Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 00:13:44
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 33
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Papucar  (Pročitano 26264 puta)
26. Avg 2006, 12:57:50
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Imam jednog druga, za kog nikad ne biste rekli da jeste, ali nazalost istina, blagi oblik papucara.

To je moj drug koji jos uvek drzi rekord u nasem drustvu ( ako uopste neko gleda to ), od 5 devojaka za jedno vece, no to je vec neka druga prica.

I on se jednog lepog dana zaljubi, i pod nekim okolnostima nemoguce ljubavi, oni se zavole.

Od tada me ispalio 10puta , sitne stvari doduse, zbog njegove ribe, prim. odemo ja i on na Adu, ona ga zove "E,dolazim" , on odjednom iz vode "E,moram u wc", prrc - nema ga 3 sata, mozda je imao problem sa besikom a mozda je i ispala? Xax.

Naime, ja mogu samo da budem srecan ako moj drug ima neku posebnu, ali ne i ako mene ispaljuje zbog nje.
Cudan covek, nikad vam ne bi uzeo devojku ali bi vas ispalio zbog svoje, ne-klasican primer skroz.
Ja znam da u vezi morate da date nesto, da ulozite neki deo sebe, ali kad to vec postaje lose po vas i da li mozda gubite deo sebe ?

Da li znate nekog ko je papucar? Zasto je papucar ? Kakva je ta devojka ? Da li je neko ovde mozda papucar ?
« Poslednja izmena: 26. Avg 2006, 13:04:40 od yourtoiletpaper »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
 Smile pa ne znam bas da li je on papucar... ili se samo zaljubio, onako, posteno  Smile

bas ovaj slucaj moze biti lep primer sta se desi momcima koji menjaju devojke, kada naidju na neku koja im se zaista dopadne...  i sta se desi sa njihovim drustvom, kako gledaju na njega takvog...
on je suvise kul da bi rekao 'dolazi moja cura, idem da se vidim s njom na kratko' ili da je pozove da vam se pridruzi...
izmislice neku glupost i smatrati da je sacuvao 'cast' Smile
a drugari se, sa svoje strane, ocesaju uvredjenim sto vise nisu na prvom mestu, nego tamo neka suknja... Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 911
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Ма није можда ствар увређености већ можда то што газе сопствену реч.Тако ти ја са својим другом скоро сваки дан се зезали,терао сам га да иде кући.Кад види како неки лик због рибе не сме да зуцне подсмева се и зеза.
Кад је нашао рибу е онда се не видимо ни по месец дана,мислим мени не смета више мени времена мог остаје али реч је реч.
Прво је фаца а кад га риба позове е онда куцо мацо,кад заврши разговор ''има да раскинем ужасно ме нервира'',ја на то само да да хммм  Smile како да не. Као Мики Манојловић у'' ми нисмо анђели'',момци јесам ли реако да нема дувања Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
 Smile

a da.... znam i ja jednog koji 'kuco, maco...' kad ga pozove devojka, a kad zavrsi razgovor koluta ocima, kao ona ga smara, proverava, pritiska i sta ti ja znam  Smile a on mucenik, eto trpi, al' nece jos dugo  Smile
ti su posebna prica... Smile   
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 911
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Живи хорор  Smile,не знам како неко можето да издржава,али његов живот његова ствар  Smile
Али најбоље кад им кажеш истину, а он ма није то...бла бла... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Imate i stereotip :
Devojka + Momak, on nju voli nevidjeno, ona njega i ne, ili je mozda sa njim iz nekih pogresnih razloga.

I sad ona ljuta na njega zato sto on nije onakav kakav ona zeli da on bude, i sa obzirom da joj on to dozvoljava to vec prelazi u neko mucenje, blagi oblik sadizma, ona cak i pocinje mozda da uziva u tome.

Ljuti se na njega zbog nekih nebitnih stvari da bi se on njoj izvinjavao, da bi joj se unosio u facu, "izvini, necu vise', i stalno ga tera da pomera tu granicu, izmedju kompromisa kao neceg normalnog i preterivanja u tome, dok on postepeno ne izgubi skoro celo svoje "Ja' tj. sebe.

Nesto kao razmazena deca, stalno traze sve vise...tako ona njega fakticki maltretira, za takve ljude rekao bih da su recimo neiskusni sa devojkama i ne znaju da tamo napolju postoje i druge devojke, sa kojim bi im mozda bilo lepse.

A mozda i oni vole kad ih muce ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
Живи хорор Smile,не знам како неко можето да издржава,али његов живот његова ствар Smile
Али најбоље кад им кажеш истину, а он ма није то...бла бла... Smile

e vidi sad: njega niko ne tera da bude sa tom curom za koju takve stvari govori
niko ga ne tera ni da govori to sto govori
u cemu je njegov problem? sta je on, dvojna licnost pa je ovakav sa njom, a onakav sa drugarima?
on svakako pokusava da ispadne faca pred ortacima time sto ce lajati o njoj... a vidis i sam kakve to efekte ima
tako je i sa ovim likom koga ja poznajem, on se nesto kocoperi i sam proglasava svoju curu za smaracicu., a svi mu se smeju... iza ledja doduse, kako to vec biva...  Smile
a pred njim se urnebesno zavitlavaju da je papucic kad ga ona toliko cima, a on jos vise dize nos i jos usrdnije goovori kako je ona looda za njim toliko da mu ne da da dise...  Smile

ne ume da se postavi, a tako bi zeleo da bude faca... molim dijagnozu  Smile
« Poslednja izmena: 26. Avg 2006, 14:49:45 od machakz »
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Apple iPhone SE 2020
obozavam muskarce...
kad ja jurim za svojom devojkom, to je ok
kad moj drug juri za svojom devojkom, to je bljak...

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 911
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Па добро није да није али...гладан сам одо да једем  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Apple iPhone SE 2020
uta-ta


i told you so..  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 33
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 00:13:44
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.