Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 15:09:13
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Paparaci i voajeri  (Pročitano 15345 puta)
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 17211
Zastava Peru
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Motorola GLEAM
Ovi nasi "Paparaci" iz Sveta, Skandala i sl. nisu ni P od Paparaca.
Ovi nasi slikaju Tinu Ivanovic u svom kupatilu dok se kupa, slikaju pod savrsenim osvetljenjem i u nekoliko poza.

Licno je ne kupujem ali rado prelistam u lokalnom kaficu njihovu kad odem na kafu.  Smile

Pretpostavljam da je ne kupuješ jer možeš da dođeš na forum i na miru u tami svoje sobe download-uješ slike Tine Ivanović koje je postavio neko ko je kupuje. Samim tim što rado pokazuješ interesovanje da uz kaficu uživaš u njenim slikicama pod tušem za koje si stručno primetio da su slikane pod savršenim osvetljenjem Ti si na neki način voajer, tj. bolestan čovek
Voajerizam je vec patologija.  Smile



Edit: U stvari voajerizam i paparaco su u sustini jedno te isto ali izgleda da dok ne naplacujesh svoju "pasiju" spada u kategoriju bolesti!  Smile

Isključiva negacija i pokazivanje apsolutnog zgražavanja nad nečim je u stvari želja za prikrivanjem sopstvenih trauma i "pasija" kao i samozadovoljavanja istih na jako plašljiv način, u psihologiji poznat kao projektovanje tj. vid mehanizma odbrane.
Kod Tebe me zabrinjava što je ta "pasija" bolest, sve do trenutka dok ne počneš na njoj da zarađuješ. Onda si izlečen...
 Smile  Smile

Mislim da je dobro da postoje paparaci...
Da njih nema, razni voajeri bi zalazili medju posten svet...
Ovako sede kod kuce, listaju novine ili surfuju... i svoju bolestinu zadrzavaju van genetskog toka...

Klasičan komentar osobe koja se trudi da na ovom forumu iskomentariše sve bez mogućnosti sagledavanja širih aspekata, ali usled manjka kreativnosti kaže nešto što će biti u fazonu "dođoh, lupih, to je to-nema dalje, dala sam definiciju".  Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Piksi, centrišiii, centrišiii...."

"A be ne moguu, blokišu me"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Adapt or die!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5620
Zastava Beograd, Voždovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
SonyEricsson K610i
Koji qrac on radi u tvom kupatilu?   

Ko kaže da ju je paparaco slikao? Možda ju je dečko slikao za ehm... "uspomene", pa je nekako procurelo...  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
sve to pozdravljam dok sam ja u dubokoj anonimnosti Smile

usudjujem se reci da,vrlo cesto,jedva kontrolisem svoju potrebu da "virim" u nekim situacijama,
ali sam spremna zestoko da branim sebe od onih koji bi,eventualno,da "vire" u pravcu mene
Smile
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
HTC Wildfire S
Vid' coveka  Smile Pa sto se nerviras, dobicesh svoju dozu voajerizma, ovakvim nacinom pisanja pokazujesh samo da si se navuk'o. Ti si zrtva klasicne navlakushe. Smile
Samo... Smile ...zanimljivo mi sto Skandal izlazi svakog cetvrtka, znaci tebi se vec posle 3 dana javlja apstinencijalna kriza, sudeci po tome sto me tek sad citirash i napadash. Naravno...  Smile U nemogucsnosti da dodjesh do svog fixa, preturash po starim brojevima sto ti pruza samo prividno i kratkotrajno zadovljstvo, verovatno je to uzrok tvoje nervoze. Posledice tvoje nervoze su pisanje ovakvih recenica u bunilu bez ikakvog smisla:

Isključiva negacija i pokazivanje apsolutnog zgražavanja nad nečim je u stvari želja za prikrivanjem sopstvenih trauma i "pasija" kao i samozadovoljavanja istih na jako plašljiv način, u psihologiji poznat kao projektovanje tj. vid mehanizma odbrane.
Kod Tebe me zabrinjava što je ta "pasija" bolest, sve do trenutka dok ne počneš na njoj da zarađuješ. Onda si izlečen...
 Smile  Smile


...posebno ova nema nikakvog smisla i samim tim sto je ne tacna, suvisna je:

Klasičan komentar osobe koja se trudi da na ovom forumu iskomentariše sve bez mogućnosti sagledavanja širih aspekata, ali usled manjka kreativnosti kaže nešto što će biti u fazonu "dođoh, lupih, to je to-nema dalje, dala sam definiciju".   Smile Smile



Samo...  Smile znash... Brinem se za tebe.  Smile Ja sa svojih 19 mogu jos mnogo toga da radim, u punoj sam snazi i nemam nikakvu odgovornost nad bilo kim osim nad sobom i naravno da mi nije problem i vise puta za jedno veche. Ti kao ozenjen sa 28 godina ne mozesh priustiti sebi bash sve sto ti padne pod ruku, ko zna kol'ko je Viki Miki i Stoja indirektno unistilo brakova zbog manjka seksulanog zivota. Mislim, nisi ni ti vise u godinama, i tebi je vec oslabila motorika, nemas tu privilegiju i da masturbirash nad ovim jeftinim govnetom od chasopisa i da vodish zdrav seksualni zivot u duhu i haromoniji jedne normalne porodice.

