Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 10:51:13
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pandorina kutija  (Pročitano 1435 puta)
19. Avg 2012, 00:09:17
Hronicar svakodnevice

Sloboda nije slobodna!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 515
Zastava Leskovac
Browser
Chrome 21.0.1180.79
Stvari stoje ovako:
- Jutros, negde oko ne znam koliko časova, banovan sam u toku igre zbog, kako su mi odgovorili administratori, nepristojnih termina koje sam upotrebljavao u toku same igre, što je živa istina. Naime, u toku igre postavljeno je pitanje: "Koliko km je plovna reka Kolubara", ili tako nešto. Odgovorio sam 2 km. a tačan odgovor, kako tvrdi cq, jeste 0 km. Ja sam u tom trenutku napisao, parafraziram (jer sam citat zaboravio) jebo ja reku ako nije plovna ni 2 km. I tada sam dobio momentalni ban od, kako kažu administratori, same igre, odnosno cq-a na 4 dana. Znači, dodeljen mi je ban koji će trajati sve do 22. 08. 2012. god. do 06:00h. S tim u vezi, hteo sam da vas pitam da li neko može da mi ukine taj ban, s obzirom da nisam vređao igrače, ni admine, nit ostale, kako god se oni zvali i koje god činove oni imali, već sam prosuo psovku u vetar, ne želeći na taj način da uvredim ni sam cq. Reku Kolubaru sam, možda, uvredio, ali ako to njoj smeta, onda neka me ona tuži. Da ne dužim, kako ovo ne bi ličilo na neku lakrdiju, ili ne daj Savaote neku novu uvredu i prozivku, 4 dana ćutanja za mene je previše, jer ne može normalan čovek da ćuti toliko dugo zato što to nije normalno, premda ja i nisam baš nešto posebno normalan, ali imam pečat psihijatra da je sa mnom sve oke, tako da...
- Elem, ako neko može da mi skine taj ban, s obzirom na gore navedene stavke da moja ružna reč nije upućena nikom na cq-u, već reci, i to onako u vetar (znaš ono kad se iznerviraš pa ti pukne... film? E, taj osećaj.) bio bih mu veoma zahvalan. Ćutanje je muka pregolema, verujte mi na reč.
- Zavirio sam u tu Pandoru i tamo našao samo nadu, a Pandora mi reče da nada umire poslednja, te vam zbog toga sve ovo i pišem i detaljno obrazlažem. I ja se, eto, nadam da će te mi odgovoriti i, ako možete naravno, da mi skinete taj ban, a ja svečano obećavam da više neću psovati neplovne reke, a neću ni plovne, boga mi! Uostalom, vi i sami znate da ja veoma retko psujem, ali ponekad mi, jebi ga, ta psovka izleti, kao i svakom drugom čoveku na ovom belom dunjaluku. Eto, to bi bilo sve. Srdačan pozdrav! 
IP sačuvana
social share
Čudiš se što me ponovo vidiš. Ali da…To sam ipak ja, tvoj pali anđeo, tvoj prognani sin, onaj sa mnogo imena...
Beliog, Asterox, Belfabio, Aplexas, Mefistopulos, Satana… Sećaš se, zar ne? Ti i ja imamo jedan hitan razgovor starče! Slušaj me dobro sada!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ <3

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 439
Zastava MJ
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.79
mob
Nokia MJ
hoces ih castiti cokoladom od 300 grama?  Smile
IP sačuvana
social share
MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ MJ <3
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Sloboda nije slobodna!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 515
Zastava Leskovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.79
Svašta sam im ja obećavao, nudio kule i gradove, al me niko za ozbiljno nije uzimao. Na kraju, ne bih ja javno o tome kome ću šta da dam/poklonim, jer, mnogo je ovde različitih nikova s jednim originalnim imenom iz lične karte. Skontao sam ja to veoma brzo, zato... šššš... Ja sam jedan jedini, a ostali neka se dupliraju i kloniraju kolko im volja, pa nek idu na copy/paste, pa nek šire dalje... i naravno nek uživaju dok se smeškaju, onako zadovoljni, a ipak prazni... Ovo je upućeno njima, onima koji to rade, a ako si i ti jedan/jedna od njih, onda je upućeno i tebi, ako pak nisi, onda nisi ni prozvan/a. Nadam se da nisi i da si original, no... sumnjiv/a si mi do nokata... čitam između redova... I sve ove tri tačke, tri tačke, tri tačke itd. itd. imaju svoje značenje.

PS. - Čokolada od 300 gr.? Hmmm... Da nemaš možda još neku informaciju šta sam kome nudio?
PS. 2 - Ne sećam se čokolade...
PS. 3 - Copy/paste... skripta se pita... ko zna tajnu, ko zna tajnu...??? Ko je ko? Ovde...
IP sačuvana
social share
Čudiš se što me ponovo vidiš. Ali da…To sam ipak ja, tvoj pali anđeo, tvoj prognani sin, onaj sa mnogo imena...
Beliog, Asterox, Belfabio, Aplexas, Mefistopulos, Satana… Sećaš se, zar ne? Ti i ja imamo jedan hitan razgovor starče! Slušaj me dobro sada!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
mob
Apple iPhone 12, S21
Ne, ne moze ti niko skinuti ban, iz prostog razloga sto nije dozvoljeno psovanje u igri.
Nije bitno da li je psovka uvreda na neciji racun, ili si je na svoj racun uputio.

Psovka je psovka.

Pripazi n recnik, posto svaki sledeci put kada te skripta opet uhvati dobijaces iskljucenja na sve duze i duze vremenske periode.

Prijatno igranje  Smile


[lock]
« Poslednja izmena: 19. Avg 2012, 01:52:00 od chelavi1 »
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 10:51:13
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.