Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 02:54:17
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pao sadam  (Pročitano 5249 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ma.. iskreno se nadam da nije safatan
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 308
mob
BlackBerry bold 9000
Ma, sto posto su se dogovorili s njim da prikazu snimke nekog od njegovih dvojnika u akciji hvatanja, a da on lepo napusti Irak, negde se pritaji, i mirno provede ostatak zivota...

Sto se mene tice, Sadam vrlo lako moze da bude najvazniji agent CIA-e... Razmislite samo koliki deo posla je taj covek zavrsio Amerima, iskljucivo svojim potezima, govorima, ponasanjem... Da je, kojim slucajem, Sadam bio kooperativniji, Ameri nikad ne bi u rukama imali tolike naftne kapacitete na besplatno koriscenje... Molim lepo, mozda ja i gresim, ali je covek njima odradio lavovski deo posla - kurcio se, bio je tiranin, pretio je, svi su sumnjali da ima oruzje za masovno unistenje... Po nekom nepisanom pravilu, Ameri dolaze do novih eksploatacionih podrucja uvek na jedan isti nacin - prevratom i svrgavanjem totalitarnih rezima... Ko se seca '95 i Dejtona, znace da je Sloba tada vazio za mirotvorca - coveka koji je, iako u korist stete sopstvenog naroda, bio voljan da odrzi mir u regionu. Ne lezi vraze, desilo se to sto se desilo... Danas nas, dragi nam Predsednik, lezi u buvari Haskog tribunala, ocekujuci da ce svaki dan (a, samo sto nije) biti proglasen za saradnika Lucifera, savetnika Satane, ili portparola samog Pakla...

Razmislimo malo, svi zajedno... Koliko tesko moze da bude Amerima da organizuju atentat nekoga ko im "ide na zivce" ? Verujem da je to za njih cas posla... I, jos nesto... Svi mi vrlo dobro znamo koliko je ljudi ovde mrzelo Slobu... Garantujem da je Amerima najlaske bilo da nadju neku budalu odavde, tresnu lovu, prilegnu i cekaju razvoj dogadjaja... Videli ste i sami kako je jednostavno ubijen Djindjic... Prosto - nekome je ozbiljno zasmetao...

Ponavljam, i time cu zavrsiti, Ameri su, jos od pocetka hladnog rata pa na ovamo, usavrsili sistem "prisvajanja" teritorije pojedinih, njima izuzetno interesantnih, zemalja... Prvo na vlast dovedu coveka A La Che Gevara, nahrane narod mrznjom prema svim drugim narodima, bace kosku sukoba, onda protesvuju, apeluju, mole, traze, zahtevaju, prete, i na kraju - bye bye my sweet Mr. Dictator... Potom dolazi faza naplate ratnih rashoda i to putem iskoriscavanja prirodnih bogatstava zemlje koja "hostuje" Amere... Tako je bilo na Kosovu, tako je bilo u Avganistanu, tako je danas u Iraku, a, ako Bog da, tako cemo i mi jednog dana u Americi... :twisted:  :twisted:

Aj, zivi mi i veseli bili,
Dell boy Smile
IP sačuvana
social share
This time next year we'll be millionaires !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Ovo je Bush priredio iznenadjenje Amerima za Bozicne praznike  

lazu,lazu me ......  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 273
Ja mislim da su uhvatili pravog Sadama. Ne bi oni sebi dozvolili blamazu da ispadne da ovaj njihov Sadam nije pravi.
Malo vise me nerviraju ovi Ameri. Oni su po principu "Kadija te tuzi, kadija ti sudi", i to u celom svetu. Samo je njihova pravda prava. Isto kao i ovbi Nemci odbili tuzbu Varvarinaca i rekli:"Pitajte vi svoju drzavu zbog cega su vasi ljudi izginuli, mi nemamo sa tim nista, mi nismo krivi". Sve stoka smrdljiva!!!
SRAMOTA!!!!
IP sačuvana
social share
Sve, sve, ali ZLATO!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ako je on njihov covek, mogao je jednostavno postaviti jagnjence u rupu a ziveti na kubi ili negde slicno ostatak zivota.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
mob
Apple iPhone
Svejedno ja sam skrhan jer je moj lider uhicen... Smile Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Jel potvrdjena uopste dnk analiza?
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
mob
Apple iPhone
Valjda jeste...  Smile  Smile  Smile
Stavio sam wallpaper na phone u secanje na njega  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Dobro toliko daleko ipak ne bih isao Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 982
Pa opste poznato je da su Milosevic, Sadam i Bin Laden CIA spijuni bili pa odkazali poslusnost i cim su odkazali poslusnost postali su plen, takodje ta cinjenica je veoma moguce vezana i za Lejdi Dajanu i Djindjica, a Dajana im je smetala uglavnom jer je obilazila Muslimane u Bosni, Palestince i sve muslimane u navodno ugrozenim zemljama ili ratom pustosene zemlje.
Jedina razlika izmedju svih njih je da su se svi oni dobro zajebali osim Bin Ladena koji je CIA dobro zajebao, jer su ga poslali da sprema gerile za napad na Rusiju, a on je iskoristio svo to spremanje i pare za napad na Ameriku navodno zbog Izraela Islama, Bosne, Kosova i slicnih podrucja.

A sto se Sakija tice verujem da su uhvatili onog pravog, a zasto pa zato sto su diktatori uglavnom kukavice i skoro nikada ne znaju gde da idu i sta da rade nakon pada sa vlasti, tako se i Sloba nije sakrio vec je mirno sedeo u njegovoj vili na Dedinju i bio opet sto posto siguran da ga niko nece dirati cak je mozda i trebalo na silu da ga vrate ali ga Djindjic zajebao.
Oni ustvari i nisu nikada svesni prave situacije u svojim zemljama jer svi njihovi "podcinjeni" im mazu i lazu po zelji pa su cak i preradili Dnevnik kako i oni nebi znali za drugacije, a kod Sakija nije bilo ni televizije ni Dnevnika pa sta se onda i moglo znati.
IP sačuvana
social share
Marriages are made in heaven and consummated on Earth.
To love and be loved is to feel the sun from both sides.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 02:54:17
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: slika mobitel
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.