Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pavković ide u Hag čim spremi odbranu  (Pročitano 3263 puta)
16. Apr 2005, 10:03:37
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Pavković ide u Hag čim spremi odbranu
Haški begunac traži od svog branioca da stupi u kontakt sa Koštunicom i da mu ovaj preko diplomatskih kanala obezbedi "neko vreme da završimo s pripremom odbrane"

BEOGRAD - Posle kratkotrajnog zatišja, obnovljeni su razgovori o odlasku generala Nebojše Pavkovića u Hag na relaciji vlada-odbrana. U tom dijalogu Vlada Srbije pokušava da ubrza Pavkovićev odlazak, dok se njegov advokat Ljubiša Živadinović drži priče da će general eventualno biti spreman za put tek kada bude kompletirana odbrana.

Živadinović kaže da je obavestio predstavnike vlasti da je stupio u kontakt s Pavkovićem, ali da ne zna tačno gde se on nalazi. U prepisci sa advokatom, Pavković, između ostalog, navodi: "Što se mene tiče, ako možeš, razgovaraj sa Koštunicom da diplomatskim kanalima dobije 'neko vreme' da završimo s pripremom odbrane".

"Molim te, nastavi da radiš kao do sada, bez obzira na sve teškoće. Svima poruči da nisam begunac, da sam bolestan i da, zbog trenutnih okolnosti, koristim 'velikodušnu' ponudu vlade da biram da se dobrovoljno predam ili da država neće ništa preduzimati. Tu poruku sam tako razumeo jer vlada nikada do sada nije spominjala da će onaj koji ne odluči da se preda biti uhapšen", piše Pavković advokatu.

"Ne znam dokle si stigao u kontaktu sa svedocima. Znam da ih ima puno, a pojedinci traže i novac. Njih treba otkačiti i ići direktno na neposredne učesnike događaja, a to su pripadnici Prištinskog korpusa i Treće armije, pre svega, komandanti korpusa, brigada, pukova i bataljona", piše Pavković advokatu Živadinoviću koji i dalje izbegava da govori o rokovima, odnosno o danu kada bi Pavković mogao da krene put Haga.

Živadinović ponavlja da to zavisi od pripreme odbrane, a da li će taj posao biti okončan pre ili posle 25. aprila, datuma koji je označen kao ključan za potvrdu Studije izvodljivosti, on za sada ne može da precizira.
Pavkovićev odlazak u Hag praktično zavisi od toga da li će odbrana doći do podataka koje imaju komandanti i komandiri nekadašnje Treće armije o događajima na terenu da bi mogla da odgovori na konkretne navode iz optužnice Haškog tribunala. Uz te podatke i koristeći činjeničnu građu o Račku, koja se koristi i u postupku protiv Slobodana Miloševića, odbrani bi, kako navodi Živadinović, trebalo manje od mesec dana za pripremu, odnosno za siguran izlazak pred Tribunal.
   
      

Od premijera traži milion i po evra?

Čaršijom ovih dana kruži priča prema kojoj je, navodno, Nebojša Pavković tražio od premijera Vojislava Koštunice 1.500.000 evra za dobrovoljan odlazak u Hag. Pavković je ostao "kratkih rukava" i napustio je Srbiju, a Koštunici je ostavio još nekoliko dana da se predomisli jer, u suprotnom, "neće ga više nikad videti". Pavkovićev advokat Ljubiša Živadinović kaže da je ova priča apsolutno netačna. On podseća da je razgovarao sa predstavnicima vlade o Pavkovićevom odlasku u Hag, ali da nikada nisu spominjali novc.
- Pavković je od mene samo tražio da pripremim odbranu, ništa drugo - tvrdi Živadinović. On kaže da ne zna da li sa predstavnicima vlade kontaktira još neko iz Pavkovićevog okruženja.
      
      
      
   
   
      

25. april nije dan "D"

Još nekoliko haških slučajeva koji su u našoj nadležnosti biće rešeni u razumnom roku, izjavio je juče Fonetu ministar pravde Srbije Zoran Stojković. "I mada datumi koji se zlonamerno pominju u javnosti sada ne postoje, dakle 25. april nije dan "D", mi ćemo i slučaj Pavković rešiti u razumnom roku", najavio je Stojković.
      
      
      
   
D. Đevori
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Toliko o moralu coveka koji je rekao da se "ziv nece predati".... Za mene je bio i ostao mis i lazljivac zbog koga su poginuli mnogi posteni ljudi... Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2143
Zastava Subotica
mob
Ericsson T65
Neverujem da trazi novac, samo neka se preda!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
U pitanju je covek koji je imao stan od 500kvm i racun za struju od 3.000.000 dinara koji je morala da plati vojska koja jedva sastavlja kraj sa krajem, takvi traze novac... Treba odrzavati skupe potrebe...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
On je imao Gloriju.
A Glorija je imala dobre sise.. bar tako Chedica kaze Smiley
Imao sam jako visoko misljenje o tom coveku pre 2000. godine..
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Za jednog ROKERA - 100 shabana.

Zodijak
Pol
Poruke 1329
Da, ne zna se ko mi se vise gadi, on ili ona. U principu valjda su se zato i nasli jer su verovatno isti. Ona mu je dala nogu pre nego sto je stiglo zvanicno pismo da nije vise nacelnik generalstaba, a on sa njegovim skrivanjem, kukanjem, plakanjem, skrivanjem po misijim rupama, to je tako jadno da je mene sramota sto je on bilo kome sta komandovao.

Nego mislis na Cedu Jovanovica? Sta je on pricao za Gloriju? Ne znam nista o tome. Gnusam se sve moguce zute stampe i ruzicaste televizije pa nisam IN.
IP sačuvana
social share
If ASSHOLES could FLY this place would be an AIRPORT.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2143
Zastava Subotica
mob
Ericsson T65
Ispada da svi oni koji su se predali dobrovoljno Hagu su i u zivotu casni ljudi, a oni koji se skrivaju su iskompleksirane budale.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Doticna persona jeste... za ostale ne znam....

Moja mama ih je upoznala na jednom skupu CK Srbije... posle toga je dosla kuci totalno zgadjena njihovo bahatoscu i nevaspitanjem...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Za jednog ROKERA - 100 shabana.

Zodijak
Pol
Poruke 1329
Citat: costa
Ispada da svi oni koji su se predali dobrovoljno Hagu su i u zivotu casni ljudi, a oni koji se skrivaju su iskompleksirane budale.


Da, to je posebno nesto sto me nervira. Medjutim zar to nije najbolji dokaz da ljudi koji sada upravljaju Srbijom, citaj Kostunica, zaista dozivljava sve te ljude kao neke heroje i isporucuje ih samo zato sto je priteran uza zid, a ne zato sto misli da su oni mozda nesto lose uradili. Siguran sam da kada bi ikako mogao da izbegne da se izruce da bi bio najsrecniji covek, a ne sumnjam da bi ovde dobili neki Kradjordjevu zvezdu ili nesto slicno za sve svoje zasluge.
IP sačuvana
social share
If ASSHOLES could FLY this place would be an AIRPORT.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Pa... iz nekih uglova i jeste tako... u svakom slucaju vrlo egocentricni ... a da li su budale... sta znam... hag je osuda na robiju ili na smrt bar za vecinu velikih igraca... ako im je zivot vazniji od njihovog naroda.. ok... ali svakako nisu heroji
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.