Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 01:05:20
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Paznja za sve fanove marchela  (Pročitano 18657 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 865
Zastava Republika Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC K700i
Marcelo picketina, smeta mu SRPSKA zastava, pa trebaju da ga izgaze ti likovi sto  im je namestio muriju
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Qtek 小米
Joshua Tree ,
Prvo,da li ti uopste i znas da je on imao nameru da napravu pesmu "bratstva i jedinstva" u kojoj je pored Ede, trebao da repuje i El Bahati (clan hrvatske tkz prve petorke), koji je odbio gostovanje.
El Bahati je proustaski naci(onali)sta i za hrvatske poimanje nacionalizma on je patriota, kao i Edo, ako ne verujes pitaj bilo kog Muslimana (procesljaj forume) u federaciji i svi ce ti reci da je on njihov patriota.
Ocigledno je i na ovoj temi da mi za Marcela to ne mozemo reci, jer je za vecinu i pre ovog incidenta bio izdajnik i pacifista.
Jadno je kad jedan ateista koji u nekim pesmama i bogohuli prica price o molitvi i u isti cas pokusava da se predstavi kao vernik, na to mi je skrenuo paznju i jedan Musliman rekao je "dobar je,ali zasto toliko besa svaljuje na Boga ipak je Bog jedan".


Drugo kvazi patriotizam je vase vidjenje patriotizma, jer ste okrenuli ledja svojoj crkvi koja kao duhovna kuca ne moze da shvati vase materijalisticke teznje.

Trece, Edo jeste muslimanski nacionalista, jer da to nije mudze bi ga preklale za cas. Pa realno kojeg je to muslimanskog zlocinca prozvao imenom, sta je uradio da zaustavi njihov nacionalizam,kada je nesto rekao protiv fundamentalista, sem sto je uopsteno kritikovao cele  nacije, a samo Srbe isprozivao imenom i prezimenom.
Shvati muslimani ne znaju za pacifizam, u kuranu pise da cak ne smeju ni da se nacionalno dele.

goxee , ha-ha, podrzava ih dovoljno za vase standarde i previse, ali bitna je ideologija srpskog nacionalizma i SPC, jer Srbija je vecna dok su joj deca verna.
A procitaj i ostale komntare. Smile
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 27
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Motorola MPx220

Jadno je kad jedan ateista koji u nekim pesmama i bogohuli prica price o molitvi i u isti cas pokusava da se predstavi kao vernik, na to mi je skrenuo paznju i jedan Musliman rekao je "dobar je,ali zasto toliko besa svaljuje na Boga ipak je Bog jedan".


odakle ti to da je Marčelo ateista?
IP sačuvana
social share
Where do we go? What do we say? What do we do?
Nowhere to turn, nowhere to run and there's nothin new
Where do we go for inspiration?
It's like pain is our only inspiration...

...life is a beatiful struggle...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Never a dull moment...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1374
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia 3510i
Za Gambina -
Ovaj tvoj zadnji post samo dokazuje koliko si plitak i koliko ne shvatas stvari ni najmanje, kakav si radikalcina, a i fasista (ne bi me cudilo da si ovo zadnje). Pa covece, on jeste pacifista, sta tu ima lose? Ali, covek niti je ateista, niti je izdajnik, niti siri globalizaciju, nista od tih shesheljuga...
Jedino sto on jeste, to je umetnik i to jako dobar!
Jedino sto siri je svest o individualnosti, o zivotu kakav treba da bude, a nece da se regresira u vreme ratova u kome je bilo zastupljeno to tvoje misljenje, ustvari on hoce da ljudi prestanu razmisljati tako kao ti o nasoj proslosti i istoriji jer mi i nemamo cime da se pohvalimo, mozemo samo da se zalimo (mislim na ove zadnje ratove)!
Kaze i sam ako nisi citao - > Ja jesam PICKA, ali meni se zivi!!!
NE kazem da ne treba da postoji patriotizam u ovoj jadnoj zemlji, ali meni se licno i smucio.
Takvi kao vi govore da je civilno sluzenje za mamine i tatine sinove, da ne trebamo u evropsku uniju, da je Slobodan Milosevic svetac, a vi zesce smarate.
NEmoj da se vredjas, a inace koliko ti imas godina?
Mozemo da raspravljamo i o Marchel-u i o politici do mile volje, imam dovoljno argumenata da ti pokazem da gresis!!! :bored:
« Poslednja izmena: 12. Jan 2007, 00:11:27 od Joshua Tree »
IP sačuvana
social share

And there comes a time
When You, when You oughta know
And there comes a time, so quit
So quit all that running!

