Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 22:44:44
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Partner/ka za put u inostranstvo  (Pročitano 11397 puta)
13. Avg 2006, 19:21:42
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Samsung E720i
Ovo je moja prva tema na ovom forumu. Vec dugo razmisljam o ovoj ideji i sada cu je ukratko prezentovati.

Naime, zeleo bih da upoznam osobu(pol ne bitan) do 30-ak god sa kojom bih voleo da odem u inostranstvo. Naravno, to bi bila osoba koja bi imala poglede na svet slicne mojim i koja je raspolozena za druzenje(NISTA VISE OD TOGA). Dugo u meni stoji ideja da malo odem preko bare. Jednostavno, ne moze se vise u ovoj drzavi. Hocu, brate, da radim i da zaradjujem, da budem posteno placen, da obezbedim sebi neki pristojniji zivot. Ne bih se usudio za sada da se sam uputim u tu avanturu. Jednostavno hocu da nadjem osobu koja ima slican plan, sa kojom bih sklopio jedno divno prijateljstvo i koja zeli da uspe(ili barem pokusa u tome) u zivotu. Verujte mi na rec ali ovo nije nikakav sexualni ili oglas slicnog karaktera. Imam svoje drustvo ali niko nije spreman da ode iz ove zemlje i da podeli sve teskoce koje bi nas eventualno snasle na putu ka nekom boljem zivotu. Zbog toga sam prinudjen da na ovakav nacin trazim nazovi "idealnog druga/drugaricu".

Evo par reci o meni: Rodjen 1984, Rak u horoskopu, zavrsio Ekonomsku skolu, do skora aktivan kosarkas, veoma duhovite naravi, vedrog pogleda na svet, jos uvek veruje da bolji zivot tamo negde postoji, veoma iskrena osoba, odlicno govori i pise engleski, veoma dobro poznaje rad na racunaru, redovno odlazi u teretanu(ne da bi se hvalio divnim telom, vec hoce da zivi zdravo i izgradi zdravo i jako telo), veoma ga zanimaju mobilni telefoni-zna puno toga o njima, obozava voznju biciklom(kada god je vreme bez kise provoza 10 ak km), voli automobile i  sportske motore, trke forumule 1, sport na TV-u...

To mu dodje ukratko moj CV. Verujem da je ovo oglas cudnog karaktera i da retko ko se moze pohvaliti da je video oglas ovakve sadrzine ali sta cete, tako je to. Uzgred, ja sam iz Smedereva. Ako postoji neka osoba, koja se pronasla u svemu ovome, neka se javi na mail "konkord1984@yahoo.com".

Pozdrav svima!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Born to be wild

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4116
Zastava Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
mob
SonyEricsson k770

Verujem da je ovo oglas cudnog karaktera i da retko ko se moze pohvaliti da je video oglas ovakve sadrzine ali sta cete, tako je to.

ja, moram priznat nisam vidio ovakav oglas jos...
a jel su placeni troskovi putovanja? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Samsung E720i
Ako sam rekao da zajedno delimo sve teskoce koje bi nas eventualno snasle na putu ka boljem zivotu, to znaci da delimo sve - i dobro i lose, i troskove i zaradu... Valjda se samo tako moze uspeti. Nije ovo put na kojem bih finansirao nekog da mi pravi drustvo vec poziv za nekog ko ima slican pogled na svet i ko ce hteti pokusati da ucini svoj zivot boljim u drustvu pravog prijatelja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
Kud krenut,u koju zemlju?
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Born to be wild

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4116
Zastava Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
mob
SonyEricsson k770
Ako sam rekao da zajedno delimo sve teskoce koje bi nas eventualno snasle na putu ka boljem zivotu, to znaci da delimo sve - i dobro i lose, i troskove i zaradu... Valjda se samo tako moze uspeti. Nije ovo put na kojem bih finansirao nekog da mi pravi drustvo vec poziv za nekog ko ima slican pogled na svet i ko ce hteti pokusati da ucini svoj zivot boljim u drustvu pravog prijatelja.
ako, dragi covjece, nisi shvatio, ja sam se samo salio...
ne mislim ja putovat s tobom, samo sam se salio,kuzis?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Samsung E720i
Kud krenut,u koju zemlju?
Imam par ideja na pameti ali bih o tome ipak nakon detaljnijeg upoznavanja sa nekim. Svi sanjaju "americki san" ali malom broju to postane i java. Ko zna, mozda i uspe.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Samsung E720i
Ako sam rekao da zajedno delimo sve teskoce koje bi nas eventualno snasle na putu ka boljem zivotu, to znaci da delimo sve - i dobro i lose, i troskove i zaradu... Valjda se samo tako moze uspeti. Nije ovo put na kojem bih finansirao nekog da mi pravi drustvo vec poziv za nekog ko ima slican pogled na svet i ko ce hteti pokusati da ucini svoj zivot boljim u drustvu pravog prijatelja.
ako, dragi covjece, nisi shvatio, ja sam se samo salio...
ne mislim ja putovat s tobom, samo sam se salio,kuzis?
Nije mi bilo bitno da li se salis ili ne - postavio si pitanje i dao sam ti odgovor. Fer zar ne? U svakom slucaju nisam se ljutio jer nije bilo razloga. Pozdrav!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 811
Zastava Australija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Motorola V3x
brate zelim ti sve najbolje u ovoj misiji. isao sam ili sa nekim, zivot van granica tvoje zemlje nije ni malo saren. govorim iz sopstvenog iskustva. moj ti je savet da podjes sa devojkom koju volis jer ce ti onda dosta toga biti lakse ako si zaljubljen!
IP sačuvana
social share
Ljubav je trijumf maste nad inteligencijom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Samsung E720i
brate zelim ti sve najbolje u ovoj misiji. isao sam ili sa nekim, zivot van granica tvoje zemlje nije ni malo saren. govorim iz sopstvenog iskustva. moj ti je savet da podjes sa devojkom koju volis jer ce ti onda dosta toga biti lakse ako si zaljubljen!
Ja sam ozenjen covek i veoma sam zaljubljen ali moja supruga ne zeli da se okusa u poduhvatu koji sam zacrtao. Takodje, imamo i cerkicu tako da to dodatno otezava stvari. Ona ima stabilno radno mesto i kakvu-takvu platu i ne zeli to da rizikuje. Naravno, ja to shvatam i dogovorili smo se da se prvo ja okusam u belom svetu pa ako sve bude bilo u redu krenula bi i ona.

Inace, znam da nije sve sareno tamo i da se, u vecini slucajeva, teskom mukom zaradjuje hleb. Ali koji god posao radio, ma koliko bio tezak ili lak, placen je adekvatno. Ma, svugde je bolje no ovde. I Madjari i Rumuni i Bugari i... i svi oni koji su do skora kaskali za nama, sada su bar za korak ispred nas a mozda i vise koraka. Od raspada nase Juge dovoljno je pogledati samo primer Hrvatske i Slovenije. To su sada odlicne i vrlo razvijene drzave i ne mozemo ni pomisliti da se poredimo sa njima. Svi su se odvojili od nas. Evo, i Crna Gora ode. Za par godina i ona ce biti bar za korak ispred nas(ako vec i nije). Necu vise da komentarisem. Mozda sam malo izasao van teme pa se unapred izvinjavam moderatoru.

Pozdrav svima na forumu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 577
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Nokia N95
Ne bih ti preporucijo da odlazis nigde u inostanstvo a narocito u tako daleke zemlje kao sto su Usa,Canada...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 22:44:44
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.