije (pa i zastavu i mnoge pesme) uprljali koristeci ih u ratu i prilikom njihovih svakodnevnih besmislenih medjunacionalnih prepucavanja na televiziji, internetu, u novinama pa se danas nasa obelezja dovode u konotaciju sa takvim imbecilima i njihovom idiotskom filozofijom. Eto, samo to ste uspeli takvim stavovima da napravite, doveli ste do toga da se sami sebe stidimo, da kad vi kazete Mars na Drinu ljudi pomisle na Srebrenicu, svaka vam cast Smile
A ako se tebi licno svidja muslimanska filozofija i dzihad kao ideja (posto toliko o njima pricas da sam stekao takav utisak) ti onda lepo menjaj veru (a i zemlju), ja nemam nista protiv i srecan ti put, ionako su ti stavovi slicniji njihovima, a i ne verujem da ces nam nedostajati.
Bravo brate, rekao si sve sto i ja, ali na pravi nacin...  Smile

Evo jos materijala protiv "vernika"...


Teorija zavere u lobanji jednog sajka:
gajtan do majka – daj ga, pa hajka!
tajfunu ravan – taj sam za gamad
antraks za ljaksad – strašna je farsa,
sav kajmak iz kasa daj nam jer glasam,
iz sveg glasa ...i šta sad?
Cunamija i sarsa za sav taj narodni vapaj
- pa skapaj, nacijo raka!
San satkan akcijom štaka
ćopavih rodoljuba – zar sam sramota roditelja,
ako ne jebem ratove jer svaki ima reditelja?
Seri, tebra, svedi me na izdajnika naše ’’više rase’’!
Ljudi bre, vama je smešteno – al’ vam ladovina paše...
Anketa s mitinga radikala: ’’Cela planeta srpska, vala!’’
...samo se sluša Alka Kurvica s ’’ružičastog kanala’’...
...al’ zato na kolac Marčela i ’’ribu iz Elementala’’:
’’Ma kakvo ’Bekstvo’,tralalala – njihova ruka nas je klala!’’
...što se mene tiče, nabij disk o kurac, al’ nisi mudrac.
Jadni disko buraz, tvoja zika i tvoj stav koji furaš.
Ja bih čistkom sve vas! Gistro za neku Srbiju urlaš,
a ne znaš ni jedan običaj, ikona ti služi za ukras!
Ne znaš gramatiku ni motiku – sad modernica vodi puk,
samo laganica godi mu... a godinama muda u procepu!
Iskreno zgrožen svim tim – ja i moj bunt smo dream-team,
i veći sam patriota iako po mitingu ne zviždim!
Bolje prouči poreklo, tebra. Dosta igara bez leba!
Taj Karić nek safta glavić, i sva bajka o ’’narodu s neba’’!
...gde je tu ZEMLJA? Dilema: šta bi rekli moj i tvoj deda?
’’Sećanja blede na herojska vremena...’’
Ja kažem - ne baš! Rekli bi: ’’Samo deco ne ginite radi reda,
sve je to partija šaha, armija pešaka strada za megdan!
Nikada više, kao edgar! Ikara kliše – karasevdah:
nećeš leteti sve dok vučeš sidra.’’ Vučeš, a ne znaš!

...komercijalni predah za mentalne snobove,
jer ne shvataju da imamo i lepše stvari za ponos, nego grobove!



