Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pavaroti u Beogradu  (Pročitano 3039 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1867
ako mi ne uspe sa Nokiom mogu da probam s onim podebelim Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 28
Citat: Nokia 3650
Ma nek se nosi u pizdu materinu! Debeli pervert je sirio antisrpsku histeriju. Cak je i izdao cd sa koncerta Pavaroti&frends for kosovo.
Kako vi brzo zaboravljate i lako prastate...


Bio sam u to vreme u Italiji,Maj 1999,e kad tad nisam gadjao u televizor nikad necu...secas se,kao direktna ukljucenja u neko pogranicno albansko mesto,neki kamp bem li ga sta je,samo bilo puno s'siptari...majke mu ga on im mase...od tada je kod mene na gajbi zabranjena i sama pomisao na debelog skota.
BTW.U Italiji me je posebno iritiralo ono na njihovim TG1,2,3,5 kad kazu Guerra al Kosovo(Rat na Kosovu) i pod tom Guerra al Kosovo,prikazu sliku CK ili General staba,pa razmisljao sam,vidi kakve su sise zabari,sto ne napisu Guerra al Serbia ili Yugoslavia,a ne rat na Kosovu,a neki Italijani,kako su glup narod,stvarno su mislili da je bombardovanje samo na kosovu a ne cele Srbije...stvarno strasno,tom debelom majmunu treba dozivotno zabraniti ulazak u Srbiju a ako udje treba ga momentalno corkirati i nabiti mu kaznu od nekoliko desetina miliona $ da nadoknadi ovom narodu dusevnu bol koju mu je naneo sa koncertom Pavaroti and Friends za Kosovo...u stvari za Siptare,posto je Kosovo za mene uvek i bice Srpsko!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 147
Bio sam u to vreme u Italiji,Maj 1999,e kad tad nisam gadjao u televizor nikad necu...secas se,kao direktna ukljucenja u neko pogranicno albansko mesto,neki kamp bem li ga sta je,samo bilo puno s'siptari...majke mu ga on im mase...od tada je kod mene na gajbi zabranjena i sama pomisao na debelog skota.
BTW.U Italiji me je posebno iritiralo ono na njihovim TG1,2,3,5 kad kazu Guerra al Kosovo(Rat na Kosovu) i pod tom Guerra al Kosovo,prikazu sliku CK ili General staba,pa razmisljao sam,vidi kakve su sise zabari,sto ne napisu Guerra al Serbia ili Yugoslavia,a ne rat na Kosovu,a neki Italijani,kako su glup narod,stvarno su mislili da je bombardovanje samo na kosovu a ne cele Srbije...stvarno strasno,tom debelom majmunu treba dozivotno zabraniti ulazak u Srbiju a ako udje treba ga momentalno corkirati i nabiti mu kaznu od nekoliko desetina miliona $ da nadoknadi ovom narodu dusevnu bol koju mu je naneo sa koncertom Pavaroti and Friends za Kosovo...u stvari za Siptare,posto je Kosovo za mene uvek i bice Srpsko!


Secam se svega kao da je juce bilo...
Cenim umetnike koji rade to shto treba da rade, to shto najbolje znaju. Ako si vajar, pravi skulpture, ako si glumac, glumi, ako si pevach, pevaj je6ote!  Smile

Kampovi su bili u MK. Lepo je prekjuce zalepio shamarchinu majmunima u Hagu tadashnji makedonski shef hitne pomoci. Doktor je rekao da je shiptarski zbeg bio zbog nato bombardovanja, a ne zbog srpske represije i da nije bilo povredjenih i maltretiranih shiptara uopshte. TEK kad su pocheli da smrde u mk kampovima onda su pocheli sa antisrpskom histerijom, poshto im je tako nalozio muftija.
http://www.a1.com.mk/vesti/vest.asp?VestID=43569

