Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 [Sve]
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Partizan - Olimpik 1:1 (kraj meča)  (Pročitano 2344 puta)
09. Dec 2003, 22:55:00
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Partizan - Olimpik 1:1 (kraj meča)
 
Crno-beli konfuzno igraju poslednje minute, nema ni polušanse na polovini Olimpika nalazi se 8 igrača francuskog tima.nema gola - KRAJ
Partizan nije uspeo iako nije izgubio ni treći meč na svom terenu. Crno-beli nisu uspeli (ponovo) da realizuju svoje šanse

89.minut - Preskače se igra, nema "opipljive" prilike, sudija Gonzales nadoknadiće 3 minuta...

81.minut - Delibašić 1:1 !!! Centrirao je Malbaša, ali je tiu loptu glavom "podigao" Van Bujten, sveću koja je padala ka gavanjonu iskoristio je Delibašić i glavom prebacio Gavanjona. Samo 30 sekundi kasnije Iliev je izašao sam pred Gavanjona ali je sa 5 metara šutirao pravo u golmana Olimpika. Kakvih 60 sekundi na stadionu Partizana...

Prvu pravu akciju crno-beli su poveli još 40 metara od svog gola u 72.minutu. Ilić je uposlio Drulovića, ovaj dubinskim pasom ofdlično proigrao Ćirkovića koji je centrirao,ali jeMalbaša dobru loptu sa 10-ak metara volej udarcem napucao u rekalme pored leve stative.

Crno-beli sada već igraju na sve ili ništa, osim Ognjanovića svi su na polovini Olimpika, ali nema šuta iz daljine ili konkretnije akcije...

65.minut - Trener Mateus ubacivanjem Drulovića bacio je sve na napad jer više nema vremena za čekanje. Fudbaleri Marseja igraju mirno i što zabrinjava sve sigurnije, a u publici je primetna nervoza i nestrpljenje.

U 57.minutu odlično je prodirao Iliev po desnoj strani, napadač Partizana je centrirao nezgodno nisko u peterac ali je samo nekoliko stotinki zakasnio Delibašić da ubaci loptu u praznu mrežu.
Nova dobra prilika za Partizan, koji je sada kaonstantno na polovini protivnika.

Prvu ozbiljniju šansu u 2.poluvremenu imao je Delibašić posle odličnog centaršuta Ćirkovića, ali je jedini strelac crno-belih u Ligi šampiona šutirao tačno, ali sporo ka Gavanjonu, koji je lako uhvatio loptu.

Crno-beli su ponovo krenuli u talasima...ali francuski tim pokušava dugim kombinacijama na sredini terena da primiri početni pritisak.

Poslednju priliku crno-beli su imali u nadoknadi vremena kada je posle faula nad Ivićem, Malbaša iz novog skraćenog kornera pogodio prečku,a samo nekoliko sekundi kasnije sudija Mehito Gonzales odsvirao je kraj poluvremena.

U 43.minutu Ognjanović je srušio Drogbu na 20 metara od gola Pantića, ali je najbolji strelac Marselja šutirao iz slobodnog udarca 2 metra iznad gola.Samo 30 sekundi kasnije posle faula Ivić takodje iz slobodnog udarca sa velike udaljenosti šutira pravo u večeras veoma sigurnog Gavanjona.

Od 33.minuta vidjen je miran period, igra se na sredini terena, ali je vidljivo da je tandem Drogba-Mido veoma uigran. U defanzivi tim iz Marseja se brani sa 9 igrača,a a u iznenadnim kontrama napadačkom tandemu uglavnom se priključuje samo po jedan igrač.

Odličan prodor u 37.minutu izveo je Ćirković, Vahoušek ga je srušio i zaradio žuti karton. Slobodan udarac "skraćeni korner" izveo je Malbaša sa desne strane ,a Delibašić ( koji je bio brži od golmana Gavanjona) glavom šutira preko gola.

Već u sledećem napadu posle odlične kombinacije Ćirkovića i Duljaja, Ivić je sa 23-24 metara šutirao pored levog roglja gola francuskog tima.Partizan ponovo preuzima inicijativu...

33.minut – Posle dobrog centaršuta Ržase N Deje izbija loptu u korner.

U 29.minutu pokušao je Malbaša iz daljine posle proigravanja Ćirkovića koji je dominantan u duelu sa Ekerom, ali je lopta otišla 4-5 metara pored leve stative. Od ulaska Beye-a odbrana Olimpika igra mnogo sigurnije, a lopta je sve više na polovinu crno-belih...

