Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pao winXP i nece da se instalira!  (Pročitano 3318 puta)
28. Jun 2005, 22:42:24
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 7441
Zastava Krusevac
Imamo jedan problem, prestao je mis da radi i restartovao sam kompjuter (ne moj) i pao windows, a samo sto smo ga instalirali poceli da instaliramo driver za modem i to se desilo. I sta se sad desava, kad se pokrene ponovo instalacija windowsa (preko DOS-a) ono stane i izadje neki plavi screen i pisu neke greske, mislim da je do problema doslo jer smo konvertovali FAT32 u NTFS i sad ne znam kako da prekonvertujem u FAT32 ili sta treba da uradim i ne znam kako da formatiram samo Drive C ? i sta sad ja uposte moram da uradim da bih mogao da instaliram WinXP?

P.S hitno mi ovo treba!!
« Poslednja izmena: 28. Jun 2005, 22:50:35 od kope »
IP sačuvana
social share
Nabijem na kurac ceo ovaj forum i zelim svima sve najgore i da bog da svi imali retardacije i da bog da vam se svima desilo isto ko i meni sto se desilo
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 300
Zastava
mob
Apple iPhone 3G
kao prvo: nije moguce konvertirati NTFS filesystem u FAT32.
kao drugo: ako hoces da formatiras C i da instaliras ponovo Windows, onda ubaci cd u drajv pa upali kom. i pritisni napr. enter kada se pojavi "press any key to boot from CD"
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 7441
Zastava Krusevac
ja to uraidm, pocne instalacija i predje 100% i posle izadje ovaj screen!



P.S ovo je sa nemackom original verzijom, ali to je isto i sa engleskom Smile

evo prevod za ovo sa slike ali nije bas 100 % prevedeno Smile

A problem was determined.  Windows was driven down, so that the computer is not damaged.  If they get this error message to the erstelen times angezeight, they should again start the computer if this message are further indicated, must them the following walked follow:  deactivate or deinstallieren they all anti-virus -, flat end firmly and safeguarding programs.  Examine they the non removable disk configuration, and determine them whether updated drivers are available.  Implement they CHKDSK/F, in order to determine, whether the non removable disk is damaged, and start it anschliebend the computer again.  Technical information:  *** STOP:  0x00000024 (0x001902f8,0xf89b9704,0xf89b9404,0xf8ç7411) *** ntfs.sys - ADDRESS f8ç7411 cousin RK f8159000, datestamp 3b7dc5d0


A kad normalno startujem windows, izbaci neki missing file (valjda system.log, nisam siguran) i kaze da startujem setup windowsa i da pritisnem ``r`` kao da repair-uje taj fajl ali nije mi boot-abilan XP CD na engleskom nego samo XP home edition na nemackom.

Dajte ljudi pomagajte, ubice me brat ako mu to ne bude gotovo do sutra, neko mi rece da valjda koliko sam razumeo da napravim MS-DOS start up disketu sa win98 i da ukucam nesto format C... pojma nemam, niti imam 98 niti imam floppy disk kori radi. Stvarno ne kapiram zasto mu se to desilo, kod mene to sasvim normalno ide bez ikakvih problema.
« Poslednja izmena: 29. Jun 2005, 02:05:43 od kope »
IP sačuvana
social share
Nabijem na kurac ceo ovaj forum i zelim svima sve najgore i da bog da svi imali retardacije i da bog da vam se svima desilo isto ko i meni sto se desilo
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2178
mob
Nokia N85
Polako,polako.Prvo to je izgleda neki "brend" racunar.Ajd sad lijepo ti meni reci koji je HDD u pitanju tj. koji je proizvodjac?
IP sačuvana
social share




Ne koristi "kaps".Koristi "bold" kada hoćes nešto da naglasis.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 7441
Zastava Krusevac
Pise velikim slovima na njemu Maxtor od 60 GB (valjda je to proizvodjac, odkud znam). Nemoguce da je hardwerski problem, znaci jos jednom. Samo sto sam mu instalirao svez windows, usao u Device Manager, dosao na modem desnim klikom i klinuo sam na update driver i mis stao, znaci ne reaguje nista (tastatura reaguje) i vadili smo mis i vracali i nije hteo da proradi i posle blokira ceo komp! Ja ga restartujem i pritisne onde lepo da se startuje windows xp professional i izbaci da je coruptovan ili ja bas mislim da je missing neki system.log file. i kaze da moze to da se repair-uje pritiskom na slovo ``r`` kada se ubaci originalni setup CD windows-a XP ali jeb* ga nije mi boot-abilan (mogu da nabavim cas boot-abilan). Ja ubacim XP original home edition ali na nemackom jeziku i pocne instalacija (predje 100%) i samo sto treba da se pojavi sledeci screen ono izbaci ono gore sa slike Smile

A racunar je:

AMD AthlonXP na 1.700ghz

512MB RAM

Graficka:

Asus r9200 128TD (valjda je ta graficka)

P.S. Juce smo mu kupili 512MB Rama i tu graficku, valjda sam lepo napisao.
« Poslednja izmena: 29. Jun 2005, 12:45:24 od kope »
IP sačuvana
social share
Nabijem na kurac ceo ovaj forum i zelim svima sve najgore i da bog da svi imali retardacije i da bog da vam se svima desilo isto ko i meni sto se desilo
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Nokia rulez! (bilo nekad)

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 602
Zastava Krusevac
mob
Apple iPhone 4
Moze da se desi da je crkla magistrala na maticnoj. Kada je meni crkla magistrala isto i ja nisam mogao da instaliram Windows  Smile ali odnesi kod nekog hard (kod bilo kog samo ne kod mene!!!) i formatiraj ga pa probaj ponovo sa instalacijom
IP sačuvana
social share
Yesterday is yesterday,
if we try to recapture it
we will only lose tomorrow!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 7441
Zastava Krusevac
Kod koga drugog druga mogu ako kod tebe nemogu???
IP sačuvana
social share
Nabijem na kurac ceo ovaj forum i zelim svima sve najgore i da bog da svi imali retardacije i da bog da vam se svima desilo isto ko i meni sto se desilo
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Nokia rulez! (bilo nekad)

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 602
Zastava Krusevac
mob
Apple iPhone 4
Pa dobro ajde onda moze i kod mene ali to ti je samo za ejay sto si mi naso
IP sačuvana
social share
Yesterday is yesterday,
if we try to recapture it
we will only lose tomorrow!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 7441
Zastava Krusevac
no problemo.
IP sačuvana
social share
Nabijem na kurac ceo ovaj forum i zelim svima sve najgore i da bog da svi imali retardacije i da bog da vam se svima desilo isto ko i meni sto se desilo
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3021
mob
Nokia n80-1
Pokreni ti tu instalaciju ponovo .. pa formatiraj particiju na koju instaliraš win sa NTFS'om ponovo .. Full Format .. ne onaj brzi ..
nastavi sa instalacijom .. pa vidi da li će se javiti greška ..
IP sačuvana
social share
Svi za jednog - jedan za sve! Te noći kad me stignu potere, kurve sudbine .. sa dva lica ..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.