Odluchi se za svoje dobro i dobro svojih najblizih Smile  Smile

 Smile



Ovi nasi "Paparaci" iz Sveta, Skandala i sl. nisu ni P od Paparaca.
Ovi nasi slikaju Tinu Ivanovic u svom kupatilu dok se kupa, slikaju pod savrsenim osvetljenjem i u nekoliko poza.

Licno je ne kupujem ali rado prelistam u lokalnom kaficu njihovu kad odem na kafu.  Smile

Pretpostavljam da je ne kupuješ jer možeš da dođeš na forum i na miru u tami svoje sobe download-uješ slike Tine Ivanović koje je postavio neko ko je kupuje. Samim tim što rado pokazuješ interesovanje da uz kaficu uživaš u njenim slikicama pod tušem za koje si stručno primetio da su slikane pod savršenim osvetljenjem Ti si na neki način voajer, tj. bolestan čovek

U gore napisasanom tekstu sam jasno ustanovio zasto morash da se lechish. Tako da me ovaj zadnji komentar uopste ne chudi.
Kao sto narkoman u pocetku demantuje svoju bolest i negira svaku sumnju u kasnijim stadijumima kad okolina vec sazna onda njegov odbrambeni mehanizam radi na sebi svojstven nacin... trudi se da opravda svoju poshast kako je to nesto normalno takodje pokusava da uvuche i druge u tu agoniju.

Po tebi se postavlja konstatacija da... Svaki doktor koji lechi bolesti zavisnosti je i sam zavisnik, samim tim sto strucno prepoznaje problematiku. Smile  Besmislica...  Smile

 Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.61
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Klasičan komentar osobe koja se trudi da na ovom forumu iskomentariše sve bez mogućnosti sagledavanja širih aspekata, ali usled manjka kreativnosti kaže nešto što će biti u fazonu "dođoh, lupih, to je to-nema dalje, dala sam definiciju". 

Ja se izvinjavam sto imam svoje misljenje...
Takodje, izvinjavam se sto mislim da je nenormalno da guras devojci kameru pod suknju ili cucis u grmlju pored nudisticke plaze i drkas...

U ostalom... tvoj poremecaj je tvoj problem... sve dok te neko ne uhvati i posteno te ne isprepuca... Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 17211
Zastava Peru
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Motorola GLEAM
@whitegoa
nemam vremena da citiram tvoje plitke komentare.
sam tvoj odgovor je jako površan, iskreno od Tebe nisam ni očekivao nešto pametnije da odgovoriš. To što su ti moje rečenice napisane u ˇbunilu bez ikakvog smisla" dovoljno govori o površnosti Tvog razmišljašnja i u krajnjem slučaju - mentalnog sklopa. Vidi se da imaš komplekse koji su mi sasvim jasni i koji se javljaju u pojedinačnim slučajevima kod osoba Tvojih godina.... Nedostatak zadovoljastava u životu za koje misliš da Ti pripadaju a nisi sposoban da ih uzmeš nadoknjađuješ time što ćeš s' vremena na vreme pročitati možda neku knjigu više od tvojih vršnjaka koji se za to vreme zezaju, provode sa ribama, ili takođe čitaju nešto, ali se ne hvale na taj način i ne žele da se samozadovoljavaju time u javnosti kao Ti. Onda dođeš na forum i trudiš se da budeš što više pametniji, dajući sebi pravo da se razumeš u sve i sva, jer zaboga Ti si jako pametan za tvoje godine, pametniji od ostalih ljudi tvojih godina, "pa zašto onda ne bih bio pametniji i od ostalih, kada sam već tako iznad svoje generacije"
U tvom debilnom komentaru kako si sa 19 godina u punoj snazi i kako ćeš tek da pokoriš svet a da sam ja sa 28 i "oslabljenom motorikom" pukao jasno se vide svi Tvoji kompleksi i stupidnost. Govoriš o braku, seksualnom životu...

Kada sam ja imao 9 godina i već video sve što dete u tom uzrastu zna i što je otkrilo a  što je sasvim pristojno za početak, Ti si došao na ovaj svet....

Kada sam imao 18 godina i imao već duži mastrubativni staž, a od tog perioda počeo da vodim i zdrav sexualni život, Ti si među nogama imao nešto sitno što nisi smeo (znao) ni da imenuješ pravim imenom...

Ja imam 28 godina, akademski brak, dete, i poprilično životnog iskustva (jako lepog), a Ti... sudeći po broju provedenih sati samo na ovom forumu (a gde je ostali net), balaviš svakog dana nad monitorom, slikama po novinama razgologuženih pevaljki, sve u lažnoj nadi i želji kako ćeš jednog dana da kresneš nešto kada se disconnektujesh, uz put, se surfujući po raznim temama praviš pametan i prosipaš neke mudrosti koje su to samo u Tvojoj glavi potpuno nesvestan svog stanja koje je u suštini samo dubioza površnosti iz kojeg ćeš se izgleda teško, u svakom slučaju kasno izvući.
IP sačuvana
social share
"Piksi, centrišiii, centrišiii...."

"A be ne moguu, blokišu me"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.61
mob
Apple iPhone SE 2020
 

Nekom zena ne da...

 
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
HTC Wildfire S


Nekom zena ne da...

 

 Smile


superior potpuno si pogodio. Taj sam  Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.61
mob
Apple iPhone SE 2020
Rekoh ja da je najveca obmana u Srbiji srecna porodica... dodajmo tome i kategorije "kompletna licnost" i "uspesna karijera"  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
HTC Wildfire S
Rekoh ja da je najveca obmana u Srbiji srecna porodica...
To se sada Anea zove... kako reche... "akademski brak"Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 15:09:13
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.