Tad je debeli pocheo da peva na koncertu, izdao cd,  u mk su dosli Richard Gir i Rodzer Mur da shipose hrane bananama i mlekom. Persona non grata lista se proshiruje.
Kasnije je debeli pervert ozenio 20 godina mladju sekretaricu, ona ce mu doci glave hehehehe.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1867
Citat: Nokia 3650

Kasnije je debeli pervert ozenio 20 godina mladju sekretaricu, ona ce mu doci glave hehehehe.



mislim da je 30 godina mladja
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 147
mislim da je 30 godina mladja


Au, bog te mazo, stvarno?  
A koliko si ti mladja od mene?  Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Jedva čeka da dođe
za kartu od 120 evra
Ovolika cena karte protumačena kao "galantan gest" slavnog tenora. Posetioci u Dablinu ulaznicu plaćaju 600 funti

Jedva čekam da dođem u Beograd jer je to prvi grad u kome sam nastupao van Italije - izjavio je Lučijano Pavaroti na video-snimku koji je emitovan na jučerašnjoj pres-konferenciji, održanoj povodom 20 godina rada produkcijske kuće "Komuna" u Medija centru. Zvanično je potvrđen njegov dolazak i nastup u Beogradu 21. maja.

Podsetimo, Pavaroti je najavio da će ove godine okončati svoju pevačku karijeru, na svoj rođendan, 12. oktobra. Prema okvirnim procenama, ulaznica će koštati 120 evra, što je protumačeno kao "galantan gest" Pavarotija. Odmah posle Beograda, slavni pevač nastupa u Dablinu, a cene ulaznica biće 600 funti!

Maksa Ćatović, direktor kuće, najavio je planove za predstojeću koncertnu sezonu i realizaciju televizijskih serija "Stižu dolari" Siniše Pavića i "Neki novi klinci". Ćatović je zaključio da je "Komuna" uspešno organizovala najveće beogradske koncerte svetskih zvezda, kao što su bili nastupi grupa "R. E. M.", "Metallica", "Placebo" i "Deep Purple".
   
      

Vrhunska organizacija

Ćatović smatra da su ključni problemi uspostavljanja legalnog muzičkog i filmskog tržišta piraterija, supremacija kanala "Pink" i "potpuno virtuelna popularnost izvođača koje forsiraju kanali BK i RTS". Prema njegovim rečima, oni jedva napune i diskoteku. Osim Željka Joksimovića, praktično nema nijednog domaćeg izvođača koji bi mogao napuniti halu.
- Mene zaista čudi da je "Komuna" jedini organizator velikih koncerata svetskih zvezda kod nas. To nije tako težak posao i ne shvatam zašto se i drugi ne bave time. Cela tradicija odlaska na koncert skoro da je potpuno zamrla i "Komuna" sada ima i jednu edukativnu ulogu da pokaže publici šta su vrhunski nastupi i kvalitetna organizacija - smatra Ćatović.
      
      
      
   

Početkom aprila, u Beogradu, Nišu i Kragujevcu nastupiće "Monasi manastira Šao-Lin", potom dolaze "Lords of the Dance", poznata irska plesna trupa. Krajem godine, Beograd će moći da vidi nastupe glasovitog svetskog iluzioniste Davida Koperfilda i britanskog superstara Fila Kolinsa. U pregovorima je i nastup hevi metal atrakcije "Iron Maiden ". Nažalost, Sting i "Ramštajn" neće gostovati u Beogradu ove godine.

- Posle neverovatnog uspeha Ramštajnovog albuma "Reise, Reise " cena ovog benda je toliko porasla da bi troškovi organizacije njihovog nastupa bili ravni troškovima koncerta Metalike - rekao je Ćatović. - Smatramo da u Beogradu ipak nema toliko interesovanja za ovaj nemački bend i prekjuče je definitivno potvrđeno da oni neće nastupati. Sting neće doći jer otkazuje sve nastupe drugog dela svoje evropske turneje i postoji velika verovatnoća da ćemo ga videti iduće godine.
S. Đ. M
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: pavaroti kosovo

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.