Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 11:46:34
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pauza u vezi ?  (Pročitano 1340 puta)
10. Mar 2013, 14:03:47
Zodijak
Pol
Poruke 1
Browser
Chrome 25.0.1364.152
E ovakoi :) . .  vidim ovu stranu za prvi put i jako  je dobra . .  i vidim i ima puno ljudi . .  sta mogu da me savetuju jer je jako jako komplikovano da predzem na stvar: Upoznao sam devojku pre Novu godino sve je bilo super . .  pomislili smo oboje da smo stvoreni jedne za druge . .  ali nazalost ona morala da se odputuje jer zivi u Becu . .  prosli su 2 meseca mi smo bili svaki dan po celi  dan na Skayp . .  ali problem je sta ona je bila u  Braku i sad je u proces za rastavljanje . .  ali jos nije prosao Sudski Proces . .  od 1brak ima Beba . . .  i sve to vidzenje medzu nama je Tajno znaci niko ne sme da zna . .  kad je dosla . .  sve je bilo super videli smo se zajedno sami . .  tu su bile puno emocija ljubljenje . . . . .  i tako dalje drugi dan je bilo opet super. .  gledali smo utakmicu Man. U vs Real . .  sve je bilo ok treci dan smo oped smo oddelili malo vremena za nas i nakon toga . .  potreazila Pauzu kao . .  da  sredi svoje misle . .  o nama . .  kao njena situacija je mnogo teska . .  brakove i to puno je bilo povredzena i kao izgovor na to . .  trazi PAUZU da se osiguri dal je spremna opet na vezu ok to sam prihvatio jer je volim . .  Ali sta se tu dogodilo . .  svaki dan hoce da se cuje samnom . .  pricamo opet kontaktiramo svaki da po 2 3 puta na dan . .  hoce da izadzem da sam u njenoj blizini . .  . . .  al ne da mi nikakvu nadu . .  sta ce da bude medzu nama . .  od tog dana kad je zahtevala tu Pauzu . .  ona se skroz promenila i ponasa se hmm hladno nije kao pre ona to priznaje priznaje . .  da zna da je volim da to oseca . .  al ja stvarno ne znam sta da radim . .  isto mi kaze i zna da ce da napravi gresku . .  ako prekine sv to sta smo izgradili dal je to iskreno ili ne ne znam ali nekak ne mogu da verujem . .  E sad sta mene muci Dal ta tako zvana pauza . .  znaci nemam muda . .  da prekinem veu . .  ili je bas ta pauza . .  za to zta ona kaze . .  
   
        Molim vas treba mi hitno pomoc i nekoliko saveti . .  sta da radim . .  dal da prekinem ja vezu ili bar da prekinem kontakt snjom neko vreme da se zamisli da napravila da se ohladim muci me to naj vise
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.14
"Pauza" moze da znaci ili da nema pojma sta hoce ili da te zavlaci ili cak oba. A cim je ona udata i vi se vidjate tajno moguce i da nece da se razvodi i da si verovatno samo afera. U svakom slucaju, bezi koliko te noge nose...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.14
mob
Nokia 6630, valjda
Citat
gledali smo utakmicu Man. U vs Real . .

 Smile
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Citat
kad je dosla . .  sve je bilo super videli smo se zajedno sami . .  tu su bile puno emocija ljubljenje . . . . .  i tako dalje drugi dan je bilo opet super. .  gledali smo utakmicu Man. U vs Real

факинг прајслес ...  Smile Smile Smile

По тријес марке да је у питању гањанска романса ...  Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Гасто романи, нема даље.  Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 19.0
mob
Samsung Galaxy S Advance
Ovo Dzogani neshto u problemu vo-no  Smile  Smile

Ontopic:

Ja ti ne preporucujem da imash posla sa tom udatom zenom, narochito zbog toga sto ima malu bebu, a sve to jer se premalo znate i ti si vishe zagrejan za nju i te neke potencijalne neznosti dok ona mozda trazi drugog muza i sigurnost u tebi, sto za ovako kratko vreme nece moci da pronadje, a kod tebe to moze da izazove dodatno razocarenje i ljutnju...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 11:46:34
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.104 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.