2. strofa:
Ako je otadžbina majka, fakat fura čedomorstvo.
I eto, otad imam taj gard, lakat guram, sve dok moj grob
ne bude bio isklesan – trans-ekspres za nebesa,
al’ neću biti tako besan da i odozgo kunem sinove
da dižu ralo i volove i sebi zabijaju klinove i auto-golove
za činove i šatro-govore – kao, mirno je a samo ponor je
sve što vidim! Deset godina dug fitilj!
..a opet je prošlo pet, pa budi ranije dovitljiv!
’’Opet onaj reper! Stereotipno sere on!’’
Steram ti ga kroz tvoj stereo u sterilni mozak s teretom!
’Ste rekli ’’Bog’’? Taj mobilni pretplatnik nije dostupan,
Mnogo smo ga cimali, a bio je strpljiv i postupan:
’’Oče, vidiš! Očevidac si! Oče, vidaj me!
Oče, koče siroče...’’ ...a predsednici bi rat – pa neka se počne!
...i onda bude – šta? Dal’ ti se pali prokleta lampica:
nemaš da trampiš šta – ili život il’ zgarišta!
Dal’ ti se zgadi sad sav taj moderni rat haj-faj?
Pokreni sat, daj mat! Po meni je kraj za
epohu starih kazaljki – reci mi što smo sakati,
dal’ vredi plakati sad kad smo sve izgubili?
Jer, nema ’’Velike Srbije’’. Nema Kosova.
Ubili su nam čoveka s vizijom pa sad supu kusamo vuljuškom,
jer imamo (šta?) aplauz za kalauz, karakter
što voli uživo ’’Counter’’ – plus, kućni video blokbaster:
Severinu & Suzanu da nam bratstvo & jedinstvo vrate
- u sekundi, bivša juga drka i opet smo braća, brateee!
Dakle, mi smo cigani ko u onoj pesmi od Azre.
Dajte daire il’ ću sam da ih maznem – a dokle?
...neću da Srbija ima snage, ja bih da ima pameti!
Ako nas mrtvi vole, to su njihovi stvarni zaveti!
...možda nam moto nije bonton, al’ imamo predivan jezik,
Predivan folklor – to je moj ponos, kapiš!

Refren:
Svi smo senke prošlosti,
sutra je juče, gde smo danas ja i ti?
Dal’ su ’svetli grobovi’?
ili su mrtvi već odavno umorni?
Svi smo senke prošlosti,
sutra je juče, gde smo danas ja i ti?
Dal’ su ’svetli grobovi’?
...ili smo svi samo senke prošlosti?
IP sačuvana
social share

And there comes a time
When You, when You oughta know
And there comes a time, so quit
So quit all that running!

The fire in the sky
Or the dead at your door...
Stay Free!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Qtek 小米
dulle86, Samo mi jedna stvar nije jasna, svi vi pacifisti koji mrzite srpski nacionalizam, najbolje znate ko je pravi nacionalista, a ko je lazni ili ti "nacionalista".
Zasto ne osnujete jednu nacionalisticku stranku i pokazete Srbiji sta je to pravi nacionalizam, mozete da ucite od nekih iz vasih redova koji su se odrekli te ideologije.
Imam utisak da vi zelite da budete neki pravi nacionalisti, ali opet u svakoj recenici govorite protiv tog nacionalizma.
Ja za vas nikada nisam rekao da ste lazni pacifisti i evropejci t.j. Evro-nacionalisti, smatram da to jeste.

Zatim sam sebi uskaces u usta, stavljas mi na teret C4 neko rusenje dzamija,kao i Srebrenicu, a na kraju posta me proglasavas za islamistu. Mislim citas li ti druze/gradjanine dulle86 svoje komentare.

Nije problem sto ste vi toliko ekstremni da nema politicara, u ovom slucaju i javnih licnosti, koje dele vase misljenje.
Ali na svaku vasu antisrpsku histeriju mi smo uzvracali antizapadnim reakcijama, to je nasa realnost i kao podeljeno drustvo necemo daleko stici, ni vi u E.U. ni mi u R.F.

p.s.Diplomatijom se moze dobiti ku#ac, pa vase gazde sa zapada nista nisu resile bez oruzja.
Americku genocidnu proslost i sam znas od istrebljenja Indijanaca do ubijanja manjinskih crnackih vodja i raznih agresija van zemlje, ako rasizam objasnjavamo na konkretnom primeru u praksi, najbolji primer je S.A.D.
Ako je to primer zapadne diplomatije ukljucujuci hitlera, onda je%es tu diplomatiju, ja podrzavam bilo koga ko je protiv tog cetvrtog rajha.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 109
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
koga zabole za Marcela i bilo kog drugog

o ukusima se neraspravlja, ako se nekom svidja marcelo niko drugi ga nece nagovoriti da je on sranje isto sto i ovaj nece nagovoriti nekog ko misli da je ovaj sranje da je on ustvari do jaja

I taj ko gotivi marcela sigurno ga gotivi zbog njegove muzike i boli ga tuki dali je on kidnapovao nekog ili je zastava stajala naopacke!

Muzika je da je slusas i da karas uz nju a ne da pravis neku filozofiju od nje i njenih izvodjaca
IP sačuvana
social share
Potpis
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 13:41:07
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.11 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.