Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Patrik Svejzi (Patrick Swayze) preminuo u 57. godini :(  (Pročitano 16766 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 185
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
Vecna ti slava kralju
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Nikada necu zaboraviti njegove uloge u seriji "Sever i jug" i "Duhu", ali najupecatljivije njegovo ostvarenje, za mene, je "She's like a wind"...pesma koju je napisao i otpevao za "Prljavi ples".

Jedan od najharizmaticnijih glumaca svih vremena...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
"Pipl" objavio odlomke knjige "The Time of My Life"
Svejzi u memoarima: Moj život je bio uzbudljiva vožnja
Autor: Blic online | Foto:AP | 17.09.2009. - 17:34

Nedavno preminuli glumac Patrik Svejzi je u svojim memoarima napisao da se, nakon što je svoju dijagnozu najpre shvatao kao "okrutnu šalu", pomirio sa sudbinom, prenosi Ej Bi Si Njuz.

 

Zvezda filma "Prljavi ples", koji je u ponedeljak izgubio 20-mesečnu bitku sa rakom pankreasa, napisao je da je borba sa bolešću za njega predstavljala pravi "emocionalni tobogan" sa puno uspona i padova.
"Bio sam toliko uzbuđen zbog svega što mi se dešava u životu. Ali sada mi sve to izgleda kao okrutna šala. Nemoguće je da umirem! Imam toliko razloga da živim", napisao je glumac pošto je saznao da boluje od raka.
Ali u odlomcima memoara, koji su, pod nazivom "The Time of My Life", objavljeni u sredu u časopisu "Pipl", Svejzi je napisao da se polako miri sa okrutnošću sudbine i da je počeo da prihvata činjenicu da će uskoro umreti.
"Počeo sam da razmišljam o tome da sam zapravo proživeo više života nego većina drugih ljudi. Moj život je bio jedna uzbudljiva vožnja, tako da je ovo u redu", piše u glumčevim memoarima.
Knjiga memoara, koju je Patrik Svejzi napisao zajedno sa suprugom Lisom Niemi, sa kojom je bio u braku 34 godine, biće objavljena 29. septembra.
"Bilo je dana kada sam bio odlučan da živim i čekam da se otkrije lek, tada bih zaista verovao da ja to mogu. Ali bilo je i dana kada sam bio toliko umoran od svega i kada nisam znao kako da nastavim", pisao je Svejzi.

Džudit Kar, izdavač i potpredsednik izdavačke kuće "Atria Books", izjavila je da je Svejzi počeo da piše memoare sa namerom da vidi "da li je vodio dobar život"
"On je zaista bio dobar čovek i proživeo je dobar život", rekla je Džudit Kar.
Svejziju je u januaru 2008. godine dijagnostifikovan rak pankreasa.
Poznat je po ulogama u filmovima "Duh", "Prljavi ples", "Doni Darko" i drugim.
Dok je išao na hemoterapiju, Patrik Svejzi je snimao policijsku tv seriju "Zver" koja je ranije ove godine emitovana u Americi.
Još uvek nisu objavljeni datum i mesto njegove sahrane.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Samsung XYZ1004
Apsolutan car...odlican glumac...veliki smeker  Smile

Pocivaj u miru  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
Gluma je dobra, nije virtuozna sad  al je imo cova neki smek i simpaticnost da ga je prijatno gledati.

Nek mu je laka zemlja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
mob
Nokia E72
RIP
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1336
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
Nokia e71
 Smile
IP sačuvana
social share
The true terrorists of our world do not meet at the docks at midnight, or scream "Allahu Akbar" before some violent action. The true terrorists of our world wear 5000 dollar suits and work in the highest positions of finance, government and business.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.