The fire in the sky
Or the dead at your door...
Stay Free!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Never a dull moment...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1374
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia 3510i
Marcelo picketina, smeta mu SRPSKA zastava, pa trebaju da ga izgaze ti likovi sto im je namestio muriju
Prvo procitaj malo nesto, ne valja da se pravis tako pametan, a ne znas nista!  Smile Smile
IP sačuvana
social share

And there comes a time
When You, when You oughta know
And there comes a time, so quit
So quit all that running!

The fire in the sky
Or the dead at your door...
Stay Free!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 354
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
Sasvim opravdano ,Marcelo uz tebe smo!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 253
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
Nokia e72
goxee , ha-ha, podrzava ih dovoljno za vase standarde i previse, ali bitna je ideologija srpskog nacionalizma i SPC



Na zalost...
IP sačuvana
social share
Don't mess with da Big Dogs, if u piss like a Puppy!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 1.02
mob
LG Nexus 5
@Joshua Tree, a i ostali...Smiley

Citat
Ja jesam PICKA, ali meni se zivi!!!

To recimo on kaze, a naucio je juce da obrise guzu kad se iskaki....Alo ljudi, zar ne provaljujete da se samo srbima patriotizam karakterise kao bolesna i nasledna sobina?! Da li neko uopste zna definiciju patriotizma?

Ako ja kazem da sam patriota, da li to odmah (po default-u) znaci da sam cetnik sa bradurinom i nozem od pola metra sto kolje sve nesrpsko?

Ne volim nase politicare ni politiku u globalu, niti sam naklonjen ni jednoj politickoj stranci/partiji ni sada, a ni ranije. Svi su oni isti smradovi, samo nose druga odela...Nisam pobornik velike Srbije i slicnih osvajackih ratova ali takodje nisam ni jedan od onih koji su u fazonu "Koji ce nam qrac Kosovo i Vojvodina, pa ja zivim u sumadiji, ja sam za Evropu"....

Otici cu malo u off ali samo malo....Smiley

Citat
Takvi kao vi govore da je civilno sluzenje za mamine i tatine sinove...

Joshua, mnogi su u zabludi zbog civilnog sluzenja. Ja sam odsluzio "onu" vojsku, tada se tek pricalo o uvodjenju civilnog sluzenja...Mozemo mi da pricamo sta hocemo, Balkan je skroz sjeban i niko ne moze sa sigurnoscu da tvrdi da se nece opet zaratiti sutra, sledece godine, za 10 godina....Da li znate da prilikom ratnog stanja niko nece pitati: Jao mali sto si sladak, a sluzio si civilnu? Gde? U pozoristu? Pa sto ne kazes, e ti ne ides u rat, idi kuci i igraj game boy....Boli ih bas uvo, daju ti pusku pa udri sine do mile volje, a i sami znamo (po nasoj nesretnoj istoriji) da je ovde rat na svakih 50 godina.....pa i pre...jbt al sam smorio...Smiley


Citat
Pa covece, on jeste pacifista, sta tu ima lose?

Nema nista lose i to je ok ali nije bas tako. Na onom nastupu je sponzor znaci bio "Chetniks". Zasto nije bojkotovao taj nastup? Zasto nije rekao da je pacifista i da mu je dosta cetnika, partizana, ustasa i domobrana? Pa nije lud da to kaze da ostane bez kinte. Kinta je u pitanju u ovom i u milion drugih slucajeva. Pa eno kad se pojavio na sceni juice, znaci deckic je tripovao sebe i masu kako je on zacetnik novog, dobrog ulicnog/crnackog hip hopa i to je prolazilo neko vreme i odjednom nestade covek. Sta je bilo u pitanju, nemam pojma ali se decko pojavio u novom fazonu sa jednom od nasih "najslavnijih" HIP HOP grupa Funky G, (promenio covek standarde HIP HOP-a). Svi su oni u fazonu : Brate, daj kes, bicu tvoja licna kurva ako treba.....

Pa i Gurovic se kune u cetnike, a igrao u klubu koji vodi korene od Franje Tudjmana i nosi ime "Partizan".... Ovi ljudi sami sebe negiraju, svojom pojavom sami sebe spustaju, a da cak i ne primete to....





IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 17469
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ma mračelo je car a srbija je ipak kuća na promaji
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Never a dull moment...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1374
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia 3510i
@Crowz
Sve sto zelim da kazem je da je taj patriotizam cetnika i radikala jedna velika glupost i da se misljenje generalno o drzavi kao nesto sto treba da ostane cisto srpsko treba iskoreniti.
Svako treba da gleda na svoju buducnost, a ne da misli kako treba ici u vojsku zato sto ce se ratovati. Nece se ratovati ako vi to ne zelite, ako hocete.... be my guest!
Izvin'te lepo, ja odoh u civilno (Screw you guys I'm goin' home. Smile).
IP sačuvana
social share

And there comes a time
When You, when You oughta know
And there comes a time, so quit
So quit all that running!

The fire in the sky
Or the dead at your door...
Stay Free!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 01:05:20
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.