2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 930 931 933
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Partizan ~ Vesti iz Humske  (Pročitano 348596 puta)
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Javier Zanetti

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1223
Zastava Buenos Aires
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
Mitsubishi Pajero
Ма само да потпише Вашингтон  и је то!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 10671
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
Ма само да потпише Вашингтон  и је то!!!

Ma gde je to, šta ti je  Smile ... treba nama još po minimum jedno pojačanje u sredini i u odbrani...

Otišli nam Tošić i Lazić... ko će da dam kreira igru sem Moreire i još zelenog Ljajića?...a u odbrani smo i dalje bušni...šta će biti ako se ne daj bože opet povredi Đorđević?

Jedino što imamo granitni napad: ''Montela'', Dijara, Brana i ''Žigić''   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 18999
Zastava Beograd-Vračar
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
mob
Nokia E72
Mislim da je moguce da ce Bogunovic igrati neko krilo, a u spicu igrati Vasington i Diarra Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 10671
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
Moguća je i ta varijanta  Smile
Samo da ne bude ona smaračka taktika sa 2 zadnja vezna i da se preskače sredina...

Jel zna neko tačnu poziciju koju igra onaj Vujović iz Mogrena što treba da dođe... negde sam pročitao da je levo krilo, a negde da je napadač  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 18999
Zastava Beograd-Vračar
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
mob
Nokia E72
Cini mi se da je krilo, kao zamena za Bambija.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Javier Zanetti

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1223
Zastava Buenos Aires
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
Mitsubishi Pajero
Ma gde je to, šta ti je  Smile ... treba nama još po minimum jedno pojačanje u sredini i u odbrani...


Мислио сам да је то то за овај прелазни рок  Smile

Јер мислим да нема шансе да довдедмо неког штопера у овом прелазном року! SmileАли то треба урадити што пре могуће!Тај штопер нам заиста фали...За тог једног везног би се и могли снаћи,имамо колико-толико њих на располагању,али штопер се за сл. сезону мора довести!
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 6942
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Jbt,kada bude bio derbi,bice na terenu 20 crnaca. Sto vasih,sto nasih...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Ne radi za novac, neka novac radi za tebe!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 22144
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia 6260 Slide
Partizan nastavlja bez Ćorovića

Rukometaši Partizana, koji su posle prvog dela prvenstva drugoplasirani tim Superlige, krenuli su sa pripremama za nastavak sezone.


Želja je osvajanje oba domaća trofeja, a osvajač Kupa drugi deo prvenstva igraće bez pomoći reprezentativnog srednjeg beka, Milana Ćorovića, koji je potpisao ugovor sa francuskim prvoligašm Nimom.

"Zahvaljujem se svima u Partizanu na saradnji. Srećan sam što ću da igram u tako jakoj ligi, ali u isto vreme i tužan, jer odlazim iz crno-belog tabora. Potpisao sam ugovor sa Nimom na šest meseci, uz opciju produžetka saradnje na još godinu dana. Francuzi su ispunili sve moje zahteve, tako da smo se brzo dogovorili," rekao je Ćorović, koji je povredio primicač na pripremama reprezentacije, tako da ga čekaju još dve nedelje mirovanja.

Trener kluba iz Humske, Saša Bošković, rekao je da su ambicije jasne, osvajanje 'duple krune'.

"Prvi deo priprema obavićemo u Beogradu, a onda slede desetodnevne pripreme u Aranđelovcu, gde ćemo da odigramo tri-četiri prijateljske utakmice. Posle toga dolazi završni deo, u Rumuniji. Oslabljeni smo odlaskom Ćorovića, ali verujem da će ostali igrači da nadoknade njegov izostanak," istakao je Bošković

Direktor crno-belih, Saša Blagojević, rekao je da klub neće da dovodi nove igrače, ali je najavio povratak sa pozajmice iz Planinke perspektivnog beka, Ivana Dimitrijevića.

U organizaciji Partizana, na programu je Mini Svetsko prvenstvo, na kome će da učestvuju 24 ekipe, koje će da predstavljaju zemlje učesnike šampionata u Hrvatskoj. Očekuje se više od 360 dečaka i devojčica rođenih 1997. i mlađih. Igraće se po pravilima EHF, a supervizor turnira biće profesor Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje, Branko Gardašević.

Izvor: B92
IP sačuvana
social share
     
Pogledaj profil Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Forza Juve , vinci per noi !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4220
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
SonyEricsson W810i
Dragicka! Potpisao Vasington
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Javier Zanetti

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1223
Zastava Buenos Aires
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
Mitsubishi Pajero
                                                  Vašington: "Partizan je najveći"



Brazilac Silva Vašington Roberto Mariano i zvanično je predstavljen kao novo pojačanje Partizana u zimskom prelaznom roku.

Dosadašnji član kluba Makedonija iz mesta Đorče Petrov (predgrađe Skoplja), potpisao je sa "crno-belima" četvorogodišnji ugovor, i na proleće će pokušati da se izbori u jakoj konkurenciji za mesto u špicu napada šampiona Srbije. Pored dvadesettrogodišnjeg Vašingtona, Partizan je u petak predstavio i Branu Ilića, koji je stigao iz Rada.

Mladi napadač, visok 204 centimetra, rekao je da je već spreman za rad u novom klubu.

"Osećam se odlično, zadavoljan sam što sam potpisao ugovor sa Partizanom i već sam spreman da radim. Daću sve od sebe, kao što je bilo
i u Makedoniji, a verujem da će biti i golova", izjavio je Vašington na konferenciji za novinare.

Brazilac je dodao da je za Partizan čuo još dok je igrao u domovini.

"Znam da su ovde Partizan i Crvena zvezda najveći rivali, a takođe mi je poznato da je Partizan najveći klub iz bivše Jugoslavije", kazao je.

Vašington je dodao i da mu je veliko olakšanje činjenica da Žuka i Moreira govore portugalski, što će mu pomoći da se brže adaptira.

"Znao sam za Žuku od ranije, dok je on igrao u Brazilu. To će mi dosta značiti, kao i prisustvo Moreire, koji takođe govori portugalski", zaključio je Vašington.

Brazilski napadač je za Makedoniju u prvom delu sezone odigrao 12 utakmica i postigao sedam golova.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Шта рећи осим-сјајно! Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 930 931 933
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.