Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 21:47:31
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pametan ili lep?  (Pročitano 9953 puta)
04. Mar 2007, 13:14:36
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Apple iPhone 6s
Pametan ili lep?

Kada se suoči s činjenicom da mora da izabere između zgodnog i pametnog muškarca, većina žena će odabrati onoga koji je pametan i obrazovan.

Žene koje su upitane da naprave izbor između obrazovanja i dobrog dečka odgovorile su sledeće: čak 91 procenat ispitanica u istraživanju nemačkog časopisa "Brigita" odabrao je baš obrazovanog i inteligentnog muškarca. Kada se potom postavilo pitanje o tome da li žele da imaju muškarca koji pomaže u kućnim poslovima ili muškarca koji je dobar u krevetu, čak 61 procenat ispitanica odlučio se za muškarca koji ima kvalitete dobrog pomoćnika u obavljanju kućnih poslova, dajući im prednost nad seksualnim.

Suprotno verovanju većine muškaraca, većina pripadnica lepšeg pola smatra poslovnu karijeru svog muža veoma važnom i spremna je da ga podrži u tome. Tri četvrtine, tačnije, 76 procenata žena tvrdi da više voli partnera koji može otvoreno da govori o svojim osećanjima. Oko 88 procenata žena smatra da je veoma važno da muškarac posvećuje pažnju svom izgledu, a samo 12 procenata ispitanica izjavljuje kako to i nije toliko bitno.

Ovo ispitivanje u časopisu "Brigita" bilo je reprezentativno istraživanje u kojem je učestvovalo 1.100 žena starijih od 40 godina, najrazličitijeg obrazovanja i zanimanja.

A žene su danas istih ili sličnih shvatanja ma gde na kugli zemaljskoj živele, zato, dobro proučite ove procente. Što ih se više budete pridržavali, imaćete više uspeha u osvajanju.

Izvor: Krstarica
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Kada se suoči s činjenicom da mora da izabere između zgodnog i pametnog muškarca, većina žena će odabrati onoga koji je pametan i obrazovan.

Mozda ih biraju zato sto im u tom slucaju njihov izgled ne predstavlja konkurenciju...  Smile

Citat
Suprotno verovanju većine muškaraca, većina pripadnica lepšeg pola smatra poslovnu karijeru svog muža veoma važnom i spremna je da ga podrži u tome. Tri četvrtine, tačnije, 76 procenata žena tvrdi da više voli partnera koji može otvoreno da govori o svojim osećanjima. Oko 88 procenata žena smatra da je veoma važno da muškarac posvećuje pažnju svom izgledu, a samo 12 procenata ispitanica izjavljuje kako to i nije toliko bitno.

I zato je danas toliko zena samo...
Problem je u tome sto zene postavljaju previsoke standarde... traze savremenog princa na belom konju... tj. u silver BMW-u...
Umesto da traze nekoga ko ce da ih dopunjuje, traze nekoga ko lici na njih... zensku verziju sebe...
A, to ipak nije uloga muskaraca, vec prijateljica...
« Poslednja izmena: 04. Mar 2007, 13:21:35 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
Ja mislim da dobar par treba da se razlikuje ali ne fundamentalno, kad si vec to zakacila ... Smiley
---
npr. ako sam ja nervozan kao osoba ona treba da bude malo flegma , i onda imas pozitivan efekat na oboje , ja se malo smirim a ona malo zivne ... etc.

...ali opet NPR , moramo da se slozimo da je prevara stvar zbog koje bismo mogli da puknemo ... preciznije , moramo da se slozimo oko nekih koncepta veze, da imamo slicna merila vrednosti itd.
---
Postoje i muskarci koji su i lepi i pametni, samo neki od njih zanemaruju poznavanje medju-odnosa muskaraca i zena , pa cesto uprkos svojim kvalitetima losije prodju ... tacnije , dzaba ti sto si lep i pametan , ako si u fazonu "Kuco, maco, mila " ... ( glup primer znam, ali to vecina zena ne voli ... ) Smiley
« Poslednja izmena: 04. Mar 2007, 14:06:41 od yourtoiletpaper »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.10
mob
LG 4X HD
Citat
I zato je danas toliko zena samo...
Problem je u tome sto zene postavljaju previsoke standarde...

istina.problem i kod mushkaraca i kod zena koji imajuteshkoca u pronalazenju partnera je uglavnom u tome shto traze daleko  vishe nego shto mogu da pruze.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
Citat
shto traze daleko  vishe nego shto mogu da pruze.

Ovo mi je malo cudna recenica , nikad nisam gledao na vezu kao na razmenu dobara ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Ja se slazem sa tim...traze vise od onoga koliko i same vrede  Smile
To ti je kao kad sa SSS trazis mesto generalnog direktora u drustvenom preduzecu. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Apple iPhone SE 2020
Ja imam jednu teoriju, koju ce svi napasti... ali koja se toliko puta pokazala tacnom...

Veze... prijateljske ili ljubavne... sklapaju se iz koristi....
Ta korist u vecini slucajeva nije materijalna... to je osecaj prijateljstva, ljubavi, razmena misljenja, podrska, pomoc...
Pa, prema tome... veze i jesu razmena nematerijalnih dobara...
Ti dajes ljubav nekome, on ti uzvraca... kada se ta jednakost poremeti, dolazi do sukoba... raspada veze...

Mi trazimo nakoga da popuni neku nasu potrebu i zauzvrat mu vracamo istom merom..
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
Ne svi ocigledno . Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.10
mob
LG 4X HD
@ytp
Smile   nemoj biti bukvalista  Smile ne govorim o materijalnim stvarima,naprotiv.
Imash recimo devojku prosechnog ili podprosechnog  izgleda,prosechne ili podprosechne inteligencije,duhovitosti,sharma itd...takva jedna devojka zamishlja sebe pored tipa koji je fenomenalno lep,bogat,inteligentan,sharmantan i dughovit...a nikada se na zapita shta bi taj tip (chak i da takav postoji) uopshte radio sa njom,umesto da sheta "Moniku Beluchi"

Znam,znam...ljubav je slepa,ali ipak treba biti realan.

Dobro,uvek postoji opcija sushenog krila slepog misha izmrvljenog u njegovu kafu ali i tu treba doci do njegove kafe  Smile Smile
Citat
To ti je kao kad sa SSS trazis mesto generalnog direktora u drustvenom preduzecu. Smile

bash tako,dzaba pisah ovo gore

@ Anea

ja se slazem
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Apple iPhone SE 2020
Ne svi ocigledno . Smiley

Hajde da to postavimo ovako: "Zasto ti ulazis u veze prijateljske\ljubavne, svejedno?"
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 21:47:31
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.