Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 07:25:56
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pauza ili raskid?  (Pročitano 3388 puta)
08. Feb 2013, 21:31:35
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 7
Browser
MSIE9.0
Cao, ja sam nova, pa mi ne zamerite ako nesto pogresno uradim.   Imam problem i ne znam sa kim da razgovaram paa bih htela da cujem vase misljene.   Situacija je malo komplikovana, precicu odmah na stvar.   Evo o cemu je rec,  pre 3 nedelje doslo je do prekida veze koja je trajala 5 meseci.   Sve je bilo super, bolje nije moglo, ali se javio problem od strane decka.   Stvarno sam bila ok premu njemu, iskrena, trudila se, kontali smo se extra, isto takav je bio i on prema meni.   Ali on izgleda ima psihicki problem, dete razvedenih roditelja,  i jos pre mene je imao vezu, 9 meseci, nije bila duga koliko ozbiljna, planirali su ziveti zajedno i pokusali da naprave bebu, medjutim otkrio je da ga ona vara, i sve je propalo.   Inace, bila je veza na daljinu.   sreo je mene posle dva meseca i tvrdio je u toku veze da se zaljubio itd.   Da nisam uteha.   I stvarno je sve bilo super.   On cak i dan danas tvrdi da bolju devojku i devojku koja mu vise odgovara nije mogao da nadje, da sam sve sto je trazio od devojke, i da se nijedna bivsa nije tako ponasala prema njemu.   Ali ipak me je ostavio.   Naime, ustavari ne znamo na cemu smo, trazio je pauzu jer nije zadovoljan svojim zivotom i ponasanjem prema meni jer su ga pocele muciti misli na bivsu vezu, tvrdi da bivsu mrzi zbog svega sto mu je uradila ali tesko mu je jer je ona prva sa kojom je planirao nesto tako ozbiljno.   Tvrdi da mu je stalo do mene ali trenutno zeli da bude sam jer ga taj problem ne prolazi, ne zeli da me povredi i bla bla bla, inace bivsa mu se verila tako da nije u pitanju to da se ona mota oko njega.   On tvrdi da mu je stalo do mene ali da nije za vezu trenutno u takvom stanju jer on moze mnogo boli biti u vezi, poceo je da se zatvara i da bude sve hladniji, jer ga kao to muci.   Nesiguran je i ne zna kako da resi to.   Kaze da nije u pitanju druga jer ne zeli vezu ni sa jeednom i da je trenutno emotivno zatvor, a sta pre 5 meseci nije bio? On je stvarno mnogo dobar decko, i to njegovo tesko detinjstvo je mnogo lose uticalo na njega, a sad i ta propala veza.   Ja sad ne znam sta da mislim i radim.   Stvarno ga volim, i jako mi je tesko bez njega, zelela bih da se nakon oo prekida, pauze nastavi veza, ali ne znam kako da tumacim sve to.   Zar je stvarno moguce da neko zbog toga ostavi nekog a tvrdi da mu je stalo, ili je to samo izgovor? Bilo je manjih raspravki u toku veze i svadja ali uglavnom zbog napetosti, kad god bi on poceo bezobrazno da se ponasa prema meni, ja bih naravno reagovala nisam dozvoljavala takvo ponasanje, ali on je na svaki sitni prigovor i na sve sto kazem da mi zasmeta, znaci nije svadja nego razgovor, reagovao kao tempirana bomba, i pritom meni pripisivao to da sam ja napeta i ne dozvoljavam mu da se opusti, samim tim je i na mene preneo napetos, pa je zbog toga dolazilo do svadjica, ali to nije razlog jer smo maksimalno bili verni i iskreni jedno prema drugom.  Pomozite ako mozete jer mi prijatelji i najblizi nikako ne pomazu savetima.  A ja ne znam sta ni da mislim a ni sta da radim.
« Poslednja izmena: 08. Feb 2013, 21:38:44 od jelenastv »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Žena
Poruke 345
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.57
Raskid.
IP sačuvana
social share
"Srce ima svoju logiku za koju razum ne zna." (B. Paskal)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15452
Zastava Dorcol
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
mob
Apple iPhone 7
sacekaj dok te ne na zove i dok ti ne kaze kako i sta dalje, koji su njegovi planovi itd. Ako te ne nazove u roku od dve nedelje onda raskid.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 7
OS
Linux
Browser
Safari 533.1
Tako sam i mislila, samo izgovor  :cry: culi smo se nakon prekida dva tri puta, jednom se sreli u gradu.  Od poslednjeg puta kako smo se culi proslo je dve nedelje i sad nista. . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15452
Zastava Dorcol
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
mob
Apple iPhone 7
proslo je dve nedelje i sad nista. . .

mnogo. Njegova je odgovornost da te zove i da odrzava komunikaciju s tobom... Nazalost mislim da je raskid jedino resenje. Samo pazi kad to budes izvodila da ga ne povredis jos vise...

p.s. kolk'o imate godina oboje ako nije tajna ?
« Poslednja izmena: 08. Feb 2013, 22:06:46 od miximup »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 7
OS
Linux
Browser
Safari 533.1
Ja sam 91. On 86 god
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.13
Po godistu, on svakako nije klinac da ne zna sta hoce tako da, "zovem" da je to "nisi ti, ja sam" samo izgovor za prekid. Izvini sto ti tako kazem, ali da mu odgovaras ostao bi sa tobom. Nema veze da li je u pitanju druga devojka ili je samo hteo da raskine sa tobom, ali to ti je istina. A to "pauza" mu je izgovor za "stand by" pa kad mu dosade druge ili da bude sam da moze tebe da "cima" tako da bezi od toga ako zelis bilo sta ozbiljno.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 7
OS
Linux
Browser
Safari 533.1
Ma ok je, zato sam ovde, zelim da cujem vase misljenje...vrv da ste upravu, ali on iako ima tolliko god nesiguran je i ne zna sta hoce, a izgleda da ne moze da se pomiri sa prosloscu,a to da mu nije stalo, pa izgleda da ipak nije, jer kolg,ko god da je tesko, moje misljenje je da se ne ostavlja onaj do koga ti je stvarno stalo
« Poslednja izmena: 08. Feb 2013, 22:56:03 od jelenastv »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 18.0
on ima neku cicu ili planira da je ima

vreme je da prestanes da mislis na vas, to je gotovo, trajalo je koliko je trajalo, idemo dalje

sad ce sledeci da naidje, ne brini se  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 11.10
mob
Nokia 6630, valjda
Tvoje lice poput uhode me prati
kroz preduge uvode
spoticem se nespretno
o rijeci koje sam pripremio
Stojim pokraj sebe i s gadjenjem
slusam kako te obradjujem
pricam ti o vezama, o nama
bitangama, princezama

I krene kao los refren
koji te rastuzuje
da si ti njezni cvijet
a ja probisvjet
sto te ne zasluzuje
Reci, zasto ne bi htjela
imati mene za prijatelja
evo, ja cu biti tvoj najbolji drug
pa svrati na kavu ili na fuk

I nikog ne muci pitanje smijesno
dok se rastajemo u idili
kako cemo samo ostati nesto
sto nikada nismo ni bili...
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 07:25:56
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.