26.minut – U 23.minutu Drogba je iznenada šutirao iz okreta po sredini , Pantić izbio loptu u korner. Posle kornera odbitak je došao do Van Bujtena koji je glavom već savladao pantića, ali je Duljaj izbio loptu sa gol linije...Po prvi put u meču crno-beli su bili primorani da se brane.

U 17.minutu posle dobrog proigravanja Delibašića, Iliev je dobro šutirao sa 15 metara,ali pravo u golmana Olimpika. Igra se uglavnom na sredini terena, bez previše pravih duplih pasova, jer je teren iako dobro pripremljen, težak za igru ( tvrd) zbog veoma hladnog vremena...

Trener Olimpika Perin bio je primoran da izvrši prvu izmenu već u 15.minutu. Iz igre je izašao Kristanval, ušao je Habib Beye.Novi problemi za odbranu Olimpika koja ne izgleda baš sigurno na početku meča.

12.minut - Veliku priliku propustio je Saša ilić ! odlično je sa desne strane centrirao Ćirković, loptu je promašio Ivić, ali je iz drugog plana došao Ilić koji je izbio sam pred Gavanjona i šutirao sa 8-9 metara preko gola.

Velika šansa za Partizan...

Prepun stadion, odlična atmosfera i veoma hladno vreme (temperatura je ispod nule) – prvi su utisci sa stadiona Partizana.

Fudbaleri Partizana pokušaće u 5.medjunarodnom meču ove sezone da dodju do prve pobede i tako ode u kup UEFA.

Trener Lotar Mateus odlučio se za iznenadjujuće ofanzivnu postavu:

Pantić, Ćirković, Žonsa, Malbaša, Duljaj,Ognjanović,Savić, Ilić (kapiten) Ivić, Iliev, Delibašić,

Ostanite uz B92 utakmica počinje za nekoliko minuta...

[b92]

Sta reci... saucesce ljudi Smile

(02. May 2007, 21:30:59)
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
mob
Apple iPhone
Zao mi je ali tako je valjda moralo da bude. Nije ih htelo, nisu znali...
Za kraj sta reci, bilo je lepo dok je trajalo...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1717
Ma nije to tako strasno. Tako se skupljaju iskustva. Ne znam da li se neko seca Sturma iz Graca? Prve godine u Cl su imali samo jedan bod, druge su usli u uefa cup, a trece uspeli da se plasiraju u drugi krug CL.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Khm... al sledece godine parizan nece uci u ls... cak i ako uzme titulu [za sta postoje realne sumnje], rasuce se tim...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
uh , jedini sam se radovao kod 1:0 i jedini sam bio nesretan kod 1:1 i opet sam se samo ja radovao na kraju ... ceo lokal gde smo gledali me je mrzeo sinoc .... jer sam pevao : SVAKO DETE ZNA , CEO GRAD TO ZNA ..... Smiley ( zna SF dalje Smiley )

Vise volim kad Zvezda izgubi , nego kad Partizan pobedi ......
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
mob
Apple iPhone
eeeeh... kakav si ti covek... uvek se radujem svakoj zvezdinoj pobedi u Evropi koliko i Partizanovoj... Inace otisao je West 100% Ilev je potpisao za Majorku a cuo sam da je i Mateus otisao...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
Mateus je prema pisanju dnevnih novina potpisao za CSK Moska , Iliev u Majorci , West nezna se gde , Ilic , Cirkovic svi su na spisku za bye bye ...

jebiga ....

a ja se izvinjavam navijacima partizana .... ipak mrznja prema vasem fk je jako velika u meni , samim tim ne mogu da navijam nikada ali nikad za fk taliban .... sorry

e dodje mali grobar kod doktora i kaze : Doktore mene nesto ZIGA , a doktor ce uzmi MIDO-le ... procice Smiley Smiley Smiley

Poruka Grobarima : Zvezda je osvojila  Kup Sampiona bez poraza a Partizan je ispao iz lige sapiona bez pobede , mislite o tome Smiley Smiley Smiley

Vec su vicevi spremljeni ...

sorry jos jednom
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 2180
Vrisnuli smo...Nazalost...
IP sačuvana
social share

Nisam vegeterijanac zato sto volim zivotinje vec zato sto mrzim biljke
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ja sam lepo rekao... raspasce se ekipa ko stare gace Smile
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
mob
Apple iPhone
Pa Mateus nije otisao, a ni Ilicu izgleda da nece dati isto.. Znaci jedino Iliev, plus sto ce dovesti pojacanja sa strane...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Videcemo.... para vrti gde burgija nece
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 [Sve]
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: partizan olimpik
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.