Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 07:56:47
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 2 [Sve]
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Paul Oakenfold u Beogradu  (Pročitano 2966 puta)
06. Jan 2006, 13:42:14
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


~ Shabaniqus Vulgaris ~

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 12758
Zastava Sabac
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Nokia 6120c
Jedan od najvecih ikada, svojevremeno dj godine (2 puta mislim) po mnogim izborima, Paul Oakenfold stize 14.01.2005. u SKC... Ja jos uvek nisam saznao koliko su karte (online informacija nema) ali ono sto znam je da idem...
IP sačuvana
social share

You know what? Screw you guys I'm going home... Wait, I am home... Screw you guys I'm getting off line...
Najbolji imperator na svetu
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


~ Shabaniqus Vulgaris ~

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 12758
Zastava Sabac
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Nokia 6120c
Koga interesuje, karte su koliko sam ja doznao, 1200 do 12.01.2006. posle toga 1400, 1600 na ulazu...
IP sačuvana
social share

You know what? Screw you guys I'm going home... Wait, I am home... Screw you guys I'm getting off line...
Najbolji imperator na svetu
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1047
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Samsung G880
Oakenfold je bas jaka faca i veoma mi je cudno da je dogadjaj jako lose mediski pokriven a jos mi je cudnije sto ga rade u SKCu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

The_Punisher

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4179
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
sade u skc,zato što ljudi ne znaju ko je on!To ti je sve reklama.Svi su culi za Tiesta,a za Paul Oakenfold niko!
To je problem!
IP sačuvana
social share
I don't try to be someone I'm not - I've always followed my heart and trance has always been my main sound.


Armin van Buuren
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
Paul Oakenfold u Studentskom kulturnom centru

 Londonski DJ i producent Paul Oakenfold gostovaće narednih dana u Sofiji, Skoplju, Beogradu i Zagrebu, u okviru njegove istočnoevropske turneje.

Oakenfold, koji će nastupiti 14. januara u Studentskom kulturnom centru (SKC) u Beogradu u okviru 16. “Pleasures” večeri, prethodno će, 12. januara, gostovati u klubu Yalta u Sofiji, a dan kasnije na Skopskom sajmu, dok će posle Beograda, nastupiti i u Paviljonu 5 Zagrebačkog velesajma.

Domaća podršku na nastupu u SKC biće Fakir i Dee Face, kao i Tight VJ’s.

Rođen i odrastao u Londonu, Oakenfold se afirmisao 90-ih angažmanom na prvoj ploči grupe Happy Mondays “Pills n’ Thrills n’ Bellyaches”, a na talasu novog klupskog zvuka sa Ostrva nastavio je remikse uz pomoć studijskog partnera Stevea Osbourna. Tokom prve polovine 90-ih radili su remikse za U2, Simply Red, New Order, The Cure, Massive Attack, The Rolling Stones, Stone Roses…

Autorski debi, ploču “Bunkka”, objavio je 2002. za svoju izdavačku kuću Perfecto records, koju je osnovao 1992. Na tom albumu sarađivao je sa umetnicima kao što su Nelly Furtado, Ice Cube i Tricky.

Oakenfoldov album “Creamfields Mixed By Paul Oakenfold” nominovan je 2004. godine za Gremi nagradu u novoustanovljenoj kategoriji za najbolji elektronski/dens album.

Oakenfold je uspešan i kao kompozitor i filmski muzički producent, a između ostalog, radio je produkciju za filmove “Pink Panter”, “Šrek 2”, “Kolataral” i “Elvis Has Left the Building”. Komponovao je muziku za niz filmova, među kojima je i “Matrix: Reloaded”.

Radio je i muziku za video igre, a sarađivao je i u televizijskim projektima, kao što je američka serija “The Club”.

Nastavio je i saradnju sa mnogim zvezdama muzičke industrije, kao što su Madonna (Hollywood) i Justin Timberlake (Rock your Body). Sarađivao je i sa Michaelom Jacksonom, J Lo i Natashom Bedingfield.

Posle nastupa na Balkanu, Oakenfold će 20. januara nastupiti u Londonu, a potom u Birmingemu, Marakešu i Barseloni.




Izvor: B92-Kultura
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Looking forward...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1047
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Samsung G880
I na kraju bolje da nije ni dolazio.
Pustao je 2 sata i totalno je bio ne zainteresovan za bilo sta.Kad god je umiksao pesmu skidao je slusalice i okretao se da prica sa nekim u backstageu.Cak je par put i sam sisao stejdza.
Prvih sat vremena je pustao progressive i to prilicno dosadan.Potom je drugih sat vremena pustao trance.
Zali boze ljudi koji su dali para.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1533
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6630
Cuo sam da ga je neko gadjao flasom...I zato je bio kao u fazonu boli me uvo..
IP sačuvana
social share
* ][_,{[]}][_, * ][_,{[]}][_,* ][_,{[]}][_, * ][_,{[]}][_, * ][_,{[]}][_, * ][_,{[]}][_, *
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1047
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Samsung G880
Cuo sam da ga je neko gadjao flasom...I zato je bio kao u fazonu boli me uvo..
Ne moguce da ga je neko gadjao flashom u prvoj sekundi nastupa jer se od samog pocetka ponasao ka drkadzija.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1533
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6630
Onda u tom slucaju nemam komentara.Mrzim te nabedjene DJ-eve koji su u fazonu da su face..i misle da smo mi rasli na grani i jeli banane sve ovo vreme.kao npr.David Morales pre par godina na exit-u,zali boze para i vremena,koji je pustao je mjuzu koja se slusala kod nas 10 godina pre toga.Najgori dj-set koji sam ikada cuo.To je podcenjivanje publike.Takvi dj-evi nam i ne trebaju, ne moraju vise da dodju nikda.
Da sam ja dao tolike pare, a morate se sloziti da nije bilo jeftino,1700 dindzi..i da sam ga video takvog od pocetka ja bih ga prvi gadjao flasom....Ako sam dao pare za zezaje onda to i ocekujem..a ne smorenog dj koji preko k...a pusta muziku citso da bi odradio tezgu....uf sto to mrzim.
« Poslednja izmena: 25. Jan 2006, 08:54:27 od orangeweed14 »
IP sačuvana
social share
* ][_,{[]}][_, * ][_,{[]}][_,* ][_,{[]}][_, * ][_,{[]}][_, * ][_,{[]}][_, * ][_,{[]}][_, *
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1047
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Samsung G880
Ja sam imao priliku da kontaktiram sa dosta stranih djjeva i najlosiji utisak je ostavio Dave Clark mada ni Sister Bliss nije daleko od toga.
Velika vecina je krajnje normalna npr.Carl Cox,Ritche Hawtin,Goldie,LTJ Bukem,Chris Liebing,Laurent G.....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 [Sve]
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 07:56:47
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.