Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 08:13:45
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pazite se "Gospođe Mame"!  (Pročitano 9761 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost


ljubav,cvece,drvece...

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4109
Imas srece  Smile Ja,stvarno,ne znam kako bih postupila da naletim na neku "rospiju"...Mislim,sve je to super-ljubav,cvece,drvece,ali ako je svekrva "problematicna",ne znam bas koliko bih,u takvoj situaciji,razmisljala na duze staze...
IP sačuvana
social share





Sve sto se jednom desi
ne mora se nikad vise desiti.
Sve sto se desi dva puta,
desice se sigurno i treci put!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
@milosava
Koga?
Oblachka ili mene...

Ako sam ja u pitanju.. well.. provele smo letos par dana zajedno.. za istim sporetom.. bilo je bas fino... prosto mi dodje kao treca mama (prva je moja rodjena, druga tetka Smiley) Smile
I ima taj pozitivan stav: "Deco, na pamet mi ne pada da vam se mesam u zivot!" I stvarno to misli... Nema skrivanja..  Smile

O rospijama - moja mama i pokojna baba - brrr.. 15 godina nisu govorile.. neka hvala  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


ljubav,cvece,drvece...

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4109
Pa,verovatno te vidi kao *odgovarajucu*  Smile
A,za Oblachka-puno srece i nerava na tom *dugom i trnovitom putu*  Smile Daj Boze,da nisam upravu,nesto mi je to sumnjivo...
IP sačuvana
social share





Sve sto se jednom desi
ne mora se nikad vise desiti.
Sve sto se desi dva puta,
desice se sigurno i treci put!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
Naravno  Smile na takvu vrstu "igrica bez granica sam i mislila"  Smile
Nije morala da me postavlja na mesto gosta, jer njen sporet nisam imala nameru da uzmem, niti da se takmicim u kuvanju ili spremanju. Kod nje, odnosno u tom gradu, smo oboje boravili svakog drugog vikenda a i dva odmora smo proveli tamo. Gospodja mama je odlicno snimila situaciju preterane pedanterije kod moje mame, koja je i mene naucila da bude "sve pod konac" makar kada dolazi u "vizitu" (mislim na vizitu moje mame).
Samo cu ponovoti ono sto sam vec rekla:

"Svatih ja vremenom da joj je gluma jaca strana i da bi je trebalo ne kandidovati za Oskara, nego joj dodeliti par komada, cisto da se nadju pri ruci."

No dobro, kao sto rekoh "nesudjena Gospodja mama"  Smile

Ah da... da ne zaboravim, nakon raskida nase veridbe, Gospodja mama je prokomentarisala: "steta, velika steta, ona je tako jedno milo stvorenje i sjajna domacica, a bice i divna majka jednog dana"
Dakle, ja sam sjajna domacica - pa kako zna? Ko sto rekoh, Oskara joj treba dodeliti  Smile
« Poslednja izmena: 21. Sep 2005, 17:46:24 od Oblachak »
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Poznata licnost


Nef Imperatoriqus Extraordinare

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 4943
Zastava
Oh Oblacak pa ti si naletela na gospodju mamu "profesionalku"...  Smile
pootpuno te razumem Smile, a sa njima je najteze jer neznas od pocetka kako da se posatvis. Jer od pocetka kapiras da ona bas i nije cvece mirisno, al moz da bude a ne mora da znaci...
imam sto sta da kazem o tome, ali sad nesto nisam raspolozena... sva sreca pa je i meni "nesudjena gospodja mama"..
Sada imam mamu mamu, nesto kao sto je Anea opisala.
Joj razlike - drasticne!  Smile
IP sačuvana
social share
                                                                                        
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
Da znas, prava "profesionalka" Smile

Za mene ce, ma koja to bila, "Gospodja mama" biti iskljucivo "njegova mama", jer ja imam svoju majku koja me je rodila i ona mi je, logicno, najbolja na svetu a i sire. Mamu mog buduceg izabranika cu da ispostujem, upravo zbog njega, pa ipak mu je majka. Sigurno necu traziti od njega da on voli moju majku, dovoljno ce biti da je ispostuje, upravo zbog mene... i resen problem.
Mislim da je srz problema na relaciji "svekrva - snaja" upravo u tom jadnicku koji ne moze da se suprotstavi svojoj mami pa dozvoljava da se ona petlja tamo gde joj nije mesto, ali i obrnuto. Mada ni njemu nije lako ukoliko mora da balansira izmedju dve vatre.

Ne kazu dzabe "dogovor kucu gradi"  Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Poznata licnost


Nef Imperatoriqus Extraordinare

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 4943
Zastava
Mudro zboris
IP sačuvana
social share
                                                                                        
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


ljubav,cvece,drvece...

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4109
 Smile
IP sačuvana
social share





Sve sto se jednom desi
ne mora se nikad vise desiti.
Sve sto se desi dva puta,
desice se sigurno i treci put!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
hm.....zanimljivo...

Smile Smile

ovde bi i neka domacica mogla da se nadje

Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
Mislis da nam odrzi predavanje, ili mislis na izbor buducih domacica?  Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 08:13:45
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.067 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.